0

0

0.

BUTCHIS B - Sport Kolín Pátečníci 3:4pn
branky: 1. Filip Čáka, 21. Jakub Daič, 36. Jakub Kolář - 10. Pavel Vítů, 31. Martin Musil, 36. Jan Štípek, N Tomáš Maršon; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Tomáš Karbusický; vyloučení: 0:0 + Jan Štípek 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Galajda ? - Petr Lejnar ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS B hráč #73 Jakub Daič , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sport Kolín Pátečníci hráč #22 Tomáš Maršon a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sport Kolín Pátečníci hráč #27 Michal Pivoňka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sport Kolín Pátečníci hráč #40 Michal Miľo a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS B hráč #69 Šimon Šlemr a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
35:43 GÓL BUTCHIS B! 3:3
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #93 Jakub Kolář, asistoval #91 Filip Čáka (3:3)
35:03 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 2:3
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #68 Jan Štípek, asistoval #21 Martin Musil (2:3)
30:24 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 2:2
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil bez asistence (2:2)
20:00 GÓL BUTCHIS B! 2:1
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič bez asistence (2:1)
16:32 Vyloučen hráč #68 Jan Štípek družstva Sport Kolín Pátečníci na 5 minuty za hrubost
09:25 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 1:1
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #41 Pavel Vítů, asistoval #22 Tomáš Maršon (1:1)
00:23 GÓL BUTCHIS B! 1:0
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #91 Filip Čáka, asistoval #73 Jakub Daič (1:0)