3:3
    Jakub HAVLÍN
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - Sokol Rudná 4:3
branky: 11. Jan Němec, 15. Jonáš Platil, 19. Alexander Joseph Bouck, 25. Tristan Benetka - 11. Vojtěch Slepička, 16. Jan Rohla, 25. Jakub Havlín; rozhodčí: Ondřej Svoboda - Radek Brych; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Kryštof Čaja ? - Marek Maňas ?; po třetinách: 1:1, 3:2
26:00 Ukončení 2. části
24:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #9 Tristan Benetka, asistoval #30 Lukáš Wiedemann (4:3)
24:10 GÓL Sokol Rudná! 3:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #77 Jakub Havlín bez asistence (3:3)
22:30 Vyloučen hráč #55 Šimon Valenta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra na zemi
18:15 Vyloučen hráč #30 Lukáš Wiedemann družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra na zemi
18:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Alexander Joseph Bouck, asistoval #74 Petr Rozkovec (3:2)
15:28 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #10 Šimon Šimík (2:2)
14:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Jonáš Platil bez asistence (2:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Jan Němec, asistoval #55 Šimon Valenta (1:1)
10:15 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Vojtěch Slepička bez asistence (0:1)
08:05 Vyloučen hráč #9 Tristan Benetka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra na zemi