• 24 23:17
    8:1
    (Vašek)

Prague Tigers - FBC Kutná Hora - Černí 8:1
branky: 3. David Hiblbauer, 4. Filip Chmátal, 5. Ondřej Langer, 18. Josef Renda, 19. Ondřej Langer, 20. David Hiblbauer, 20. Ondřej Langer, 24. Ondřej Langer - 10. Matěj Kůrka; rozhodčí: David Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 1:0 + Jaroslav Paďouk 5 + Štěpán Blahník TT + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Schovánek ?, David Schovánek ? - Jakub Hyhlík ?, Jakub Hyhlík ?; po třetinách: 3:1, 5:0
26:00 Ukončení 2. části
23:17 GÓL Prague Tigers! 8:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Ondřej Langer, asistoval #7 Martin Vašek (8:1)
19:59 GÓL Prague Tigers! 7:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Ondřej Langer, asistoval #47 Josef Renda (7:1)
19:09 GÓL Prague Tigers! 6:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 David Hiblbauer, asistoval #2 Filip Chmátal (6:1)
19:02 Vyloučen hráč #4 Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora - Černí na 5 minuty za nesportovní chování
19:02 Vyloučen hráč #4 Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora - Černí do konce utkání - technický trest
18:33 GÓL Prague Tigers! 5:1
17:18 GÓL Prague Tigers! 4:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #47 Josef Renda, asistoval #18 Štěpán Klupák (4:1)
17:18 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Paďouk družstva FBC Kutná Hora - Černí na 5 minuty za hrubost
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Schovánek družstva Prague Tigers
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Hyhlík družstva FBC Kutná Hora - Černí
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:58 Vyloučen hráč #64 Vojtěch Pavelec družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:02 GÓL FBC Kutná Hora - Černí! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #10 Matěj Kůrka bez asistence (3:1)
04:22 GÓL Prague Tigers! 3:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Ondřej Langer, asistoval #64 Vojtěch Pavelec (3:0)
03:46 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #2 Filip Chmátal, asistoval #29 David Hiblbauer (2:0)
02:30 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 David Hiblbauer, asistoval #64 Vojtěch Pavelec (1:0)