• 23 22:55
    2
    Kryštof SMÍŠEK

OLYMP FLORBAL Herkules - FAT PIPE Traverza Chodov 2:3
branky: 2. Ondřej Čurda, 21. Jiří Vejvoda - 2. Tadeáš Kohout, 3. Vojtěch Nebes, 8. Filip Pojer; rozhodčí: Jakub Vycpálek - David Mráz; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Žufníček 7 - Petr Mičánek 8; po třetinách: 1:3, 1:0
26:00 Ukončení 2. části
22:55 Vyloučen hráč #58 Kryštof Smíšek družstva OLYMP FLORBAL Herkules na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:40 Timeout FAT PIPE Traverza Chodov
20:40 GÓL OLYMP FLORBAL Herkules! 2:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Herkules vstřelil #66 Jiří Vejvoda, asistoval #58 Kryštof Smíšek (2:3)
18:32 Timeout OLYMP FLORBAL Herkules
18:10 Lackovič našel krásně volného Řepku. Ten nadvakrát góla nedává.
17:23 Vojta Nebes blokuje rozehrávku Olympu z nebezpečné vzdálenosti.
16:12 Palatka našel volného Kohouta.
15:35 Fornous vybojoval balon na středu, Řepka trefuje golmana Olympu.
14:20 Mičáněk krásným zákrokem likviduje střelu Olympu.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
08:40 Dan Hybš střílí ze středu, bohužel pro Traverzu vysoko nad.
08:35 Vyloučen hráč #48 Tomáš Vybíral družstva OLYMP FLORBAL Herkules na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:02 Řepka perfektně spracoval na středu a posová na Sochora, ten trefuje gómana.
07:09 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #90 Filip Pojer bez asistence (1:3)
07:09 Fíla Pojer trefuje z rozehrávky a Traverza vede 3:1.
07:07 Vyloučen hráč #3 Ondřej Čurda družstva OLYMP FLORBAL Herkules na 2 minuty za bránění ve hře
06:10 Fíla Pojer sbírá balon po vyhození soupeře Jirka Fornous zakončuje, gólman chytá.
04:50 Max Sochor bojuje o balon za brankou soupeře, aby mohl založit přesilovkovou kombinaci.
04:30 Vyloučen hráč #65 Jan Lačňák družstva OLYMP FLORBAL Herkules na 2 minuty za špatné střídání
04:30 Olymp si nepohlídal střídání a hrál v šesti.
03:35 Nyní tlačí Olymp. Gól však zatím nedává.
02:03 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #11 Vojtěch Nebes bez asistence (1:2)
02:03 Traverza opět rychle uniká do vedení o jednu branku.
01:36 GÓL OLYMP FLORBAL Herkules! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL Herkules vstřelil #3 Ondřej Čurda, asistoval #21 Patrik Vodrážka (1:1)
01:10 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #69 Tadeáš Kohout bez asistence (0:1)