0

1

3.

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Kanonýři Kladno modří 2:3pn
branky: 7. Ondřej Nedavaška, 13. Antonín Blažek - 13. Jakub Kabourek, 18. Martin Čermák, N Tobiáš Volf; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Tomáš Cimrman; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Novák ? - Lukáš Hekl ?; po třetinách: 2:1, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #20 Martin Fanta , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno modří hráč #7 Jakub Kabourek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #18 Antonín Blažek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno modří hráč #33 Tobiáš Volf a vstřelil rozhodující gól (2:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #91 Jan Timura , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
22:54 Vyloučen hráč #35 Matěj Gavenda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
20:14 Vyloučen hráč #81 Martin Čermák družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání
17:43 GÓL Kanonýři Kladno modří! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #74 Martin Pešta (2:2)
15:53 Vyloučen hráč #71 Matyáš Koucký družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:52 GÓL Kanonýři Kladno modří! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil #7 Jakub Kabourek, asistoval #21 Miroslav Brunát (2:1)
12:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Antonín Blažek, asistoval #35 Matěj Gavenda (2:0)
06:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #27 Ondřej Nedavaška, asistoval #18 Antonín Blažek (1:0)