• 60 59:14
    2
    Tomáš KAČER

Předvýběr.CZ Florbal MB - Panthers Praha 16:6
branky: 2. Marek Korych, 10. Jiří Zmatlík, 12. Filip Bergman, 17. Jan Zoufalý, 18. Marek Korych, 18. Jonáš Kudrna, 31. Jakub Šourek, 34. Filip Bergman, 38. Jan Zoufalý, 52. Marek Korych, 53. Marek Korych, 54. Tomáš Červinka, 54. Tomáš Volovik, 57. Jakub Šourek, 58. Marek Korych, 58. Tomáš Červinka - 24. Michael Petráň, 29. Michael Petráň, 37. David Zelinka, 43. Lukáš Vejlupek, 46. Jaroslav Petrák, 59. Marek Urban; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 22 - Ondřej Bárta 4, Kristián Ulrych 14; po třetinách: 6:0, 3:3, 7:3
60:00 Komentář domácí (Martin Šácha): Povedl se nám vstup do zápasu, což bylo nakonec klíčové. Jsem rád, že se nám dařili věci na které zaměřujeme pozornost. Kluky musím pochválit za produktivitu. Výsledek vypadá jednoznačně, ale hra byla celkově vyrovnaná. V rozhodujícíh momentech zápasu musíme být příště více sebevědomí. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostí (Patrik Míka): Nastavení hlavy našich hráčů před zápasem odpovídalo výkonu v první třetině. Dotáhnout šestigólové manko se nám i přes zlepšených výkon ve zbylých periodách nepodařilo.  Díky soupeři za prověrku.
60:00 Střely po třetí třetině. Domácí - 13. Hosté - 9.
59:35 Zápas je ke konci utkání velmi dynmický na obou stranách.
59:14 Vyloučen hráč #34 Tomáš Kačer družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
58:24 GÓL Panthers Praha! 16:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #87 David Pech (16:6)
58:24 Pěkná akce Urbana, která končí v brance Tomšíka. Pro Urbana významná střela, ze hriště odchází s balonkem.
57:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 16:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #28 Jiří Zmatlík (16:5)
57:20 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 15:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #76 Ondřej Pužman (15:5)
56:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 14:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #55 Štěpán Hendrych (14:5)
56:16 Šourek proletěl celé hřiště a dává tak čtrnáctou branku domácích.
55:27 I přes značný gólový rozdíl se hosté nevzdávají a nadále bojují.
54:58 Šanci měl Zdrubecký, ale jeho střela nebyla příliš povedená.
53:42 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 13:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #32 Tomáš Volovik, asistoval #24 Marek Korych (13:5)
53:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 12:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #33 Jakub Šourek (12:5)
53:16 Nepovedenou přihrávku hostí trestají domácí další brankou.
52:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 11:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #32 Tomáš Volovik (11:5)
51:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 10:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych bez asistence (10:5)
51:28 Své schopnosti potvrzuje samostatnou akcí, kterou zakončuje golém v brance Ulrycha, zvyšuje tak skóre na 10:5.
49:57 Korych předvádí veškeré své schopnosti s míčkem na hokejce.
48:22 Na obou stranách je potřeba uklidnit hru.
46:40 Vorel blokuje Petrákovu překvapivou střelu.
46:12 Domácí získávají míček po faulu na Tomšíka.
45:43 GÓL Panthers Praha! 9:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #64 Michael Petráň (9:5)
44:36 Hra je jako na houpačce.
42:28 GÓL Panthers Praha! 9:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #67 David Zelinka (9:4)
42:28 Vejlupek využívá přesilovky a snižuje na brankový rozdíl pěti gólů.
41:36 Domácí drží míček při svém vlastním oslabení.
40:55 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
40:28 Třetí třetina začala v rychlém tempu.
40:00 Střely po druhé třetině. Domácí - 9. Hosté - 11.
40:00 Domácí figurovali i ve druhé třetině.
37:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #76 Ondřej Pužman (9:3)
36:44 GÓL Panthers Praha! 8:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #77 Jaroslav Petrák (8:3)
36:44 Nešťastný gól dostává v oslabení Tomšík od Zelinky.
35:58 Bergman - Zoufalý přebírají míček a vyřáží dopředu při vlastním oslabení.
35:28 Vyloučen hráč #17 Tomáš Červinka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
34:25 Petrák trefuje boční tyčku.
33:09 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #24 Marek Korych (8:2)
33:03 Domácí drží míček na své útočné polovině.
32:15 Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
30:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #82 Martin Feigl (7:2)
28:11 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #77 Jaroslav Petrák (6:2)
28:11 Petrák vytvořil skvělou akci, Petráň jeho přihrávku uklidil do branky.
26:43 Tomšík chytá rychlou a nečekanou střelu Petráka.
25:22 Po Kudrnově střele na branku se ozývá pouhé cinkání břevna.
23:38 GÓL Panthers Praha! 6:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #27 Antonín Ježek (6:1)
23:38 Ježek - Petráň svou rychlou akcí snižují náskok domácích.
22:14 Petrák přestřeluje branku a míček končí mimo hřiště.
21:37 Zmatlík zblokoval Eliášovu přihrávku před branku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely po první třetině. Domácí 12, hosté 8.
18:31 První třetina se blíží ke svému konci a domácí pohodlně drží svůj náskok.
17:51 Timeout Panthers Praha
17:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #33 Jakub Šourek (6:0)
17:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:0
17:26 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Kristián Ulrych družstva Panthers Praha
16:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:0
15:49 Prudká střela Vejlupka překvapila Tomšíka, ten však jeho pokus o branku chytá.
14:46 Mašát zahodil skvělou akci po neúspěšné střele na bránu.
12:11 Mašát poslal střelu z půlky hřiště, kterou Tomšík vyrazil.
11:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #39 Jan Zoufalý (3:0)
10:27 Rychlou střelu vyslal Šourek, do branky však nedoletěla.
09:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #28 Jiří Zmatlík, asistoval #76 Ondřej Pužman (2:0)
09:05 Domácí po skvělé akci Zmatlíka s Pužmanem navyšují skóre na 2:0
07:50 Hosté aktivně brání a nepouští domácí ke střele.
05:34 Míček putoval do prázdné branky, Hendrych svou hokejkou zachránil před vyrovnáním.
03:30 Po nepovedené střele domácích na míčku hosté. Po neúspěšném přechodu v útočném pásmu o míček přišli.
01:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
01:25 Korych to vzal na sebe a táhlou střelou otevírá skóre.
00:01 Úvodní buly patří domácím.