• 60 59:49
    4:9
    ()

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - BLACK ANGELS 4:9
branky: 39. Martin Sedláček, 52. Lukáš Pobořil, 55. Adam Choma, 59. Lukáš Pobořil - 4. Matyáš Metoděj Krahulec, 4. Lukáš Sůva, 13. Lukáš Sůva, 15. Matouš Burian, 41. Jakub Hájek, 48. Jakub Hájek, 48. Vilém Doležal, 59. Lukáš Sůva, 60. Matyáš Metoděj Krahulec; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 19 - Jan Blaho 23; po třetinách: 0:4, 1:0, 3:5
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích FBC Ostrava pana Tomáše Svačinky: Prospaná první třetina nás stála zápas, ale i tak soupeř byl lepší na nohách v soubojích 1na1 a byl dneska hodně produktivní narozdíl od nás. Doufám, že se z toho kluci poučí a hlavně jsem rád, že viděli jak se hraje florbal. Přísnější měřítko z naší strany snese třetí třetina,ale bohužel jsme byli jalový ve střelbě. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář k utkání trenéra hostů Black Angels pana Leoše Tučka: V zápase ve vysokém tempu, se nám podařil velmi dobře vstup do utkání. Po využitých šancích jsme zápas kontrolovali i přes menší výpadek ve třetí třetině, rozhodla naše vysoká produktivita. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas.
60:00 střely FBC:13, BlackAngels: 9
59:49 GÓL BLACK ANGELS! 4:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec bez asistence (4:9)
59:19 FBC hraje v šesti, Blaha chytá skvěle
59:06 Sůva zvyšuje skóre a upevňuje vedení
58:44 GÓL BLACK ANGELS! 4:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (4:8)
58:25 Matouš nájezd neproměnil
58:24 BlackAngels jede nájezd
58:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #64 Matěj Sedláček (4:7)
58:06 FBC využiloo přesilovku, kde navíc odvolali brankáře a hráli v šesti
56:25 Timeout BLACK ANGELS
56:25 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:25 Soukup na zemi a vypadá to na další přesilovku, Chatrný už se pere
56:19 Soukupova střela končí v brankáři
55:44 Choma se opět cpe před branku a už je blíže ke slíbenému hattricku
54:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Adam Choma, asistoval #45 Daniel Chatrný (3:7)
54:19 AAA JE TO TADY, ADAM CHOMA DÁVÁ KRÁSNÝ GÓL
54:06 Pobočil trefuje florbalku protihráče, ani on tentorkát gólem nepřispěje
53:46 BlackAngel předvedli výbornou souhru, Sůva však neproměnil a bránu přestřelil
53:19 Chatrný ztratil míček a protentokrát gólem nepřispěje
52:00 Pobořil snížil na 2:7, mají ještě 8 minut na nějaké vyrovnání či případnou výhru
51:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #15 Šimon Soukup (2:7)
51:19 FBC má možnost snížit v přesilové hře, ke které došlu kvůli sekání Doležala
51:11 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
50:29 Choma si teď zahrál na brankáře
49:49 Krahulec neproměnil a balónek se odkutálel pryč
49:45 Čeká nás nájezd ze strany BA
49:19 Adam Choma skvěle zabráníl ,odpálením míčku, v útoku a možná dostání dalšího gólu Výborně Adame
47:40 BlackAngels dali opět gól a ze střídačky domácích se ozývájí nepěkná slova
47:33 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (1:7)
47:08 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #9 Jakub Kocourek (1:6)
47:08 Až do teď
46:19 Zápas pro diváky asi není moc zajímavý, běhá se sem a tam,tam a sem a žádné pořádné akce...
45:19 Diepolt(čtěte:DÍPOLT)  zkoušel,ale jeho rána mířila až ke zvězdám a bránu minul
43:19 19:19
42:40 Pům zkouší, Bláho chytá
42:06 Pům zkouší, Bláho chytá
41:09 Choma se opět ujímá postavení bránícího, ačkoliv je to jasný útočník
40:24 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #20 Lukáš Sůva (1:5)
40:24 BlackAngel začali zápas gólem
39:59 Branky FBC: 6, Branky BLACKANGELS :7
39:56 BlackAngels nebyli v přesilovce úspěšní
39:06 Chatrný trefil brankáře, ale aktivní Sedlo doráží a dávají tak v druhé třetině první gól pro svůj tým
38:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #44 Martin Sedláček, asistoval #45 Daniel Chatrný (1:4)
38:06 Baláš se rozčiluje a na trestné si opakovaně mlátí do nohy
37:42 Vyloučen hráč #47 Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
37:32 Krahule jde do soubojů celkem ostře
36:19 Hra probíhá tnetokrát tam-sem
35:19 Chatrný si nabíhá,ale souhra mezi hráči dnes není moc dobrá
34:19 za 14 minut zápasu jsme zatím neviděli žádný gól jak od FBC,tak od BlackAngels
33:06 Choma své holce řekl, že dnes dá 3 góly, zatím-nedal ani-jeden.  Takže očekáváme ještě Chomův hattrick
32:41 Nepříjemné sražení hlavou teď zažil Šubert a Kocourek
31:19 Gryzmek netrefuje a přestřeluje
29:19 Obě strany se snaží dát gól
28:32 FBC přesilovku zvádli a Blaci si tak nepřipisují další gól
27:40 Zatím BlackAngels moc netaktizují a spíše zkoušejí štěstí
26:23 Vyloučen hráč #27 Marek Tomanec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
26:19 Tomanec sekal a jako trest bude hrát FBC v oslabení
25:36 Choma se na zápas očividně pčipravoval a tématicky sladil barvu brýlí s tejpem na své zraněné ruce
16:32 Sůva zkusil, ale jeho střela mířila moc vysoko
16:16 Stejně jako na Dopravce i u nás se stále někdo válí na hřišti, tentokrát Sedláček
15:06 BlackAngels se dostává do velkého gólového náskoku a to střelou Buriana
14:47 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian bez asistence (0:4)
14:19 Adam Choma opět na hřišti i se svou bolavou rukou
13:46 Pobořil si dovoluje a vráží do hráče BA, rozhodčí ovšem nic neviděli, ta se hraje dál
13:06 Sůva opět navyšuje vedení BlackAngles na 0:3
12:57 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva bez asistence (0:3)
03:26 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #17 Matouš Burian (0:1)
03:19 Velký chcuchvalec lidí před branou a je z toho gól pro Blacky
02:19 Na hřišti můžeme vidět Adama Chomu po dloooouhém zranění je opět ready dávat góly
02:06 BlackAngels nedokázali vystřelit a o míček přišli
00:19 Black Angels v první minutě zkouší štěstí, zatím marně