• 60 59:59
    2
    Matyáš BOREK

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno 10:5
branky: 5. Antonín Votava, 9. Viktor Chaloupka, 19. Antonín Votava, 19. Lukáš Kafka, 23. Matyáš Kronovetr, 24. Lukáš Kafka, 31. Antonín Votava, 47. Michal Malec, 57. Antonín Votava, 58. Viktor Chaloupka - 2. Jaroslav David, 11. Michal Rada, 26. Tadeáš Rataj, 52. Tadeáš Gryc, 55. Lukáš Suk; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 6:4; využití: 2:2; zásahy brankářů: Karel Pergler 26 - Petr Luňák 36, Radek Korba 3; po třetinách: 4:2, 3:1, 3:2
60:00 komentář trenéra hostí p. Marka: oproti včerejšku diametrálně odlišný výkonv negativním slova smyslu - individuálně tragický, mentálně jsme nebyli připraveni na zápas. Podobný výkon se nesmí opakovat, děkujeme soupeři za zápas.
60:00 komentář trenéra domácích p. Lupoměcha: Dnes rozhodně klidnější zápas než včera. Po většinu zápasu jsme zvládli dodržovat pokyny a kontrolovali hru. Určitě se musíme zaměřit i na pár pasáží, kdy jsme nepracovali správně s tempem hry a to vyústilo ve vyloučení či obdržené branky. Důležité ale je, že 3 body zůstávají doma. Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim výborným fanouškům!
59:59 Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
59:59 Poměr střel ve 3.třetině 15 Chodov : 12 Hattrick.
59:30 Škorba získává čas v oslabení a vodí na utočné polovině dva soupěře v rohu. Vyšívání mu jde náramně a vteřiny naskakují
58:31 Vyloučen hráč #7 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
58:31 Matyáš Kronovetr svůj důraz prokázal při bránění. Hráč neprošel, bylo to však s faulem.
57:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #73 Adam Sláma (10:5)
57:19 Adam Sláma přes hostujícího beka hezky uvolňuje Chaloupku, ten těsně před golmanem pohotový blafák na bekend a 10.gól. Do klubové kasy asi přibude pár zlaťáků
56:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #68 Martin Škorpa (9:5)
56:09 Škorpa uvolňuje na levém křídle Votavu. Ten po 3 rychlých krocích coby pravák s čepelí do středu hřiště pohotově střílí na protilehlou tyč nahoru. Korba neměl šanci, krásně umístěná střela.
54:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #4 Lukáš Suk, asistoval #30 Tadeáš Gryc (8:5)
53:36 po kolotoči hostí  a úspěšném zákroku Perglera jdou domácí Chaloupkou a Josefovičem do přečíslení v oslabení. Bez střely, bez golu.
52:58 Vyloučen hráč #88 Štěpán Vácha družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
51:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #30 Tadeáš Gryc, asistoval #3 David Tretina (8:4)
50:31 Počet diváků na dnešním zápase. Jsme rádi že včera skončený turnaj Billie Jean Kingové pustil na dnešní zápas aktivních 30 diváků. Děkujeme
49:42 hostující Gryc teď podél prken naháněl Kronovetra, který se prolétl až pod tribunu diváků. Tvrdé, vše však korektní.
48:38 a první úspěšný zákrok Korby. Chytá střelu Matouška nad pravou nohu a získává potřebné seběvědomí pro další minuty zápasu
46:56 bránů hostí po 8.gólu bude hájit Radek Korba. Petr Luňák odkulhává na střídačku, jeho pravý kotník je nyní v rukách masérky.
46:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:3
Vlastní branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Michal Malec (8:3)
46:05 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Radek Korba družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
43:36 Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
43:36 ve svém nasazení Josefovič pokračuje i v druhé polovině hřiště. Svůj tah a důraz tentokrát překlopil do faulu a rozhodčí ho posílá do chládku ke stolku časoměřičů. Tento hráč dnes obědval syrové maso, snad své nasazení přetaví ještě do dalších kanadských bodů
42:57 pohotová individuální akce domácího Josefoviče. Po ukázkovém startu z nuly na sto se uvolnil přes tři protihráče přes diagonálu hřiště, avšak jeho střelu Luňák chytá a obratem rozehrává
40:09 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #4 Lukáš Suk.
40:09 hostující Lukáš Suk předvedl dobrou práci rukou, míchal-míchal, ale klidný Pergler se nenechal rozhodit a forhendovou střelu svojí pravačkou vyráží. Skore zůstava nezměněné
40:09 a po tlaku hostí přichází faul a s ním i druhý nájezd zápasu, tentokrát pro hosty
40:01 a jdeme do závěrečné části zápasu. Diváci si potleskem žádají ještě pokračující show.  Bule třetí třetiny mezi Kafkou a Tretinou pro domácí.
39:59 poměr střel v 2.třetině 16 Chodov : 13 Hattrick. V této části hry se nejen přiblížil poměr projektilů, ale i držení míčku. Týmy působily mnohem vyrovnanějším dojmem než v první třetině.
39:35 pěkná střela brněnského Tretiny, avšak Pergler měl čistý výhled a s přehledem chytá.
38:38 střelu hostujícího Valíčka zblokoval domácí obránce a brána Perglera zůstává bez ohrožení
37:55 necelé dvew minuty do konce a hra se opet presunula na polovinu hostí
34:16 Vyloučen hráč #98 Antonín Valíček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
30:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
29:30 domácí v přesilovce roztáčí kolotoč, míček lítá z čepele na čepel. Škorpa si s Votavou vyměnili 3x míček a druhý jmenovaný pohotovou střelou do horní poloviny branky navyšuje vedení. Další využitá přesilovka domácích
29:27 Vyloučen hráč #4 Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
27:45 trenér domácích reaguje na změnu herní převahy na hřišti mohutným povzbuzováním svých svěřenců. V této části zápasu vypadají domácí jako Šípkové Růženky.
27:02 brněnský tým začíná být mnohem aktivnější a vypracovává si více šancí. Že by lepší fyzická příprava a domácím začal docházet dech ?
25:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #69 Tadeáš Rataj, asistoval #30 Tadeáš Gryc (6:3)
25:34 domácí v plném počtu. Tvrdý souboj u brány Perglera, dva protihráči končí v obětí a poté na zemi. Hezká sestava, za které by dostali i vyšší počet bodů ve StarDance.
23:40 a i hostě dostávají šanci druhé početní výhody a na zkorigování skore. Hra se přemisťuje na polovinu Chodova a tým v bílých dresech začíná dobývat Perglerovu svatyni
23:35 Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
23:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #40 Tomáš Josefovič (6:2)
22:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Matyáš Kronovetr, asistoval #88 Štěpán Vácha (5:2)
22:58 a po necelých 180 vteřinách druhé třetiny zvyšuje po hezké rychlé kombionaci Kronovetr
21:20 hezká individuální akce Votavy, kdy vymíchal 3 protihráče v prostoru před bránou. Svoje vyšívání ve střelecké hrušce zakončuje i střelou. Hostující Luňák však pohotově vyráží
20:01 zahajovací bule v druhé třetině pro domací
19:59 poměr střel po první třetině 18 Chodov : 6 Hattrick. Herní obraz zápasu a držení míčku zatím odpovídá poměru střel.
18:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
18:50 Kafka s Josefovicem predvedli tukes na par taktů a po hezke kombinacni akci odskakuji souperi o dva goly. Tak takhle vypada brknacka na Prazskem Jaru v Rudolfinu, a nebo florbal v podobě chodovského hudebniho tělesa.
18:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava z trestného střílení (3:2)
18:08 Votava si pomalým driblingem na hranici brankoviste vymíchal golmana a nad nohou Lunaka promenuje forhendovou strelou
18:08 krasne uvolneni Vachy pred branou hostí, sance nevyuzita ale s faulem. Budeme svedky prvniho najezdu utkani
16:38 v rohu hřiště na polovině hostí tvrdá hra obou týmu a hráč s menšimi kilogramy z Brna se odporoučel za mantinel a odlétá jak jiřička do teplých krajin. Ferovy tvrdy souboj a vše bez zranění. Doposud korektní hra na obou stranách
15:29 Domaci Koudelka se za branou soupere uvolnil jak zdatny kuchar. Zamíchal parkrát vařečkou, pardon - hokejkou, a uviolnuje sveho spoluhrace na beku. Ten vsak vhodny okamzik pro strelu promeskal.
13:30 Chodov doráží na branu Lunaka, ten ale odolava tlaku zdatne a v brankovisti se sjednava poradek. Domaci roztaci novy kolotoc. Chybi tomu vsak koření v podobě střely, bez koření není chuť - tedy góly. Stale nerozhodný stav a hoste v plnem poctu
12:26 Vyloučen hráč #11 Jaroslav David družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
12:15 a avizovane vylouceni na strane hosti za sekani pri precisleni v polovine hriste. Pomerne zbytecny faul. Uvidime jak si s pocetni vyhodou domaci poradi pri jejich druhe presilovce zapasu
10:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #23 Michal Rada, asistoval #47 Tomáš Zeisel (2:2)
10:20 Chodovsti beci ztraci micek na polovine hriste a Brnesti se s tím nepářou a rychlou strelou promenuji ze tretiny hriste nad pravou lapacku Perglera
08:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #48 Lukáš Kafka (2:1)
08:50 Chodovstvi se kombinacni hrou dostali az do strelecke hrusky a Chaloupka tlak pretavuje v druhy chodovsky gol .
08:01 domaci predvadi zdarili tukes a vyuzivaji prostoru na celem hristi. Hoste vsak drzi zdarily branici mnohouhelnik a bez vylozene sance pro Chodov
07:13 golman hostí Lunak dostal pres prsty, ale statecne rozklepal zraneni a se zatatymi zuby pokracuje dal.
06:53 více se hraje na polovine hostí. Skorpa predvadi duraz na hrane brankoviste, ale jeho sance zustava nevyuzita.
04:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
04:23 a domácí taktez odpovídají vyuzitou presilovkou. Na vylouceni 1:1, na vyuzite presilovky 1:1, stejne tak i aktulani golove skore. Tak zaciname (skoro) od zacatku
03:25 a dalsi vyloučeni, tentokrat na straně hostí
03:23 Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zvedání florbalky
02:30 než se diváci posadili na tribunu už to sviští po kluzišti. Vyloučení a gól. To je fičák
01:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #4 Lukáš Suk (0:1)
00:35 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
00:00 Zahajovaci bule pro hosty.