• 60 59:59
    4:8
    (Kocourek)

Kanonýři Kladno - BLACK ANGELS 4:8
branky: 11. Hugo Hübner, 39. Filip Molhanec, 50. Matěj Zíka, 55. Matyáš Bachmaier - 2. Jan Slosiarik, 10. Matyáš Metoděj Krahulec, 12. Matouš Burian, 13. Štěpán Kostrhún, 23. Josef Jupa, 31. Filip Penc, 49. Jan Slosiarik, 60. Matyáš Metoděj Krahulec; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Martin Procházka 8, Jakub Janoušek 13 - Pavel Chmel 24; po třetinách: 1:4, 1:2, 2:2
59:59 GÓL BLACK ANGELS! 4:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #9 Jakub Kocourek (4:8)
59:59 Komentář trenéra hostů p. Leoše Tučka: Dobře zvládnutý zápas z naší strany. Dařilo se nám plnit taktické pokyny a dobře využívat vypracované šance. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Komentář trenéra domácích p. M. Hovořáka: Výkonem jsme se bohužel vrátili na začátek soutěže. Soupeř nás předčil především v bojovnosti a touze po vítězství. Pokud nezměníme přístup, nemáme šanci pomýšlet na vítězství. Gratulujeme soupeři a zkusíme zítra předvést lepší výkon.
59:59 Střely ve druhé třetině: Kladno - 13, Black Angels - 4
59:21 Prudil obešel tři soupeře, ale následnou střelu s mírnou dávkou štěstí chytá Chmel.
58:32 Papoušek se snažil tečovat Hübnerovu střelu, ale míček končí pouze v rohu.
57:45 Bachmaier trefuje blok, Kladno zůstává na míčku.
56:33 Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
55:23 Kladno je v oslabení velmi nebezpečné, několikrát ohrozilo branku soupeře.
54:30 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:05 GÓL Kanonýři Kladno! 4:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #23 Ondřej Papoušek (4:7)
54:05 Rozehrávku z velkého brankoviště využilo Kladno na maximum.
52:47 Spurný trefuje pouze Hájka.
51:32 Čika od levého mantinelu vyzkoušel pozornost golmana.
49:57 GÓL Kanonýři Kladno! 3:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #69 Hugo Hübner (3:7)
49:57 Zíka po přihrávce Hübnera využívá po dvaceti sekundách přesilovou hru.
49:36 Vyloučen hráč #33 Ondřej Auermüller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
48:00 GÓL BLACK ANGELS! 2:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (2:7)
48:00 Kombinace hostů na jeden doket končí za Janouškovými zády.
45:41 Hübner vystihl přihrávku a kladenští se hrnou do útoku.
43:05 Kladno kombinuje kolem bránící pětice hostů, Bachmaierovu i Hübnerovu střelu vyráží Chmel.
41:42 Slosiarik zblokován Papouškem, rozehrávat budou hosté.
40:52 Bachmaier z výběhu pouze do brankáře.
40:01 ​Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
39:59 Střely ve druhé třetině: Kladno - 7, Black Angels - 12
38:21 GÓL Kanonýři Kladno! 2:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (2:6)
38:21 Molhanec vymetl pavučiny v pravé šibenici a střílí dnešní druhý kladenský gól.
37:23 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:23 Burian fauloval Bachmaiera a vyrovnal tak poměr sil na hřišti.
36:42 Vyloučen hráč #23 Ondřej Papoušek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
36:42 První přesilovou hru dnešního utkání si zahrají hosté po faulu Ondry Papouška.
32:43 Penc běžel sám na Janouška, ten však chytá.
31:20 Molhance vychytal Chmel.
30:28 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #47 Filip Penc, asistoval #10 Jakub Hájek (1:6)
30:28 Nad Janouškovo rameno se trefuje Penc a přidává šestou branku hostí.
29:57 Molhanec se snažil prostrčit balónek na Zíku,ale nahrávku překazil jeden z obránců hostů.
28:26 Kladenskou ztrátu na polovině mohl potrestat Doležal, nestalo se tak.
26:51 Papoušek umístěnou střelou trefuje pouze tyč.
23:43 Akce ve které se objevili Frýba s Bachmaierem gólem nekončí.
22:07 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #91 Josef Jupa, asistoval #29 Tomáš Horák (1:5)
22:07 Jupa prostřeluje Janouška na bližší tyči.
21:28 Kladenská rozehrávka z rohu velkého brankoviště končí v bloku.
20:42 Kostrhún objehl dva soupeře, natlačil se do střely, ale branku minul.
20:01 ​Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jakub Janoušek družstva Kanonýři Kladno
19:59 Střely v první třetině: Kladno - 8, Black Angels - 12
17:54 Prudilovu střelu vyráží Chmel.
17:10 Fantastický zákrok Procházky proti střele Horáka do poloodkryté branky.
16:09 Šolle z rozehrávky pouze do tyče.
14:46 Kocourkova dalekonosná střela končí mimo branku.
12:26 Dvě rychlé branky hostů znamenají odskok na rozdíl už tří branek.
12:25 Timeout Kanonýři Kladno
12:25 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #47 Filip Penc (1:4)
11:42 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #29 Tomáš Horák (1:3)
10:24 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #23 Ondřej Papoušek (1:2)
10:24 Papoušek našel na středu volného Hübnera a ten se nemílil.
09:03 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #18 Vilém Doležal (0:2)
09:03 Hartmanovu chybu za vlastní brankou trestá Krahulec.
07:24 Bachmaier v souboji v rohu vybojoval míček, Kladno si připravuje další útočnou akci.
05:35 Papoušek střílí z poloviny hřiště, střelu kryje Chmel.
04:43 Procházka vytáhl dobrý zákrok proti střele Horáka.
02:58 Bachmaier hledal na druhé straně hřiště Papouška, balonek k němu ale nedorazil a Black Angels se vydávají do útoku.
01:38 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (0:1)
01:24 Štyler zakončuje první akci hostů, Procházka chytá.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.