60
  • 60 59:49
    2

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:9
branky: 24. Lukáš Macháč - 1. Jan Zoufalý, 16. Marek Korych, 19. Jakub Seibert, 32. Ondřej Pužman, 33. Jan Zoufalý, 51. Martin Feigl, 52. Ondřej Pužman, 55. Jan Zoufalý, 59. Jakub Seibert; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 26 - Dominik Hanuš 19; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:4
60:00 komentář trenéra domácích: První polovinu zápasu jsme hráli vyrovnaně, bohužel jms e nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance a naopak soupeř dával golý takřka ze všeho. Závěr zápasu jsme nezvládli a to mě dost mrzí.
60:00 Střely celkem: 20:35
60:00 Komentář trenéra hostí (Martin Šácha): Chtěli jsme se dnes prezentovat kvalitní hrou na míčku a vytvářet si dostatek šancí. Myslím, že od druhé třetiny se nám to celkem dařilo a můžeme být spokojeni. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Nejlepší hráči zápas: Liberec - Lukáš Macháč ; Boleslav - Seibert
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:49 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:25 Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:9)
58:27 Seibert střelou z první využívá početní výhodu 5 na 3.
57:23 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:15 Vyloučen hráč #77 Michal Václavík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
57:15 Václavík neudržel nervy na uzdě.
54:29 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #45 Filip Bergman (1:8)
54:29 Dvě střely po sobě, první domácí golman dokázal vychytat a na druhou střelu neměl nárok.
53:25 Futschik dokázal zkrotil rychlý brambor.
51:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (1:7)
51:03 Boleslav dokázala vstřelit dvě rychlé branky po sobě a navyšuje svoje skóre.
50:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #32 Tomáš Volovik (1:6)
50:16 Nejdříve Kapitán a po něm Dolejš zkušeli překonat Hanuše, ale na oba střelecké pokusy dokázal hostující golman vytasit ruku.
48:39 Macháč z trestné lavice vyběhl jako motorová myš a žene se ihned napadat.
47:39 Začala krátká přesilová hra hostů.
46:30 Vyloučen hráč #66 Lukáš Macháč družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:30 Hra se vyrovná, po čtyřech na obou stranách.
45:39 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za vysoká florbalka
45:05 Boleslav se usídlila na polovině Liberce.
43:39 Sedláček měl leteckou chvilku.
42:30 Hra nahoru - dolu.
40:01 Do třetice úvodní bule patří Boleslavi.
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
39:05 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
39:02 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #39 Jan Zoufalý.
38:00 Na dnešná záapas dorazil 50 diváků.
36:10 Komerční přestávka, v akci zdravotík.
35:11 Zoubek trefuje pouze dobře postaveného Hanuše.
32:10 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #76 Ondřej Pužman (1:5)
32:10 První využitá přesilovka v dnešním zápase patří hostům.
31:35 Vyloučen hráč #77 Michal Václavík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:06 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (1:4)
31:06 Pužnam pěkně zasunul pod Futschika.
30:00 Liberec si během přesilové hry nedokázal vytvořit brankovu příležitost.
29:40 Kapitán trefuje břicho Hanuše.
28:45 Futschik vychytal prázdnou bránu.
27:59 Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
27:59 I Liberec si zkusí přesilovou hru.
24:44 Horníkova slabá střela neměla šanci na úspěch.
23:08 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #2 Matěj Hájek (1:3)
23:08 Macháč se prosazuje z hrany velkého brnakoviště.
22:22 Závar před boleslavskou bránou nedokázal Liberec využít ve svůj prospěch.
21:16 Boleslav má  prozatím míček pod svojí kontrolou.
20:01 Bule znovu pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:25 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert bez asistence (0:3)
18:49 Chybu Liberce na vlastní polovině dokázala Boleslav potrestat.
16:50 Futschik se stačil přesunout.
15:34 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #13 Jakub Seibert (0:2)
15:34 Korych od mantinelu trefuje zadní část brány.
11:40 Liberec nedokázal na 4x doklepnout míček za Hanuše.
10:55 Kapitám tváří tvář Hanušovi trefuje tyčku.
09:40 Sedláček nevyzrál nad Hanušem.
08:35 Domácí se i po druhé dokázali ubránit.
07:30 Liberec si ve vlastním oslabení vytvořil pěknou gólovou šanci, Urban netrefil prázdnou bránu.
06:35 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:30 Korych ukázal divákům pěknou individuální akci.
04:48 Liberec se ubránil, Sedláček z trestné běžel rovnou napadat.
02:48 Vyloučen hráč #80 Daniel Sedláček družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
02:48 Liberec delší dobu hrál v šesti, odsedět si to půjde Sedláček.
00:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
00:22 Na úvodní branku jsme nečekali dlouho, Zoufalý se prosazuje ze středu hřiště.
00:01 Sváteční utkání zahíjeno, bule pro Boleslav.