2:16
    Ondřej SIHELSKÝ
    (Hejzlar)

BLACK ANGELS - PSN Tatran Střešovice 2:16
branky: 35. Matyáš Metoděj Krahulec, 36. Matyáš Metoděj Krahulec - 5. Lukáš Procházka, 6. Martin Pretl, 7. Vojtěch Panuška, 12. Martin Krejčí, 12. Tomáš Kuchyňa, 13. Lukáš Macháček, 18. Tomáš Kuchyňa, 19. Marek Hozman, 22. Marek Hozman, 32. Vojtěch Panuška, 41. Vojtěch Panuška, 43. Vojtěch Panuška, 47. Matěj Čelakovský, 56. Tomáš Kuchyňa, 56. Jakub Hejzlar, 58. Ondřej Sihelský; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Jan Blaho 12, Pavel Chmel 22 - Tomáš Jurco 14; po třetinách: 0:8, 2:2, 0:6
60:00 Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Dneska celý zápas ovlivnil výborný vstup do utkání. Musím kluky pochválit za koncentraci a jsem přesvědčený o tom, že tímhle výkonem jsme definitivně prolomili střeleckou smůlu.
60:00 Komentář domácích Tuček Leoš (Trenér): Po zaspaném úvodu jsme se už nedokázali dostat do zápasu. Soupeř nás bohužel přehrál zcela jasným způsobem. Nám se nepovedlo nic. Věřím, že se z toho poučíme a o víkendu podáme naprosto odlišné výkony.
60:00 Střely ve 3. části: 4:18
57:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #33 Jakub Hejzlar (2:16)
55:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #33 Jakub Hejzlar, asistoval #86 Ondřej Sihelský (2:15)
55:26 Hejzlar zamířil nad Chmelovu nohu, kde se to golmanům těžko chytá.
55:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Tomáš Kuchyňa, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (2:14)
52:52 Zápas se už dohrává v poklidném tempu
46:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #26 Martin Krejčí (2:13)
46:58 Čelakovský dokázal nadvakrát z dorážky překonat Chmela.
42:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #86 Ondřej Sihelský (2:12)
42:38 Sihelský našel krosovou přihrávkou Panušku, který nedal Chmelovi žádnou šanci.
40:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #33 Jakub Hejzlar (2:11)
40:49 Panuška vyslal na Chmela překvapivou a neviditelnou střelu, která našla svůj cíl.
40:01 První buly třetí třetiny pro Tatran.
40:00 Druhá část přinesla značné zlepšení Black Angels, stále má ale Tatran herní převahu. Domácí měli v druhé půlce třetiny mnohem větší klid, což se projevilo dvěma přesnými zásahy Krahulce. Jak jsem tedy psal po první třetině, Black Angels musí stále vstřelit minimálně osm branek, aby se prodlužovalo. Nyní na to ale mají už jen jednu dvacetiminutovku...
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
35:51 GÓL BLACK ANGELS! 2:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (2:10)
35:51 Parádní kličkovanou právě předvedl Krahulec! Nejprve přehodil obloučkem prvního obránce, druhému udělal kličku do backhandu, z kterého rovnou zamířil pod mírně nadzvedlou nohu Jurca a přidává svůj druhý gól v utkání.
34:47 GÓL BLACK ANGELS! 1:10
34:47 Domácí se konečně dokázali prosadit, když Kostrhún s Krahulcem dokázali prostřelit ležícího Jurca.
31:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #5 Marek Hozman (0:10)
31:58 Tatran právě pár přihrávkama dokázal přehrát celou obranu blacků a přesně zakončit.
27:38 Jupa se dostal do samostatného úniku. Jurco sice udělal skvělý zákrok, nakonec situaci musel zachraňovat i hostující obránce.
26:41 V druhé třetině jsme zatím moc střel neviděli, Tatran většinou netrefuje branku.
21:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (0:9)
21:32 Chmel nejprve předvedl skvělý zákrok po krosu v přesilovce, dvakrát na to ale již nestačil.
20:01 První buly druhé třetiny, pro hosty.
20:00 Hrůzostrašnou první třetinu právě zažili hráči domácích Black Angels, kteří teď mají 40 minut na vstřelení minimálně osmi branek, aby se mohlo jít alespoň do prodloužení. Za úspěch Tatranu stojí převážně špatná rozehrávka domácích, při které se Blaci zatím nedokázali dostat přes střední pásmo a zbytečně tak ztráceli balonky. Hosté navíc předvedli skvělou efektivitu střelby, která s 22 střelami stojí na 36 %.
20:00 Střely v 1. části: 4:22
19:57 Vyloučen hráč #61 Ondřej Diepolt družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
18:30 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #68 Vojtěch Panuška (0:8)
17:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Tomáš Kuchyňa bez asistence (0:7)
17:08 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Pavel Chmel družstva BLACK ANGELS
16:10 Hozman se dostal do samostatného úniku, Blaho ho ale vyčapal.
12:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Lukáš Macháček, asistoval #69 Lukáš Procházka (0:6)
11:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Tomáš Kuchyňa, asistoval #11 Martin Pretl (0:5)
11:58 Kuchyňa trefuje "baseballově" balonek a opět dává domácím gól.
11:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #51 Jiří Procházka (0:4)
11:01 Střely hostů opravdu nedávají svými nekompromisními střelami Blahovi šanci. Nyní se svým uměním předvedl Krejčí.
08:22 Málem domácím zase hrozila ztráta před vlastní brankou, místo toho se bude rozehrávat po faulu Tatranu.
06:52 Timeout BLACK ANGELS
06:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (0:3)
06:52 Black Angels opravdu nezažívají příjemný start do zápasu. Chyby v rozehrávce využil Panuška.
05:55 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #3 Tobiáš Hejda (0:2)
05:55 V protiútoku přihrál Hejda ze středu na Pretla, který z první nedává Blahovi šanci.
04:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #26 Martin Krejčí (0:1)
04:10 Procházka se dokázal vytočit z rohu a z výběhu prostřelit Blaha.
00:56 Na míčku zatím jen hosté, teď se ale do protiútoku 2 na 0 dostali domácí Krahulec s Horákem. Ti nakonec ale nedokázali zamířit na Jurcovu bránu.