5:4
    Marek TOMANEC
    (Sedláček)

FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:4
branky: 13. Jakub Horník, 27. Vojtěch Janeček, 30. Jakub Horník, 32. Vojtěch Wiener, 39. Daniel Sedláček - 10. Matěj Sedláček, 14. Martin Stibor, 44. Martin Sedláček, 57. Marek Tomanec; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 26 - Patrik Antoniazi 22; po třetinách: 1:2, 4:0, 0:2
60:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): Dneska jsem si myslel, že si zahrajeme kvalitní florbal, bohužel na nás stačil průměrný výkon domácích, kteří na rozdíl od nás běhali a stříleli na bránu. Ve 2.třetině kluci byli ve městě na "kebab" a to rozhodlo zápas. V poslední části už to byla z naší strany křeč. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Klíčem k dnešnímu úspěchu byla jednoznačně obrana. V tom jsme, alespoň pro tento zápas, udělali veliký pokrok. Dalším pozitivum je, že jsme si dokázali po celý zápas vytvářet dobré příležitosti a vsíťit o jednu branku více než soupeř. Díky všem za pěkný zápas.
60:00 Střely celkem: Liberec - 27 ; Ostrava - 30
60:00 Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec - Daniel Sedláček ; Ostrava - Lukáš Pobořil
60:00 Střely ve 3. části: 3:13
59:59 Drama až do konce.
58:35 Ostrava v šesti.
58:10 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #27 Marek Tomanec, asistoval #44 Martin Sedláček (5:4)
56:17 Ostrava se dotahuje na rozdíl jediné branky.
52:30 Sedláček Martin krásnou střelou z první trefuje dobře postavenou ruku domácího golmana.
52:06 Liberecké oslabení teď vystavilo osravské přesilovce stopku.
51:35 Pobořil nastavil míčku svoji hruď.
50:35 Smutný si v úniku dokázal položit hostujícího golmana, ale míček se pouze svezl po brankové čáře.
50:06 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
50:06 Dokáže Ostrava být i nadále 100%?
48:45 Liberec se snaží střelecky prosadit, Ostrava jim zatím všechny pokusy dokázala zmařit.
43:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #44 Martin Sedláček, asistoval #85 Lukáš Pobořil (5:3)
43:35 Míček propadl za Futschika a hosté jsou zatím dnes ve svých přesilových hrách 100%.
42:48 Vyloučen hráč #92 Martin Kašínský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
42:48 Aktivní Ostrava si vysloužila početní výhodu.
41:30 Elbl se dokázal obtočit kolem branky, ale zakončit se mu nepovedlo.
40:01 Míček vybojovala Ostrava, která se ihned hnala do útoku.
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
39:30 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:49 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #92 Martin Kašínský (5:2)
38:49 Sedláček si tuto akci nacvičil na playstationu a následně dokázal aplikovat na hřišti.
37:30 Kapitán měl další možnost navýšit skóre.
36:00 Na dnešní zápas se přišlo podívat 50 diváků.
34:05 Zápas, který je ve své druhé polovině pořád nabízí hru nahoru - dolu.
31:36 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #22 Filip Smutný (4:2)
31:36 Wiener se prosazuje střelou od mantinelu.
29:31 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #29 Tomáš Urban (3:2)
29:31 Horník stačil stečovat Urbanovu střelu.
26:23 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček bez asistence (2:2)
26:23 K Janečkovi se zakutálel míček a dokázal s ním vymést víko branky.
24:50 Ostrava po delší době trvale na míčku.
21:51 Ostrava zvládlu oslabení bez vetších problámů.
21:20 Osamocený Kapitán trefuje boční síťku.
20:40 Domácí si v klidu připravují rozehru.
20:01 Liberec na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 13:13
19:51 Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
19:51 Liberec si větší část přesilové hry nechá na druhou třetiny.
19:10 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:40 Jenček napodobil Wienera, když přeběhl větší část hřiště, jeho střela šla jak mimo branku, tak i mimo hřiště.
16:20 Kapitán se pěkně vymotal se zdvojení, chtěl to zakončit střelou z osy hřistě, ale míček mu sjel.
14:00 Kapitán trefuje spojnici branky.
13:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #64 Matěj Sedláček (1:2)
13:29 Stibor se štestím dostal míček za brankovou čáru.
12:23 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #66 Lukáš Macháč (1:1)
12:23 Horník dobře umístěnou střelou vyrovnává stav utkání.
11:30 Ostrava nechala Wienera přebehnout celé hřište, stopku mu vystavil až Antoniazi.
10:40 Brankoviště zavhránilo Liberec od druhé obdržené branky.
09:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #20 Adam Mikoláš (0:1)
09:27 Sedlaček Matěj využívá rychle početní výhodu střelou od mantinelu na zadní tyč nad nohu Futschika.
09:14 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:14 V polovině první třetiny si hosté zahrají přesilovou hru.
07:30 Sedláček Daniel zkoušel svoje štěstí druhou stranou čepele.
05:15 Sedláček Martin, trefuje pouze boční síťku domácího golmana.
03:39 Smutný zachytil rozehrávku hostů, nahrál Wienerovi, který zatím nemá srovnaná svoje měřidla, jeho střela mířila vysoko nad branku.
00:35 Janeček neudržel míček na své hokejce, Ostrava chybu Lberce nepotrestala.
00:30 Liberec se zatím se svoji rozehrávkou nedostal na půlku soupeře.
00:01 Úvodní bule pro domácí.