9:15
    Ondřej JANKOVSKÝ
    (Palčinský)

FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:15
branky: 8. Daniel Sedláček, 9. Lukáš Dolejš, 13. Jakub Horník, 17. Adam Zoubek, 32. Matěj Hájek, 37. Filip Kapitán, 47. Lukáš Dolejš, 49. Jakub Horník, 54. Jakub Horník - 1. Tomáš Abík, 4. Tomáš Abík, 6. Lukáš Fukala, 18. Filip Novotný, 20. Tomáš Janek, 23. Nikolas Vizváry, 31. Tomáš Abík, 36. Tomáš Janek, 36. Jan Slaběňák, 38. Adam Palčinský, 49. Martin Ostárek, 53. Tomáš Řihák, 56. Adam Palčinský, 57. Ondřej Svoboda, 59. Ondřej Jankovský; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 5 + Filip Kapitán OS:6; využití: 0:1; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 26 - Michael Chalupecký 29; po třetinách: 4:5, 2:5, 3:5
60:00 Komentář trenéra hostů Jaromíra Veselého: Komentář k utkání, které si snad komentář nezaslouží. Regulérně největší hnus co jsme zatím absolvovali. Příliš emocí, únavy, neklidu na všech stranách. Hra asi odpovídala současným možnostem. Program soutěže a celkové podmínky jsou opravdovou zkouškou síly týmu i jednotlivců.  Potrénovat oslabení nebyl původní záměr, ale aspoň něco z toho máme. Vyloučení jsou bohužel na rákosku, ale i to se stává. jedeme domů
60:00 Komentář trenéra domácích (Petr Salát): Místy dobrý zápas a místy špatný, udělali jsme individuální chyby, a nedařila se nám přesilovka a to vůbec, měli jsme ale spoustu dobrých momentů. Zbytek nebudu komentovat.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:42 Liberec má  poslední šanci
59:12 Liberec nevyužil hru 6v4 a je to 8:15
58:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #71 Adam Palčinský (9:15)
57:25 Vyloučen hráč #16 Viktor Karásek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
56:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #71 Adam Palčinský (9:14)
55:53 Vyloučen hráč #80 Filip Novotný družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
55:53 Sedláčkova přihrávka měla oči
55:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #30 Ondřej Jankovský (9:13)
53:53 Timeout Liberec
53:28 GÓL FBC Liberec! 9:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #92 Martin Kašínský (9:12)
52:54 Hra je hodně vyrovnaná
52:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Tomáš Řihák, asistoval #7 Lukáš Fukala (8:12)
50:03 Dobrá střela Sázavského
49:17 Kapitán se vrací do hry
48:40 GÓL FBC Liberec! 8:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #29 Tomáš Urban (8:11)
48:40 Hezká kombinace Urbana a Horníka a je to 8:11
48:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Martin Ostárek, asistoval #79 Jakub Galia (7:11)
47:55 Liberec tlačí
46:54 GÓL FBC Liberec! 7:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #12 Jonáš Rais (7:10)
46:54 Lukáš Dolejš trefuje tič
46:19 Liberec na míčku
45:14 Dobrá střela Kašinského
43:32 Skvělý blok Fukaly
42:25 Hra se přelívá ze strany na stranu ve všech směrech
42:15 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
41:45 Liberec přežívá hru 4v5
41:00 Vyloučen hráč #92 Martin Kašínský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:59 Liberec má poslední šanci
38:23 Sledujeme dobrou hru 4v4
37:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:10
37:17 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec - osobní trest
37:17 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
37:17 Vyloučen hráč #80 Daniel Sedláček družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
37:17 Liberec ve čtyřech
37:09 Vyloučen hráč #81 Martin Ostárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
36:30 Jediné místo v braně a Kapitán dává gol
36:20 GÓL FBC Liberec! 6:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #69 Jakub Horník (6:9)
36:01 Sledujeme dobrý florbal z obou stran
35:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #9 Tomáš Řihák (5:9)
35:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #79 Jakub Galia (5:8)
31:27 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Matěj Hájek, asistoval #29 Tomáš Urban (5:7)
30:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Tomáš Abík, asistoval #37 Tomáš Janek (4:7)
28:02 Stýblo hasí jasný gol Vítkovic
26:43 Nádherný zákrok Futschika
26:30 Liberec na chvilí pozdržel hru ve 4
24:56 Vyloučen hráč #20 Štěpán Sázavský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
24:26 Liberec se dostavá z presu a mají z toho dobré šance
22:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #71 Adam Palčinský (4:6)
22:59 Do breaku se dostal Nikolas Vizváry a trefuje se na 6:4
22:13 Výborný zakrok Futschika
21:15 Vyloučen hráč #37 Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
20:55 Tyčka Vítkovic
20:00 Střely v 1. části: 15:15
19:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
17:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #80 Filip Novotný bez asistence (4:4)
16:19 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Adam Zoubek, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (4:3)
15:26 Skvělá kombinace Liberce
14:22 Výhoda Vítkovic je u konce
12:22 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #19 Tomáš Čermák (3:3)
12:22 Vyloučen hráč #92 Martin Kašínský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
11:24 Hra se přelíná ze strany na stranu
10:02 Kapitán byl v dobré příležitosti, ale bohužel nedal
08:54 Je na co se koukat
08:48 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš z trestného střílení (2:3)
08:48 Nájezd Liberec
07:48 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #5 Filip Kapitán (1:3)
07:00 Dobrá střela Kapitána
06:00 Vítkovice tlačí
05:59 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #7 Lukáš Fukala.
05:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Lukáš Fukala, asistoval #16 Viktor Karásek (0:3)
04:44 Hra se přelévá ze strany na stranu
04:25 Fukala v dobré šanci
03:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Tomáš Abík, asistoval #81 Martin Ostárek (0:2)
02:13 Sledujeme velmi atraktivní utkaní
00:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
00:00 Vítejte v Liberci na ZŠ Dobiášova