• 62 61:10
    7:8
    ()

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:8p
branky: 8. Matěj Čelakovský, 9. Martin Pretl, 13. Marek Hozman, 22. Marek Hozman, 28. Matěj Čelakovský, 38. Vojtěch Panuška, 50. Marek Hozman - 1. Jakub Dufek, 16. Jakub Dufek, 18. Marek Matoušek, 22. Viktor Chaloupka, 32. Marek Matoušek, 49. David Horký, 58. Martin Škorpa, 62. Martin Škorpa; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Tomáš Týc 21 - Josef Šedivý 25; po třetinách: 3:3, 3:2, 1:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání a snad se do příště probereme. Takovéto zápasy bychom měli zvládat s vítězným koncem.
65:00 Komentář hostů Lupoměch Ondřej (Trenér): Mám velkou radost, že se nám dnes podařilo shodit střeleckou deku, která nás trápila v posledních zápasech. Stejně jako včera jsme dnes ukázali skvělou bojovnost a morál, navíc dnes přidali větší množství gólů. Je vidět, že i v okleštěné sestavě jsme shopni předvést solidní výkon, za to klukům velká pochvala! Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům za podporu!
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
61:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa bez asistence (7:8)
61:10 Škorpa se obtočil kolem branky a o tyčku rozhoduje dnešní utkání.
60:36 Oba týmy měli velké šance, ale oba dva golmani předvedli skvělé zákroky.
60:01 Panuška vyhrává úvodní buly prodloužení.
60:00 V základní hrací době se nerozhodlo, takže následuje prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:40 konec utkání bude ještě zajímavý.
58:45 Dufek pouze do blokujícího Pluhaře.
57:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #95 Viktor Chaloupka (7:7)
57:54 Týc se drží za prsty, tak snad bude v pohodě.
57:54 Po velké sekanici před brankou Chodov vyrovnává stav utkání.
57:18 Sihelský blokuje velkou šanci Chodova!
56:19 Malhocký dostal balónkem do hlavy, tak třeba se mu v ní i rozsvítilo.
55:38 Pospíchal vyslal dělovku od půlky.
53:20 Hejda označkoval spojnici :((
51:31 Dvojice Hozman, Panuška měli opět ve velkou šanci, kterou ale chytá golman Šedivý.
49:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #68 Vojtěch Panuška (7:6)
49:32 Hozman ale rychle odpovídá střelou z otočky a posílá Tatran opět do vedení,a tím i kompletuje hattrick v dnešním utkání.
48:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký bez asistence (6:6)
48:56 Přes špatně postavený blok Tatranu, Horký ze standartky prostřeluje Týce.
46:57 Malhocký zachytil na středu balón a míří do útoku.
46:34 Týc s absolutním klidem chytá protiútok Chodova.
46:08 Hozman a jeho točky za brankou.
44:00 Kún byl ve velké šanci, ale zapomněl balónek za sebou, takže z toho nic nebylo :((
43:34 Tentokrát na koberečku u rozhodčího Krejčí :(
42:48 Procházka důrazný na vlastní polovině a nepouští Chodov k velkým šancím.
41:22 Chodov hraje aktivně na půlce Tatranu a snaží se vyrovnat stav.
40:43 Pluhař svým blokem zastavuje útočnou akci Chodova.
40:13 Panuška střílí vedle branky Chodova.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
37:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (6:5)
37:27 Panuška prostřeluje dva chodovské bloky a střelou na vzdálenější tyč využívá přesilovku.
36:42 Malhocký si to nahrává s Panuškou, ale nějakou velkou šanci jsme zatím neviděli.
35:42 Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
35:39 Výborný návrat Kuchyni.
34:43 Rozhodčí si pozval na popovídání dalšího hráče Chodova.
34:23 Malá domů Chodova, Tatran nevyužil šanci.
32:48 Wilson ve velké šanci nepromněňuje.
32:17 Chodov teď hraje pouze na dlouhé vyhazované balóny. Přečíslení dva na jedna chytá Týc.
31:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #68 Martin Škorpa (5:5)
31:22 Matoušek to poslal Týcovi přesně mezi nohy a vyrovnává stav utkání.
30:03 Střelu Procházky chytá Šedivý.
29:10 Týc v brance skáče jako laňka.
27:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (5:4)
27:24 Čelakovský obral Horkého o balón a poté vyslal do branky neskutečné víko!
25:20 Rozhodčí si pozval na kobereček Horkého, takovéhle chování tady trpět asi nebude.
23:58 Čelakovský pouze do bloku Chodova :/
21:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka bez asistence (4:4)
21:55 Neuběhla ani minuta a máme stav opět vyrovnaný. Chaloupka svou střelou využívá přesilovku.
21:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:3
21:22 Hozman v oslabení poslal Šedivému tzv. ,,housle" mezi nohy a posílá Tatran do vedení.
20:24 Kún obral Horkého o balónek, ale ten si ho hned vybojoval zpátky  a střílí na bránu, kde jeho střelu vykopává Týc!!!
20:01 Úvodní bule druhé časti pro Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:59 Vyloučen hráč #26 Martin Krejčí družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
19:59 Krejčí osekal Kulhavého a Chodov si na začátku druhé třetiny zahraje přesilovku.
19:03 Dvě velké šance Tatranu chytá Šedivý.
17:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #95 Viktor Chaloupka (3:3)
17:07 Zapomenutý Matoušek uklízí do prázdné branky.
16:56 Procházka poslal za mantinel Kronovetra.
15:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek bez asistence (3:2)
15:46 Dufek svou druhou branku zamíříl na zadní a snižuje.
15:04 Horký se dostal až do gólové šance, ale nedostal balón za Týce.
13:37 Protiútok Chodova zastavuje Týc svým dobrým zákrokem.
12:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
12:22 Horký ztratil balón na půlce, kde ho zachytil Panuška a poslal ho na Hozmana, který neměl problém dostat balón do branky.
10:12 Tahle sekera od Pospíchala nebyla vůbec hezká:(
09:34 Chaloupka se za brankou Tatranu trochu proletěl.
08:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #3 Tobiáš Hejda (2:1)
08:50 Pretl z předbrankového prostoru posílá Tatran do vedení.
08:25 Kuchyňa ještě musí poštelovat mířidla.
07:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
07:24 Čelakovský obral obránce chodova o balón při rozehrávce, položil si golmana a vyrovnává stav utkání.
06:11 Šedivý si  také sáhnul poprvé na balón.
04:06 Kuchyňa rozdal spršku na mantinelu, ale branku netrefuje.
03:04 Krejčí rozbíhal útočnou akci Tatranu, ale na půlce ho odzbrojil hráč Chodova.
02:13 Chodov při útočné standartce netrefuje branku.
00:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
00:49 Dufek střelou na bližší tyč otevírá skóre dnešního utkání.
00:01 Úvodní bule pro Tatran.
00:00 Dobré odpoledne vám přeji a zároveň vás vítám u 9. kola CE Soutěže juniorů, ve kterém se utká domácí PSN Tatran Střešovice proti dlouhodobému rivalu z Jižního Města FAT PIPE Florbal Chodov.