5:4
    Jakub MÜHLFAIT
    (Wertheim)

ACEMA Sparta Praha UNYP - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:4
branky: 3. Matěj Čermák, 16. Daniel Fišer, 20. Adam Kocián, 33. Josef Sedláček, 51. Jakub Mühlfait - 1. Marek Korych, 3. Jakub Seibert, 11. Martin Feigl, 37. Jan Zoufalý; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Viktor Hejna 23 - Dominik Hanuš 19; po třetinách: 3:3, 1:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Vojta Marek (Trenér): Komentář trenéra domácích: Úvod do zápasu patřil výsledkově soupeři především z důvodu našeho slabšího backcheckingu. Od 10. minuty jsme hráli většinu času s balonem, vytvářeli si dobré příležitosti a úěkné útočné akce. Byla pro nás výzva pracovat s prostorem i naší trpělivostí proti zataženému obranému bloku soupeře. Jsem rád, že jsme v tom dnes byli lepší než například v zápase s Ostravou. Děkuji soupeři, fanouškům a pořadatelům.
60:00 Střely celkem: ACEMA Sparta Praha UNYP - 24, Předvýběr.cz Florbal MB - 27
60:00 Komentář trenéra hostů: Díky souhře špatných okolností během dnešního dne jsme tu hráli proti kvalitnímu soupeři na 2 lajny a v momentě kdy jsme potřebovali tempo stupňovat, tak to již bylo velmi těžké. Mohli jsme tu dnes uspět, ale museli bychom odehrát lépe první 2 třetiny.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:59 To už byla ale poslední akce utkání. Domácí si odnášejí z dnešního těsného utkání cenné 3 body a v neděli je čeká zápas proti Liberci.
59:57 Tak toto bylo hodně blízko gólu! Míček se vykutálel z chumlu před brankou domácích a skoro zatočil do Hejnovy branky.
59:19 Šest hráčů Boleslavi nyní drží obranou pětku Sparty velmi dlouho pod tlakem. Sparťanským hráčům dochází energie a přerušení hry by se jim velmi hodilo.
57:21 Tvrdý souboj v rohu hřiště nyní svedl Šimek a kapitán hostí Seibert. Vylučovat se ale nebude.
56:23 Boleslav zkouší hru bez golmana!
53:50 První lajna domácích si pěkně hraje s obranou hostů. Je vidět, že boleslavští by si přáli hru přerušit a rychle vystřídat.
51:45 Sedláček se nyní pohotově vrátil a zachytil krosovou přihrávkou. Kdyby se tak nestalo, troufám si tvrdit, že by to skončilo gólem na 5:5.
50:24 Mühlfait své krátké solíčko zakončil střelou na přední, která končí za Hanušovými zády.
50:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #26 Michael Wertheim (5:4)
50:10 Bláha milimetrovou přihrávkou našel Čermáka, ten byl hned dostoupen a snažil se vrátit zpátky na Bláhu. Boleslavská obrana toto ale pokryla.
49:03 Hejna v leže pokryl střelu a hned v zápětí se Šimek postaral o dorážku.
47:21 Korych zkusil z pravého mantinelu střelu backhandem. Hned na to rozhodčí přerušili hru za hru vysokou holí a Korych dává najevo, že s tímto verdiktem nesouhlasí.
43:30 Více ze hry ve třetí třetině mají zatím domácí, avšak nevymysleli zatím nic extra nebezpečného.
42:20 Hra byla přerušena kvůli dlouho se nezvedajícímu Šimkovi. Vypadá to ale, že to není nic vážného a Šimek bude pokračovat v zápase.
41:01 Václavík a Mühlfait. To je dvojice s chemistry 100. Jejich sehranost ale zastavil skvělým zákrokem Hanuš.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:57 Poslední akci 2. třetiny měl na svědomí Wertheim. Jeho střela mu ale sjela a skončila v rohu hřiště.
39:40 Šourek zachytil přihrávku domácích a vydal se do útoku. Jeho střelu však bez větších potíží vyrazil Hejna.
38:40 První lajna domácích se několika přesnými přihrávkami pohodlně dostala z obrané poloviny do útoku.
36:51 Zoufalý vymetl pavučinky v levé šibenici. Hejna bezmocný.
36:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #5 Michal Fišera (4:4)
36:05 Kuchynka se otočkou dostal ze sevření dvou boleslavkých hráčů a vyslal nebezpečnou střelu. Hanuš však připraven a helmou vyráží.
33:40 Fišer perfektně vypíchl míček Zmatlíkovi a zastavil tak nebezpečný útok hostů.
32:09 Sedláček nyní dostal trochu více prostoru a hned toho využil. Nekompromisně střelou z otočky trefil místo na zadní tyči.
32:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #26 Michael Wertheim (4:3)
31:10 Je vidět, že juniorský mistr světa Matěj Čermák dává svým presingem velmi zabrat boleslavské obraně.
29:31 Mladičký Sparťan Wertheim nyní vyslal projektil z půlky. Střela ale letěla doprostřed brány a Hanuš bez problémů chytá.
27:20 Hra byla nyní velmi aktivní a plná šancí na obou stranách, vše nakonec uklidnil brankář domácích Viktor Hejna chycením míčku do své ruky.
25:07 Trenér domácích Marek Vojta velmi důrazně sděloval rozhodčím, aby si dali pozor, kde hostí střídají. Jeden hráč Boleslavi totiž naběhl na střídačku přes trestnou lavici.
23:31 Lukáš Mervart si nyní poslal 2 boleslavské hráče na párek.
21:30 Marek Korych promarnil velkou šanci a nyní se z jeho úst na střídačce nese: Ty pi*o, to je škoda.
20:42 Juniorksý reprezentant Adam Kuchynka ukázkovým blokem zastavil šanci hostí.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrála Boleslav.
20:00 Střely v 1. části: 8:13
19:57 Hejna si nyní zahrál na Petra Čecha a obětavým skokem chytá nepovedenou střelu hostí.
19:11 Kocián překvapivou střelou srovnává skóre na 3:3.
19:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #81 Matěj Čermák (3:3)
17:35 Korych se nyní diví, proč rozhodčí přerušují jeho útočnou akci. Ale i nevidomý by poznal, že toto byla vysoká hůl.
15:39 Tak toto byla lambáda v podání domácích. Dvě rychlé krosové přihrávky a Fišerovi stačilo pouze zamést do prázdné branky. Hanuš bezmocný.
15:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #74 Adam Kocián (2:3)
14:27 Hejna nyní rychlým přesunem chytil střelu Korycha.
13:20 Vyloučen hráč #23 Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
13:11 Krupička nyní perfektně zachytil situaci 2na1 a Hejnovi pouze stačilo sebrat pomalu se kutálející míček.
10:42 Střelu a dorážku dokázal Hejna zachytit, na druhou dorážku byl ale krátký.
10:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #48 Jakub Hart (1:3)
09:04 Adam Kocián měl před sebou odkrytou bránu po křižné přihrávce od Čermáka. Střela mu ale nesedla a trefila V.I.P. tribunu nad Hanušovou bránou.
07:30 Až Hejnovi se podařilo zastavit únik Zoufalého. Skóre je tedy stále 1:2.
06:11 Jakub Čech nyní vyslal prudkou ránu od půlky, naneštěstí pro domácí letěla lehce nad.
05:20 První lajna Sparty si s obranou hostí dělá co se jim zachce.
03:35 Boleslav nyní měla k dispozici dvě standartky u střídačky domacích. Ani jedna však neskončila gólem.
02:45 Oba týmy vlétly do zápasu s velkým nasazením. Zdá se, že nás čeká dlouhý večer.
02:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #6 Adam Kuchynka (1:2)
02:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #5 Michal Fišera (0:2)
01:30 Hra se nám přelévá ze strany na stranu.
00:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #5 Michal Fišera (0:1)
00:01 Úvodní buly pro domácí.