• 60 59:46
    7:5
    (Doležal)

FBC Liberec - BLACK ANGELS 8:5
branky: 18. Bartoloměj Smolka, 33. Michal Václavík, 41. Daniel Sedláček, 41. Lukáš Dolejš, 48. Tomáš Čermák, 52. Bartoloměj Smolka, 53. Lukáš Dolejš, 60. Tomáš Urban - 17. Marek Čejka, 38. Ondřej Diepolt, 43. Štěpán Kostrhún, 54. Ondřej Diepolt, 60. Filip Folauf; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2 + Jakub Hájek OS; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 12 - Kryštof Ivan Kasha 9; po třetinách: 1:1, 1:1, 6:3
60:00 Komentář hostů Tuček Leoš (Asistent trenéra): Zápas rozhodlo velké množství našich neproměněných šancí. Věřím, že se nám povede zítra dostat klid do koncovky a vyvarujeme se zbytečných chyb. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Faksa Tomáš (Vedoucí): První třetinu jsme byli rádi, že soupeř nevyužil několik vyložených příležitostí. Od druhé poloviny zápasu jsme pomalu začali přebírat otěže a jsem moc rád že jsme si celkem sebevědomě poradili, oproti zvyklostem, se závěrem. Přejme všem krásné Vánoce.
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
59:59 GÓL FBC Liberec! 8:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #69 Jakub Horník (8:5)
59:46 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #18 Vilém Doležal (7:5)
57:17 FBC v těsném obranném bloku kryjí střely BA, kteří hrají v 6, bez brankáře.
56:06 Timeout BLACK ANGELS
56:01 Hra se rychle přelévá z jedné strany na druhou, oba týmy jsou aktivní a vytvářejí si šance.
53:10 GÓL BLACK ANGELS! 7:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #18 Vilém Doležal (7:4)
53:00 BA nic nevzdávají a stále důrazně pronikají do obrany FBC, kde se jim občas daří najít skulinky v dobře postavené a aktivní obraně.
52:44 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #29 Tomáš Urban (7:3)
51:43 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #69 Jakub Horník (6:3)
51:03 FBC stále aktivněji ohrožují branku BA.
47:02 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Tomáš Čermák, asistoval #80 Daniel Sedláček (5:3)
42:36 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #48 Jan Michálek (4:3)
42:36 BA dává šťastný gól po nedorozumění obránců FBC.
41:30 FBC vstoupilo do utkání aktivněji a zcela zaslouženě se ujímá vedení.
40:52 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #77 Michal Václavík (4:2)
40:36 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #66 Lukáš Macháč (3:2)
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
38:35 Střelu Malého (FBC) zmařil zákrok brankáře BA,
37:45 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (2:2)
36:11 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
32:20 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Michal Václavík, asistoval #5 Filip Kapitán (2:1)
32:07 Vyloučen hráč #10 Jakub Hájek družstva BLACK ANGELS - osobní trest
32:07 Vyloučen hráč #10 Jakub Hájek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
31:22 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, není nouze o střety a šance na obou stranách.
29:15 Střela Kapitána těsně míjí branku BA.
28:03 BA v oslabení ohrožují branku Liberce.
26:53 Vyloučen hráč #23 Filip Folauf družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
25:45 Skvělé šance Liberce končí nepřesnostmi v zakončení. Skvělá spolupráce Sedláček - Macháč.
25:00 Střelu Urbana vyráží brankář BA.
21:45 Šance obou týmů končí nepřesnostmi v zakončení.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:05 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:55 Kapitánu střelu vyrazil Kasha.
17:10 GÓL FBC Liberec! 1:1
17:10 Smolka si dorazil vlastní střelu.
16:27 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Marek Čejka bez asistence (0:1)
16:27 Čajka se trefuje na nohu Dufka.
15:40 Dufek maří další situaci hostů.
14:30 Horník v tutové gólové situaci selhal.
13:00 Black Angels jsou zatím lepším týmem na hřišti.
09:20 Hosté nám ukázali pěknou akci na jeden dotek, závěr této akce skončil střelou mimo hřiště.
08:35 Macháč našel před bránou ssamotného Sedláčka, tomu míček uskočil.
06:54 Liberec s ubránil, kluci z Prahy si vytvořili pouze jednu vážnější akci.
04:54 Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:54 Uvidíme první přesilovku, v režii ji budou mít hosté.
03:33 Střelu Auermüllera dufek pouze vyráží.
01:32 První střela zápasu vzešla z hokejky hostů.
00:01 Úvodní bule pro hosty, LIberec ihned npadá.