59
  • 59 58:38
    Ml. Boleslav

Předvýběr.CZ Florbal MB - PSN Tatran Střešovice 2:3
branky: 32. Ondřej Pužman, 34. Jakub Seibert - 22. Vojtěch Kún, 30. Martin Krejčí, 41. Vojtěch Panuška; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 17 - Adam Draslar 14; po třetinách: 0:0, 2:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Od nás dnes celkem poctivý výkon do obrany, ale špatnou koncentrací ve vstupu 2. a 3. třetiny jsme si zápas velmi zkomplikovali. Musíme být více sebevědomí směrem dopředu. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Hodně defenzivní utkání. Nicméně koncetrace po celých 60 minut a dobrý vstup do třetí třetiny pro nás dnes znamená tři body. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
58:40 Boleslav jde do 6.
58:38 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
58:38 Minutu a půl před koncem třetí třetiny si domácí družstvo bere oddechový čas.
56:42 Seibert napadá. Přesilovku domácí tým bohužel nevyužívá.
55:21 Bergmanův dlouhý výběh končí střelou do soupeře z Tatranu.
54:20 Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
54:20 Boleslavští si zahrají další přesilovku.
53:17 Bergman v souboji u mantinelu s Kúnem, vybojoval míček pro svůj tým.
51:37 Hozmanova střela zblokována hokejkou, která patří Hendrychovi.
50:19 Hozman obral Zoufalého o balonek. Boleslav získává míček zpět.
48:35 Tatran na balonku.
47:20 Fišerova prudká střela z otočky, kterou vyslal z půlky hřiště, stav utkání nemění.
45:22 Jurkulák opět v akci, tentokrát přestřeluje vysoko nad Hanušovu branku.
44:16 Zoufalý blokuje další Jurkulákův pokus o gól hostí.
42:10 Boleslavský brankář Hanuš, si hned od začátku této třetiny sahá na míček velmi často.
40:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (2:3)
40:57 První střela třetí třetiny hned končí za zády Hanuše. Trefuje se tatranský Panuška.
40:00 Úvodní buly poslední třetiny vyhrává tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:19 Seibert - Fišera, krásná akce. Fišera střílí vedle Draslarova království.
38:11 Kudrnův pokus o další branku domácích bohužel neúspěšný, střela nebyla příliš prudká a Draslar má vše pod kontrolou.
36:34 Sihelského střela míří pouze do hrudi Plášila.
33:52 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #9 Dominik Hanuš (2:2)
33:52 Seibert si přebírá balonek a ve vlastním oslabení střílí krásnou branku. Skóre vyrovnáno na 2:2.
32:11 Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:11 Uvidíme první přesilovku Tatranu.
31:06 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:2)
31:06 Boleslavská hra v šesti přináší ovoce. Pužman se trefuje za záda Draslara.
29:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #25 Lukáš Macháček (0:2)
29:32 Krejčího nečekaná ostrá střela navyšuje náskok hostí - na 0:2.
27:39 Hanuš vyráží Hozmanovu střelu zblízka.
26:56 Hartova střela a jeho další 3 dorážky málem vyrovnaly skóre.
25:04 Hezká akce hostí, chyběla jen přesná koncovka.
23:09 Vavroušek a jeho další pokus o branku. Prudkou střelu vyráží Hanuš.
21:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #46 Marek Jurkulák (0:1)
21:38 Jurkulák - Kún, dvojice hostí otevírá skóre dnešního utkání.
21:22 Souboj v rohu, rozehrávka pro domácí.
20:00 I druhou úvodní buly vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 2:6
18:33 Minuta a půl do konce, viděli jsme několik střel na obou stranách, žádná z nich ale nebyla přesná.
17:48 Pluhařova zkouška Hanuše - ten je úspěšný a balonek chytá.
16:44 Přesilovka skončila. Skóre stále neotevřené.
15:36 Fišerova střela letí nad Draslara.
14:34 Vyloučen hráč #46 Marek Jurkulák družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
14:34 Boleslav si zahraje svou první přesilovou hru, snad uvidíme gól.
13:21 Další ostrá střela hostí, tentokrát od Kúna. Hanuš připraven.
12:14 Fišera přichází o balonek přímo před Hanušem, tatranský střelec Hozman - nepřesný.
10:17 Vorel sám před brankou hostí, gól z toho bohužel není.
08:27 Zoufalého akce přinesla dvě střely na Draslara. Ani jedna, ale nekončí za jeho zády.
07:01 Hanuš vyráží povedou Pretlovu střelu.
05:55 Hendrych přestřeluje vysoko nad.
04:23 Nepovedenou akci Tatranu, domácí bohužel netrestají.
03:17 Draslar vyráží Hartovu prudkou střelu.
02:08 Zblokovaná střela Procházky, se zapisuje k první větší šanci hostí.
01:32 První pokusná střela přichází od domácího Volovika. Skóre ale tato střela neotevírá.
00:00 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým domácích. Bolka do toho!
00:00 Vítejte na dnešním utkání CE soutěže juniorů mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a PSN Tatran Střešovice. Přejeme Vám příjemnou zábavu!