(Fišera)
  • 62 61:11
    2

Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS 8:7p
branky: 7. Ondřej Pužman, 15. Jakub Seibert, 25. Jakub Seibert, 32. Jakub Šourek, 36. Marek Korych, 41. Marek Korych, 56. Marek Korych, 62. Marek Korych - 10. Marek Čejka, 12. Vilém Doležal, 13. Hugo Konečný, 34. Matyáš Metoděj Krahulec, 38. Jan Michálek, 45. Marek Čejka, 51. Štěpán Kostrhún; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík ? - Jan Blaho ?; po třetinách: 2:3, 3:2, 2:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Opět zápas, ve kterém jsme udělali velké množství chyb, některé z nich soupeř využil a díky tomu jsme ho drželi v zápasu. Nejtěžším soupeřem na hřisti jsme v posledních utkáních především sami sobě. Následnou herní pauzu musíme využít maximálně efektivně.
65:00 Komentář hostů Tuček Leoš (Trenér): Velmi vyrovnaný zápas, který bohužel rozhodly naše zbytečná vyloučení. Povedlo se nám zlepšit produktivitu, ale i tak tam bylo velké množství neproměněných šancí, což nás velmi sráží. -Věřím, že se to už zlomí a štestí v zakončení se nám vrátí. Díky kluci za vše!
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
61:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #5 Michal Fišera (8:7)
61:11 Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení
61:03 Na balonku Boleslav.
60:00 Zahájení prodloužení, za stavu utkání 7:7.
60:00 Střely ve 3. části: 4:5
59:28 Seibertova ostrá střela překvapila Blaha.
58:58 Šourek zůstává na zemi.
55:38 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #17 Tomáš Červinka (7:7)
55:38 Svůj třetí gól v dnešním utkání střílí Marek Korych a vyrovnává tak skóre. Stav utkání - 7:7.
54:23 Fišera bojuje o každý balonek.
52:41 Pužman si svou střelou říká o pozornost Blaha.
50:48 GÓL BLACK ANGELS! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #27 Daniel Zeliska (6:7)
50:48 Kapitán hostí - Kostrhún, posílá svůj tým do vedení.
50:12 Hra je velice vyrovnaná.
49:27 Ani Fišerův výběh s prudkou střelou v zakončení skóre nemění.
48:20 Seibertovu akci dopředu přerušuje Zeliska.
47:09 Koštialik vysílá prudkou střelu na Tomšíka, ten je ale připraven a jeho střelu vyráží.
44:19 GÓL BLACK ANGELS! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (6:6)
44:19 Krahulec - Čejka, tato dvojka vyrovnává na 6:6.
42:53 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #24 Marek Korych.
42:53 Korych si mohl připsat další vstřelenou branku. Nájezd, ale bohužel neproměnil. Blaho byl připraven.
40:29 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #45 Filip Bergman (6:5)
40:29 Korych opět skóruje! Trefuje se hned v první minutě 3. třetiny. Krásná akce, Korych - Bergman - Korych.
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:37 Doležal přestřeluje.
38:37 Tomšík vyráží Kostrhúnovu střelu zblízka.
37:08 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #9 Jakub Kocourek (5:5)
37:08 3 minuty před koncem 2. třetiny, hostující tým vyrovnává. Trefuje se Michálek po přihrávce od Kocourka.
35:07 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #76 Ondřej Pužman (5:4)
35:07 Korych využívá přesilovky a přidává pátý gól domácích.
34:11 Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
33:46 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #18 Vilém Doležal (4:4)
31:43 Fišera svůj slalom mezi soupeři zakončuje krásnou střelou na bránu.
31:21 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #32 Tomáš Volovik (4:3)
31:21 Domácí jdou do vedení. Volovik - Šourek a je z toho čtvrtý gól pro Bolku. Rychlá akce, Blaho se v brance nestihl ani zorientovat.
29:57 Krahulec posílá střelu vedle Tomšíkovy tyčky.
28:36 Hostující tým prošvihl plno šancí na navýšení stavu utkání.
26:22 Pužman přestřeluje.
24:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #76 Ondřej Pužman (3:3)
24:46 Seibert dorovnává na 3:3. Po přihrávce od Pužmana se v přesilovce trefuje a umísťuje balonek za záda Blaha.
23:44 Vyloučen hráč #23 Filip Folauf družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
22:23 Tomšík opět zachraňuje Boleslav, chytá překvapivou střelu od Kostrhúna.
21:16 Další prudká střela na straně hostí, vysílá ji Jupa, branku netrefuje.
20:24 Korych, potom Hendrych. Oba se teď pokusili dorovnat skóre.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
17:11 Seibert právě promarnil několik gólových šancí.
16:18 Tomšíkův hezký zákrok proti Folaufovi.
14:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #65 Tomáš Vorel (2:3)
14:40 Bolka dává svůj druhý gól. Trefuje se Seibert, kterému nahrává připravený Vorel.
14:03 Pužmanův pokus o gól. Vysílá prudkou střelu na Blaha, ten je připraven.
12:33 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Hugo Konečný, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (1:3)
12:33 Krahulec již u dvou branek hostujícího týmu. Na 1:3 tentokrát navyšuje Konečný.
11:29 Seibertova ostrá střela na Blaha, bohužel nekončí v jeho brance.
11:02 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (1:2)
10:22 Další gólovou šanci hostí, zachraňuje Tomšík v brance Bolky.
09:47 Boleslav si na půl minuty zahraje přesilovku.
09:22 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (1:1)
08:16 Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:43 Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
07:31 Další Kostrhúnova prudká střela na Tomšíka.
06:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #24 Marek Korych (1:0)
06:12 U první gólové akce Bolky nechybí Korych. Posílá přihrávku na Pužmana a ten dostává balonek za záda Blaha.
05:48 Šourkovu chybu před vlastní bránou nepotrestal Doležal.
03:12 Tomšíkův první zákrok, prudká střela Kostrhúna, ho ale nezaskočila.
01:11 První šanci na domácí gól a otevření skóre měl Korych, bránu bohužel minul.
00:00 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým domácích.
00:00 Krásné nedělní odpoledne. Vítejte na dnešním utkání 13. kola CE soutěže juniorů, mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a BLACK ANGELS. Přejeme Vám příjemnou zábavu!