9:5
    Karel FRÝBA
    (Molhanec)

Panthers Praha - Kanonýři Kladno 10:5
branky: 2. Antonín Ježek, 4. Lukáš Vejlupek, 8. Antonín Ježek, 10. Lukáš Vejlupek, 25. Matouš Hrubý, 30. David Zelinka, 39. Matouš Hrubý, 40. Vojtěch Zdrubecký, 41. Michael Petráň, 60. Josef Nový - 2. Filip Molhanec, 29. Hugo Hübner, 49. Hugo Hübner, 55. Karel Frýba, 60. Karel Frýba; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 24 - Jakub Janoušek 39; po třetinách: 4:1, 4:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Vedoucí): Dnešní výkon se florbalu moc nepodobal, bohužel jsme nepřevedli vešekeré nasazení a mrzí nás to. Ve výsledku jsme převedli menší bídu než náš soupeř.
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): První třetinu jsme tady vůbec nebyli. Obrana, která nám v předešlých zápasech poměrně fungovala se uplně rozpadla. Do druhé třetiny jsme změnili systém hry a dokázali jsme se na chvilku dostat do zápasu. Obdržené laciné branky na konci třetiny nás opět srazily. Pozitivum je, že jsme se ve třetí třetině dokázali vzchopit a zápas důstojně dohrát. A opět nás zradila naše šílená koncovka.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:45 GÓL Panthers Praha! 10:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #64 Michael Petráň (10:5)
59:10 GÓL Kanonýři Kladno! 9:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #2 Filip Molhanec (9:5)
57:02 Vyloučen hráč #23 Josef Nový družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
54:58 Timeout Panthers Praha
54:58 GÓL Kanonýři Kladno! 9:4
49:52 Ježek pálí z výběhu těsně nad.
48:35 GÓL Kanonýři Kladno! 9:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #76 Lukáš Spurný (9:3)
47:04 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Hartman družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
47:04 Panthers si zahrají třetí přesilovou hru v tomto utkání.
43:02 Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
43:02 Čeká nás další přesilová hra Kladna.
41:02 Urban střílí mimo bránu.
40:43 GÓL Panthers Praha! 9:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (9:2)
40:00 Střely ve 2. části: 21:10
39:09 GÓL Panthers Praha! 8:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #64 Michael Petráň (8:2)
39:09 Petráň, jak se říká pokoupal, dva hráče Kladna a poté našel osamoceného Zdrubeckého, který přidává osmý gól Panthers.
39:01 Střela Petráně z výběhu končí v bloku.
38:25 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #79 Lukáš Vejlupek (7:2)
38:25 Tak tohle byla parádička, laxní odpálení backhandem Hrubého končí v brance Kladna.
36:30 Vyloučen hráč #16 Adam Eliáš družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:30 Kladno si zahraje druhou přesilovu hru v tomto utkání.
35:24 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #2 Filip Molhanec.
35:24 Ulrych bez větších obtíží vychytal Molhance.
35:03 Domácí Panthers teď ve velkém tlaku.
32:12 Vejlupek by touto střelou netrefil ani "háčko" v NFL.
30:58 Ďurina parádně zastavil protiútok Kladna.
29:06 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #79 Lukáš Vejlupek (6:2)
29:06 A domácím do vyšlo - Vejlupek a Zdrubecký promáchli, Zelinka to dokázal uklidil do branky.
28:37 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner bez asistence (5:2)
27:22 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
27:22 Domácí si zahrají půl minuty přesilovou hru.
26:52 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:52 Kladno si zahraje první přesilovou hru v tomto uktání.
24:26 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #40 Marek Linha (5:1)
24:26 Linha se po zdravotní pauze dostáva zpět na hriště a dnes si připisuje asistenci - pátý gól Panthers.
23:12 Petráň těsně míjí Ostrákovu svatyni.
22:53 Prudil pálí pouze do Ulrycha.
21:58 Domácím se nepodařilo využít přesilovou hru.
21:45 Vejlupek také pálí mimo.
21:23 Nový tečuje - bohužel až za mantinel.
20:01 Úvodní buly druhé části vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 16:8
19:58 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
19:12 Petráň po chybné přihrávce Kladna trefuje břevno.
18:15 Molhanec prošel parádně přeš dva hráče, ale bohužel se nedostal ke střele.
17:13 Výtečný zákrok Ulrycha.
15:14 Petráň výtečně vytáhl míček z vlastní poloviny a následně dokázal vybojovat faul.
14:11 Petráň trefuje blok.
14:03 Hra je ve vysokém tempu.
12:51 Vejlupek - Hrubý - Urban - ten pálí mimo.
10:30 Parádní zákrok Ulrycha.
09:55 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #91 Matouš Hrubý (4:1)
09:55 Po perfektní kombinaci na půlce Vejlupek střílí svůj druhý gól v tomto utkání.
07:24 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek z trestného střílení (3:1)
07:24 Ježek backhandem proměňuje trestné střílení.
06:45 Svoboda pálí mimo.
06:11 Kačerova střela byla zblokována.
05:40 Rozehrávka Kladna z levého rohu pantherské poloviny.
04:49 Ďurina nedokázal zpracovat skákavý balón - rozehrávka Kladna.
04:10 Kladno teď dlouho přebývá na soupeřově polovině.
03:16 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #21 Kristián Ulrych (2:1)
03:16 Ulrych našel dlouhým výhozem Vejlupka a ten parádní střelou uklizí za tři tyče.
01:21 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #69 Hugo Hübner (1:1)
01:21 Rychlá odpověď hostů.
01:12 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #94 Marek Urban (1:0)
01:12 Urban přenechal Ježkovi a ten vymetl pravý růžek branky Ostráka.
00:23 Zdrubecký zblokoval střelecký pokus Kladna.
00:01 Na úvodním buly vítězí domácí tým.
00:00 Vítám Vás u dohrávky 14. kola CE ligy juniorů. Dnes bude hostovat Rudenskou sportovní halu tým Kanonýři Kladno. Posledně nad nimi domácí Panthers Praha vyhráli o pouze o jedinou branku a to 6:5. Věříme, že to bude zajímavé utkání, plné sportovních ale i emočních okamžiků.