• 59 58:32
    2:10
    (Zoufalý)

Panthers Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:10
branky: 15. Martin Brauner, 24. David Zelinka - 10. Filip Bergman, 24. Jakub Hart, 26. Jan Zoufalý, 38. Jakub Hart, 49. Filip Bergman, 50. Filip Bergman, 51. Jakub Hart, 53. Jakub Seibert, 58. Jan Plášil, 59. Jakub Seibert; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Julius Šabler 26 - Ondřej Tomšík 32; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:6
60:00 Komentář hostů Šácha Martin (Trenér): Dnes musím kluky pochválit, jsem spokojený s celkovým výkonem, s přístupem všech hráčů a s tím, že jsme hráli až do konce utkání. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Vedoucí): První dvě třetiny jsme byli schopni hrát kvalitní florbal, všechny formace si vytvořili velký počet šancí. Bohužel v zakončení jsme dnes selhali a na dva vstřelené góly se nevyhrává.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
58:32 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #39 Jan Zoufalý (2:10)
57:46 Buly v rohu domácích.
57:42 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #98 Jan Plášil bez asistence (2:9)
57:35 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
57:20 Petráň prošel přes dva hráče a dokázal vybojovat faul.
56:37 Bohužel jsme se nedočkali žádného gólu.
54:37 Vyloučen hráč #7 Martin Brauner družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:37 Tak uvidíme hru 4 na 3 :)
54:21 Vyloučen hráč #23 Josef Nový družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
54:21 Tak to bude hra 4 na 4.
54:20 Vyloučen hráč #39 Jan Zoufalý družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
54:20 Panthers si zahrají přesilovu hru.
52:33 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:8
52:33 Seibert přidává osmý gól do prázdné brány.
51:40 Panthers to zkouší v šesti hráčích v poli.
51:38 Vejlupek přestřeluje branku hostů.
50:10 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #48 Jakub Hart, asistoval #45 Filip Bergman (2:7)
50:10 Hart po Petráňově chybě přidává sedmý gól.
49:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #5 Michal Fišera (2:6)
49:05 Bergman uzavírá svůj hattrick.
48:45 Hrubý dobíhal dlouhý Šablerův výhoz.
48:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:5
48:03 A i ty dokázali využít přesilovou hru.
47:37 Vejlupek zkouší střelu z otočky.
46:11 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Zdrubecký družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
46:11 Předvýběr.CZ Florbal MB si poprvé zahreje přesilovou hru.
45:26 Kačer hezkou střelou zkouší pozornost brankáře hostů - ten ještě hezčím zákrokem kryje.
42:56 Hrubý dokázal vybojovat faul.
42:00 Vejlupek prověřuje pozornost brankáře hostů.
40:01 Zahajovací buly třetí části vyhrává hostující tým.
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:30 Zoufalý zoufale míjí branku.
38:54 Rychlý protiútok domácích.
38:10 Plášil míjí branku domácích.
37:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #48 Jakub Hart, asistoval #39 Jan Zoufalý (2:4)
37:19 Smolně odražený míček končí v brance domácích.
36:07 Hosté teď obláhají obranou polovinu Panthers.
34:39 Rozehrávka Panthers z rohu.
33:43 Brauner vystihl přihrávku a vydal se do rychlého protiútoku.
32:31 Domácí dlouho pobývali na soupeřově polovině.
31:25 Hezké střela z výběhu od Urbana.
30:22 Seibert přestřeluje branku domácích.
28:20 Rozehrávka hostů z levého rohu rohu soupeřovi půlky.
26:50 Vejlupek trefuje helmu bránkáře hostů.
25:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #5 Michal Fišera (2:3)
25:37 Zoufalý teď vykoupal brankáře domácích Šablera a posílá hosty do vedení.
23:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:2
23:24 A rychlá odpoveď hostů.
23:16 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #64 Michael Petráň (2:1)
23:16 A dokázali toho využít - Zelinka po přihrávce od Petráně posílá domácí do vedení.
22:51 Vyloučen hráč #48 Jakub Hart družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
22:51 Panthers si zahrají první přesilovou hru v dneším utkání.
20:26 Nový prošel přes dva hráče, ale bohužel nedokázal vystřelit.
20:01 Zahajovací buly druhé třetiny vyhrává domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:59 V první třetině jsme od obou týmů mohli vidět obrovskou chuť vyhrát.
19:30 Zdrubecký teď skvěle vytlačil soupeře z útočné poloviny.
18:20 Vejlupek nedoběhl přihrávku od Petráně.
16:55 Vojta Petráň teďka několikrát ohrozil branku hostů.
15:25 Zoufalý přestřeluje branku domácích.
14:32 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Martin Brauner, asistoval #22 Štěpán Kaas (1:1)
14:32 Brauner si po skvělé přihrávce od Kaase připisuje první gól v dresu Panthers Praha.
14:18 Šabler se natáhl pro vysoký baloń.
12:53 Petráň nedokázal projít přes obranu hostů.
11:58 Kapitán Nový skvěle zastavil protiútok hostů.
09:20 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #39 Jan Zoufalý (0:1)
09:20 Zoufalý našel skvělou přihrávkou Bergmana a ten otevírá skóre dnešního utkání.
08:29 Ďurina těsně míjí branku.
06:45 Hrubý musel hasit protiútok Fišera.
05:13 Vejlupek čekal na výhoz od gólmana, ten ale zvolil přihrávku na obránce.
01:30 Vejlupek trefuje tyčku.
01:07 Hosté zatím více na balónku.
00:01 Úvodní buly úspěšnější pro hostující celek.
00:00 Zdravím Vás ze sportovní haly v Rudenské základní škole. Dnes tu máme 15. kolo CE soutěže juniorů. Domácí Panthers Praha přivítají kluky z Předvýběr.CZ Florbal MB. Věřím, že dnešní utkání nabídne spoustu florbalových, emočních a sportovních momentů.