0

1

3.

Kanonýři Kladno - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:5pn
branky: 27. Matěj Zíka, 29. Karel Frýba, 30. Ferdinand Tomášek, 44. Filip Molhanec - 19. Jakub Hart, 31. Jakub Seibert, 32. Jakub Seibert, 37. Jiří Zmatlík, N Jan Zoufalý; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 16 - Dominik Hanuš 14; po třetinách: 0:1, 3:3, 1:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #39 Jan Zoufalý a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #2 Filip Molhanec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #69 Hugo Hübner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #45 Filip Bergman , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #7 Matěj Zíka , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
57:54 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
56:45 Vyloučen hráč #37 Michal Dvořák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
43:36 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec z trestného střílení (4:4)
39:42 Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za držení
36:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #28 Jiří Zmatlík, asistoval #32 Tomáš Volovik (3:4)
31:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #5 Michal Fišera (3:3)
30:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
29:29 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #69 Hugo Hübner (3:1)
28:52 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
28:02 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #2 Filip Molhanec (2:1)
26:42 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka bez asistence (1:1)
18:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #48 Jakub Hart bez asistence (0:1)