4:10
    Lukáš KAFKA
    ()

BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:10
branky: 5. Jakub Hájek, 7. Jan Slosiarik, 27. Adam Štyler, 52. Štěpán Kostrhún - 5. Martin Škorpa, 6. David Horký, 19. Martin Škorpa, 27. Matěj Jambor, 38. Jakub Dufek, 42. Marek Matoušek, 47. Marek Matoušek, 52. Lukáš Kafka, 54. Antonín Votava, 57. Lukáš Kafka; rozhodčí: Vojtěch Typl - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Blaho 25 - Josef Šedivý 21; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:5
60:00 Komentář domácích Tuček Leoš (Asistent trenéra): I po velmi bojovném výkonu se nám nepovedlo zápas přivést do vítězného konce. Když jsme nabírali dech, soupeř nás vždy brankou srazil dolu. Věřím, že zítra to bude lepší. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Lupoměch Ondřej (Trenér): Stupňovaný výkon v průběhu utkání přinesl velice pěkný finální výsledek. Pokud bychom zvládli hrát všechny třetiny tak, jako tu třetí, mohlo to skončit ještě mnohem lépe. Poctivě odmakaný zápas z naší strany a jsem velice rád, že jsme mohli prakticky celý odehrát na 3 kompletní lajny. Zároveň pochvala i pro našeho gólmana, který pochytal spoustu brejkových situací soupeře. Děkujeme i našim skvělým fanouškům!
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
58:37 Škorpa totálně selhal a vůbec nezakončil.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka z trestného střílení (4:10)
56:07 Štyler zbytečně fauloval.
56:07 Kafka nic nevymýšel a domácí dostali desátý gól.
54:54 Brankář Chodov předvedl dobrý zákrok.
53:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #68 Martin Škorpa (4:9)
53:38 Domácí propadli a Chodov toho využil.
51:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka bez asistence (4:8)
51:56 Vyloučen hráč #20 Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
51:56 Obrovská chyba domácích.
51:07 GÓL BLACK ANGELS! 4:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #20 Lukáš Sůva (4:7)
50:00 Chodov zvládá diktovat tempo.
48:45 Domácí spálili dvě tutovky.
47:34 Domácí stahují na dvě lajny.
46:04 Timeout BLACK ANGELS
46:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #48 Lukáš Kafka (3:7)
46:04 Matoušek znovu utekl domácím.
45:34 Domácí se štestím zabránili Chodovu vystřelit na Blaha.
43:45 Šedivý dokázal helmou vyrazit Doležalovu střelu.
41:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
41:48 Matoušek nikým nehlídaný nedal Blahovi šanci. Velká chyba domácích.
40:34 Dobrý zákrok Blaha.
40:01 První buly ve třetí třetině vyhráli hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:44 Michálek střílel z dobré pozice. Bohužel jeho střela byla tečována vedle.
38:24 Štyler zablokoval velkou šanci Chodova.
37:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #83 Antonín Votava (3:5)
37:03 Dufek po krosové nahrávce dává Chodovu opět dvoubrankové vedení.
36:44 Michálek to přehnal s agresivitou a půjde si sednout.
36:04 Vyloučen hráč #48 Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
34:34 Chodov se snaží diktovat tempo.
32:45 Hra nám se přiostřuje.
30:06 Chodov v pěti.
29:06 Domácí hrají špatně přesilovku.
28:06 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:06 Sláma srazil protihráče a domácí budou hrát přesilovku.
26:59 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #20 Lukáš Sůva (3:4)
26:59 Štyler fantastickou střelou snižuje na rozdíl jedné branky.
26:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Matěj Jambor, asistoval #57 Ondřej Štefek (2:4)
26:05 Domácí udělali znova chybu v obraně. A Chodov odskakuje na rozdíl dvou gólů.
24:53 Borek fantasticky znemožnil domácím skórovat.
23:15 Domácí znovu faulují v rohu hřiště.
22:59 Faul domácích v rohu hřiště.
21:37 Nepřehledná hra v rohu hřiště. Bude následovat buly.
20:01 První buly ve druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:14
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #48 Lukáš Kafka (2:3)
17:37 Hlasatel nám vyhlásil komereční přestávku.
15:59 Hugo těsně poslal míček mimo branku.
14:48 What a save by Blaho.
13:45 Matyáš Metoděj Krahulec se snažil vybojovat míček, bohužel neúpěšně.
11:23 A již třetí zašlápnutý míček. Dneska to bude divoké.
10:01 Bleci šli do protiútoku.
08:34 Chodov na míčku.
07:12 Již podruhé byl zašlápnut míček.
06:59 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Slosiarik, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (2:2)
06:59 Rychlý protiútok domácí využili dokonale.
05:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #34 Adam Pospíchal (1:2)
05:16 Horký dorazil míček a Chodov opět vede.
04:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #18 Vilém Doležal (1:1)
04:30 Závar před brankou a domácí vyrovnávají.
04:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #53 Matyáš Borek (0:1)
04:02 Domácí nechali volného Škorpu a ten dává gól.
02:34 Domácí zašlápli míček. Bude následovat buly.
01:23 Chodov vstoupil do utkání lépe.