57
  • 57 56:15
    Pardubice

SOKOLI Pardubice - BLACK ANGELS 3:5
branky: 1. Matyáš Mík, 12. Tomáš Macháček, 18. Ondřej Machatý - 7. Štěpán Kostrhún, 15. Adam Štyler, 21. Ondřej Diepolt, 24. Marek Čejka, 52. Jakub Hájek; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Matěj Denemark 25 - Pavel Chmel 18; po třetinách: 3:2, 0:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér): Zápas se hrál v poměrně slušném tempu, i když to chvílemi bylo zapřičiněné zbrklostí až zběsilostí při řešení situací na hřišti. Soupeř vyhrál zcela zaslouženě, byl dnes lepší na míčku a efektivnější, pohyblivější a hladovější. Jednu věc mi ale hlava nebere. Při vší úctě, vidět, jak na vedlější střídačce v juniorské soutěži koluje mezi trenéry a hráči tabák, je něco, co mi opravdu vadí! Skutečně toto chceme na zápasech juniorů??! Cigarety jim přece taky nerozdáváme. Jsou věci, které odmítám přejít a tolerovat. #nežvýkej
60:00 Komentář hostů Tuček Leoš (Trenér): Konečně se nám podařilo zlomit sérii porážek výborným bojovným výkonem. V zápase jsme byli lepší týmem a mohli rozhodnout mnohem dříve, ale opět nás srážely neproměněné šance. Věřím, že se odrazíme tímto vítězstvím k lepším zítřkům. UKRAJINO, JSME S TEBOU!
51:31 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #48 Jan Michálek (3:5)
51:31 Po dorážce před brankou hosté odskakují do 2 brankového vedení
50:14 Štyler krásnou střelou trrefil pouze břevno
48:17 Fairplay gesto hostů kdy přenechávají domácím rozehru v rohu
46:51 Golman je naštěstí v pořádku a tak může pokračovat v zápasu
46:51 Ošetřování golmana hostů
44:57 Čejka mohl rovnou po návratu z trestné lavice vstřelit branku ale Denemark byl proti
42:44 Vyloučen hráč #87 Marek Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
34:32 Další skvělý zákrok Denemarka
31:59 Denemark se ocitl po brejku hostů v situaci sám proti útočnikovi, na hráče Black Angels vyzrál a drží tak stav utkání 3:4
31:53 Hosté srdnatě blokují střely
30:09 Vyloučen hráč #87 Marek Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
30:09 Domácí mají šanci dostat se do tempa díky přesilové hře
28:43 Domácí zatím na hosty v této třetině nestačí
25:55 Nepřímenou střelu po odrazu od vlastního hráče Denemark chytá
24:37 Hosté se dostávají do útku přes dlohé přihrávky po celém hřišti
23:38 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (3:4)
23:38 Hosté se poprvé v zápase dostávají do vedení
22:57 Hosté jsou na začátku třetiny aktivnější
20:51 Uvodní nástup hostů nese ovoce a srovnávají na 3:3
20:41 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (3:3)
20:01 Hosté získávají uvodní buly i 1. střelu této třetiny
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:27 Pardubická chyba v rozehrávce před vlastní brankou zůstala nevyužita
18:55 Belej se v akci 2 na 1 rozhodl pro střelu ale branku netrefil
17:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #8 Tomáš Macháček (3:2)
17:22  Ondřej Machatý už po 3. posílá domácí v 1. třetině do vedení
15:30 Lukáš Drahný mohl domácím vrátit vedení ale míček netrefil
14:38 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (2:2)
14:38 Adam Štyler překonává Denemarka a máme zde vyrovnání
13:18 Denemar předvádí sérii zákroků a drží domácí ve vedení
11:54 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #17 David Strnádek (2:1)
11:54 Tomáš Macháček posílá domácí opět do vedení
11:34 Koštialik krásným blokem zastavuje střelecký pokus Pardubic
10:58 Sákrova střela prolítla kousek od brankové konstrukce
09:25 Rozhodčí nechávají hru uvolněnou a můžeme tak být svědky rychlé hry
06:53 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #20 Lukáš Sůva (1:1)
06:53 Hosté využívají break a srovnávají stav utkání
06:15 Domácí jsou v útoku aktivnějši
04:01 Křižná přihrávka hráčů Black Angels nenašla příjemce a tak zůstal kousek odkryté branky domácích v bezpečí
02:55 Můžeme být svědky velmi aktivního začátku zápasu
00:55 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #91 Dominik Schlappl (1:0)
00:55 Matyáš Mík se po přihrávce od Dominika Schlapla nemýlil a dostává domáci do vedení
00:33 Domácí dostanou možnost hrát v úvody hry přesilovku
00:32 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté