9:6
    Jan DOBOSZ
    (Vaca)

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 9:6
branky: 14. Jan Dobosz, 15. Jan Dobosz, 15. Šimon Secký, 23. Jan Sattler, 29. Adam Závěrka, 41. Adam Závěrka, 44. Ondřej Werner, 52. Jan Sattler, 60. Jan Dobosz - 10. Jan Petříček, 19. Ladislav Pekárek, 29. Václav Drahoš, 38. Ladislav Pekárek, 48. Václav Drahoš, 50. Jan Petříček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 18 - Daniel Jukl 19; po třetinách: 3:2, 2:2, 4:2
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Dnes jsme odehráli velmi dobré utkání. Po celý zápas jsme byli lepším týmem. Bohužel našimi fauly jsme dostali soupeře zpět do hry. Ve třetí třetině jsme si pohlídali výsledek a hráli zodpovědně. Velký rozdíl byl v zakonnčení, byli jsme lepším týmem. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Vyjádření trenérky hostí: Soupeř měl lepší zakončování, využili přesilovky na 100 %. děkujeme za zápas a gratulujeme soupeři
59:14 GÓL Florbal Ústí! 9:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #40 Jan Vaca (9:6)
58:09 Novák netrefil bránu bez brankáře, i když na ni běžel sám.
56:50 Marešovi uletěla hokejka.
53:58 Štěpánek vyčapal.
53:12 Dobosz letí k zemi.
51:05 GÓL Florbal Ústí! 8:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #13 Šimon Secký (8:6)
50:38 Vyloučen hráč #88 Adam Závěrka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
50:04 Vyloučen hráč #3 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
49:38 GÓL FBC Česká Lípa! 7:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #5 Ladislav Pekárek (7:6)
48:24 Novák nadějná střela.
47:30 GÓL FBC Česká Lípa! 7:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #37 Matyáš Flekl (7:5)
46:51 Dobosz silná střela na bránu.
46:00 Jedna střela za druhou na bránu hostí.
43:26 GÓL Florbal Ústí! 7:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Ondřej Werner, asistoval #66 Štěpán Malý (7:4)
42:07 Doboszova akce vypadala nadějně.
40:42 GÓL Florbal Ústí! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #65 Jan Sattler (6:4)
37:55 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #3 Zdeněk Petrák (5:4)
37:30 Malý totální střela na bránu ale Jukl zabránil nohou.
35:24 Malý pokus o střelu na bránu.
31:26 Werner se vrátil do hřiště a hned se pere o míček.
30:25 Secký běžel do brejku, ale nic z toho nakonec nebylo.
30:10 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
29:39 Závěrka se stále pere o míček.
29:06 Vyloučen hráč #23 Ondřej Werner družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
28:52 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka bez asistence (5:3)
28:05 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:3)
27:37 Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
27:24 Werner pokus o střelu, ale netrefil.
27:07 Štěpánek vyčapal.
25:36 Krupica vypinknul míček protihráči.
24:08 Silný boj, až z toho půlka mantinelů leží na zemi.
22:40 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #88 Adam Závěrka (4:2)
20:34 Hráči na sebe začínají dorážet.
18:40 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #91 Jakub Horák (3:2)
18:32 Malý letí k zemi, ale hned se zvedá.
16:43 Domácí v plném počtu.
16:20 Málem padnul gól ze strany hostí.
15:31 Domácí další skvělá akce na bránu.
14:43 Vyloučen hráč #28 Štěpán Krupica družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
14:43 Domácí se začínají rozjíždět.
14:31 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký, asistoval #65 Jan Sattler (3:1)
14:03 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #88 Adam Závěrka (2:1)
13:16 GÓL Florbal Ústí! 1:1
12:21 Málem tu byl gól ze strany domácích.
10:15 Hostí přehrávají domácí.
09:14 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #91 Jakub Horák (0:1)
07:19 Domácí předveldi dobrou akci na bránu.
06:08 Vyloučen hráč #17 Lukáš Kocourek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
05:56 Domácí hra v šesti.
05:32 Werner potahal tým.
04:21 Pekárek nekutečný.
02:55 Štěpánek první kontakt s míčkem.
01:52 Hostí předvedli svoji první akci před bránou.
00:42 Domácí jsou nepřetržitě na míčku.
00:00 A máme tady další zápas.