7:4
    Daniel HRŮZA
    (Šťovíček)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:4
branky: 26. Patrik Med, 33. Matěj Rapp, 35. Matěj Rapp, 39. Matěj Rapp, 45. Matyáš Moller, 45. Tobiáš Franc, 47. Adam Stejskal - 21. Lukáš Trojáček, 39. Petr Heřmánek, 46. Eduard Chalupa, 51. Daniel Hrůza; rozhodčí: Václav John - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Patrik Urban 7 - Petr Šimák 13; po třetinách: 0:0, 4:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Z naší strany dvě povedené třetiny, kdy jsme měli hru pod kontrolou a byli jsme zároveň trpělivý a odvážní. Děkuji soupeři za zápas a doufám, že si ještě pár zápasů letos zahrajeme.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): V současné době jsou naším největším soupeřem různá onemocnění. Blahopřeji soupeři k vítězství a těším se na víkend, kde už budeme silnější.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:00 Konec utkání kontrolují domácí hráči s míčkem na holích.
58:00 Hrají se poslední dvě minuty dnešního zápasu.
56:03 Menší slovní rozmýšku mezi Čížkem a jedním hráčem Milevska uklidnil až rozhodčí, který si srovnal pořádek na hřišti.
55:00 Projektil Davida Binědy nadělal Šimánovi velké starosti, avšak gólem neskončil.
54:00 Dnešní utkání sleduje 45 diváků.
51:09 Michal Fuchs se po souboji 1na1 odhodlal ke střele. Jeho pokus ale skončil pár centimetů vedle levé tyče Šimákovi svatině.
50:41 Hosté se nevzdávají a snižují na rozdíl tří gólů.
50:40 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #41 Michael Šťovíček (7:4)
47:36 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
46:10 S góly se nám teď roztrhnul pytel, během dvou minut padly hned čtyři.
46:09 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #98 Jiří Čížek (7:3)
45:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Eduard Chalupa, asistoval #11 Jakub Štván (6:3)
44:52 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #48 Adam Baxa (6:2)
44:31 Slavia odskakuje na rozdíl dvou tří gólů.
44:30 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #37 Adam Stejskal (5:2)
42:06 Hráči Milevska půjdou do čtyř, poté co hráli v šesti.
42:05 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
40:01 Poslední část dnešního klání právě začala.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
38:56 Hosté zásluhou Heřmánka snižují krátce před druhou sirénou na 2:4 z jejich pohledu.
38:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #34 Petr Heřmánek, asistoval #73 Jan Keyzlar (4:2)
38:23 MATĚJ RAPP kompletuje hattrick, krátce po konci přesilovky si našel prostor ke střele a znovu se nemýlil, příspěvek do týmové kasy ho určitě nemine.
38:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #19 Patrik Med (4:1)
36:15 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:15 Plzeň si vyzkouší výhodu přesilové hry, poté co jeden z hráčů Milevska zbytečně fauloval v rohu hřiště.
34:38 Matěj Rapp znovu skóruje, prosazuje se téměř po stejné situaci jako před chvílí, tentokrát ho před bránou našel Patrik Med.
34:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
32:37 Adam Stejskal našel brilantní přihrávkou Matěje Rappa, kterému nedělalo větší problém zakončit do poloprázdné branky, domácí otáčí skóre zápasu na 2:1.
32:36 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #37 Adam Stejskal (2:1)
32:05 Domácí přežily oslabení bez větších problémů.
30:09 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
25:53 A máme tu vyrovnání! Patrik Med skóruje po krásné kombinaci za kterou by se nestyděla ani Barcelona za jejích nejlepších let. Pochvalu zaslouží i Jiří Čížek, který připravil finální přihrávku.
25:52 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #98 Jiří Čížek (1:1)
20:58 Hosté se po necelé minutě druhé třetiny ujímají vedení.
20:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #11 Jakub Štván (0:1)
20:00 Střely v 1. části: 5:2
19:59 Branku jsme v první třetině neviděli.
16:20 Šance přibývají na obou stranách, avšak skóre se pořád nemění.
14:23 Ježek svou střelou orazítkoval pouze břevno Šimánovi brány.
09:20 Urban teď podržel svůj tým, když zlikvidoval střelu z nesprostřední blízkosti.
08:03 Patrik Med teď zmařil dvě obrovské příležitosti a tak stav utkání zůstává i nadále 0:0.
05:39 Svojí první šanci zápasu si vypracovalo i Milevsko.
02:44 Stejskal svojí kvalitní střelou jen těsně minul branku hostí.
00:40 Domácí jsou v začátku utkání mnohem aktivnější než jejich soupeř.
00:00 Proti sobě se dnes představí domácí FBŠ Slavia Plzeň a FBC Došwich Milevsko, naposledy se tyhle celky spolu utkaly ve druhém kole. Plzeň vyhrála 8:7.
00:00 Zdravíme všechny fanynky a fanoušky kvalitního florbalu, který nám doufejme dnešní zápas nabídne. Dnešním live komentářem Vás provede Tomáš Veber.