• 60 59:57
    5:7
    (Vašíček)

FB Hurrican Karlovy Vary - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:7
branky: 5. Jiří Šťovíček, 9. Tomáš Smolka, 28. Adam Zahraj, 34. Matěj Korbel, 60. Ondřej Ančinec - 4. Filip Brynda, 18. Matěj Vosátka, 20. Peter Steller, 24. Peter Steller, 38. Maxim Grega, 56. Filip Brynda, 60. Peter Steller; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 25 - Miroslav Kovařík 21; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Horák Patrik (Trenér): Chtěl bych klukům poděkovat za dnešní bojovný výkon proti těžkému soupeři. Neproměňování šancí nás stálo body. Do nového roku se budeme snažit hru ještě zlepšit. Zraněnému Adamovi přejeme brzké uzdravení
60:00 Komentář hostů Grega Jozef (Trenér): Dneska nás lehce potrápili zdejší parkety, čímž jsme soupeři nabídli více brejků než je zdrávo. Co se týče hry byli jsme celkem dobří směrem dopředu, dozadu máme ještě mezery. Jinak slušný zápas před Vánocemi, bereme tři body a můžeme si chvíli vydechnout. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #21 Lukáš Vašíček (5:7)
59:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #4 Martin Tvrdek (5:6)
55:39 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #21 Lukáš Vašíček (4:6)
37:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #37 Adam Balík (4:5)
33:55 Zahraj s Korbelem si tentokrát pozice vyměnili a druhý jmenovaný vyrovnává
33:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #19 Adam Zahraj (4:4)
32:11 Teď sledujeme trochu klidnější pasáž bez větších šancí
27:36 Tentokrát již Zahraj nezaváhal, když zůstal zcela osamocen na pravém křídle a po přihrávce od Korbela s přehledem snižuje
27:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #8 Matěj Korbel (3:4)
26:55 Steller opět vystřelil, tentokrát už byl Heimerle na místě. Z následného protútoku mířil nepřesně Zahraj
23:14 Nechytatelná rána Stellera a hosté odskakují
23:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #20 David Veleba (2:4)
21:57 Tvrdek špatně trefil míček a nezakončil tak přesně
20:03 Smolka bleskově prověřil gólmana
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #15 Jonáš Mareš (2:3)
19:28 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
17:53 Vosátka střelou po zemi mezi nogy gólmana srovnává
17:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #15 Jonáš Mareš (2:2)
17:23 Steller střílel do boční sítě
16:16 Tvrdek ani na dvakrát gólmana nepřekonal
12:56 Hosté hrají v plném počtu
10:56 Vyloučen hráč #15 Jonáš Mareš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
10:17 Prokopec střílí mimo
09:00 Smolka si výborně seběhl na přihrávku Korbela z rohu a jeho dělovka končí v šibenici hostující branky
08:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Tomáš Smolka, asistoval #8 Matěj Korbel (2:1)
06:10 Bohemians zatím jsou více na míčku, chybí jim přesnost
04:07 Nedáš dostaneš. Heimerle předvedl dva těžké zákroky, z následného protiútoku Šťovíček bombou k tyči nechytatelně vyrovnává
04:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #79 Tomáš Smolka (1:1)
03:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #88 Maxim Grega (0:1)
01:30 Krejčí těsně minul karlovarskou branku
00:30 Veleba úplně volný na středu, Heimerle připraven
00:01 První buly pro hosty