• 56 55:58
    9:2
    (Zika)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC DOŠWICH MILEVSKO 9:2
branky: 10. Vojtěch Honzák, 12. Marek Honzák, 20. Filip Ouředníček, 29. František Urbánek, 44. Martin Šolaja, 49. František Urbánek, 53. Ondřej Zika, 54. Filip Píše, 56. Marek Honzák - 10. Jan Keyzlar, 45. Jakub Kotrba; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2 + Marek Honzák 5:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Šefl 19 - Petr Šimák 34; po třetinách: 3:1, 1:0, 5:1
60:00 Komentář domácích Purkrábek Miroslav (Trenér):  Dnes jsme nedělali tolik chyb jako při prvním zápase, což se projevilo na počtu obdržených branek. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům i pořadatelům.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): V novém složení ucházející výkon. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely po 3. třetině: 43:21
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
59:50 Dvořáček za dnešní zápas netrefil více prázdných bran než průměrný florbalista za celou kariéru.
55:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #7 Ondřej Zika (9:2)
53:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #10 Denis Dvořáček (8:2)
52:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #7 Ondřej Zika, asistoval #86 Viktor Císař (7:2)
50:25 Šefl nyní musel vytáhnout výborný zákrok proti střele hostí.
49:04 Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minuty za hrubost
48:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #10 Denis Dvořáček (6:2)
44:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba, asistoval #73 Jan Keyzlar (5:2)
44:25 Hosté to nyní zkouší ze všech stran, jejich střely jsou ovšem velice nepřesné.
43:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #10 Denis Dvořáček (5:1)
43:02 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
41:50 Štovíček to nyní zkusil vzít na sebe, přes většinu hráčů Vinohrad se dostal, avšak Šolaja už byl nad jeho síly.
40:00 Komentář trenéra hostí: V novém složení, ucházející výkon. Děkuji soupeři za zápas.
40:00 Střely po 2. třetině: 29:13
40:00 Střely ve 2. části: 11:2
37:27 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
37:27 Šimák vytáhl skvělý zákrok na Urbánkovu střelu z první.
36:28 Vyloučen hráč #34 Ondřej Vaněk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování
35:05 Boční síť a zeď za brankou se nyní stali terčem obrovských šancí domácích, Urbánek a Píše nyní zpytují svědomí.
33:55 Kotrba to nyní zkusil bekhendem, ovšem tato střele neměla ani jeden potřebný parametr pro úspěch.
29:01 Tímto pokusem se Filip Píše do střelecké listiny bohužel nezapíše, výbornou zpětnou nahrávku od Urbánka poslal trestuhodně vysoko.
28:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #92 Jakub Pekárek (4:1)
25:01 Hosty zatím celý zápas trápí nepřesná finální přihrávka.
22:20 Na Jílkovu střelu byl Šimák dobře připraven, a tak mu nedělalá větší problémy.
20:00 Střely po 1. třetině: 18:11
20:00 Střely v 1. části: 18:11
19:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #62 Filip Ouředníček, asistoval #66 František Vrňata (3:1)
19:59 Harry posílá nepříjmený pozdrav do kabiny hostí před koncem třetiny.
18:48 Urbánek mířil moc vysoko
15:51 Hra má i přes početná vyloučení v posledních minutách vysoké tempo.
15:15 Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:36 Vyloučen hráč #26 David Bauška družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
12:55 Velká šance hostí končí na břevnu branky domácích.
11:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #11 Vojtěch Honzák (2:1)
10:30 Z Dvořáčka musí mít trenér těžké spaní, sám před brankářem opět neuspěl.
09:46 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #93 Vojtěch Kodad (1:1)
09:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Vojtěch Honzák bez asistence (1:0)
07:55 Hosté si zatím nejsou schopni vytvořit větší šanci.
06:18 Dvořáčkův únik končí zákrokém brankáře hostí.
02:56 Domácí vlítli do zápasu s větší chutí.
00:30 Martin Šolaja měl na čepeli první střelu zápasu, ovšem k dokonalosti měla převelice daleko.