59
  • 59 58:30
    Kunratice

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE Start98 Kunratice 4:3
branky: 4. Ondřej Valeš, 23. Aleš Fanta, 51. Michal Konrád, 56. Ondřej Valeš - 7. Aleš Weigner, 39. Ondřej Peterka, 56. Aleš Weigner; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Adam Lysák 23 - Vít Lukáč 25; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostů (2/2): Od druhé jsme vypadli a nakonec to nedotáhli. Neproměněné přesilovky a závěrečná 6 na 5 nám nepomohla a my z prvního zápasu s brněnskými soupeři odcházíme bez bodu. Věřím, že si odnášíme alespoň zkušenosti pro náš mladý tým. Díky soupeři a divákům za zápas a zítra pro 3-bodový víkend."
60:00 Komentář trenéra hostů (1/2): "Vyrovnané utkání, které nakonec rozhodl nedůraz v našem brankovišti. Super první třetina, ze které jsme měli získat více.
60:00 Komentář trenéra domácích: "Dnešní zápas jsme bojovali hlavně sami se sebou. Na rozehrávce a celkovém pojetí hry, které jsme zde potřebovali, jsme pracovali téměř 2 třetiny, z čehož se nám nakonec dařilo hrát na balónku a mít velké šance. Tady nás zase ale trápila produktivita. S trochou štěstí si dnes odnášíme ubojované 3 body. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu."
60:00 Počet střel v utkání: domácí 29: hosté 26
59:28 Závěrečný nápor hostů, zatím bez branky.
58:31 Hosté v šesti.
58:30 Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
58:08 Šance jsou na obě strany, Lysák opět pěkně ramenem
55:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Ondřej Valeš, asistoval #52 Šimon Ruber (4:3)
55:29 Hosté si vyrovnaného stavu moc neužili, Valeš dotlačil míček do brány za Lukáčovi záda.
55:11 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #50 Aleš Weigner, asistoval #96 Ondřej Peterka (3:3)
55:11 Tak do třetice všeho dobrého, pro hosty, kteří konečně využívají přesilovku
54:23 Vyloučen hráč #52 Šimon Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:10 Lysák teď na poslední chvíli vytáhl míček, který už si hledal svoji cestu do brány. Zároveň se zamotal do sítě a poznal jak se asi může cítit moucha v pavučině
50:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #57 Ondřej Kos (3:2)
50:06 Konrád se do této rubriky neúspěšných odmítl zapsat, po hezké kombinaci proměňuje svoji šanci a dává týmu hubené vedení.
48:42 Do rubriky spálených tutovek se přidal i Kadlec, který po pěkné kombinaci domácích netrefuje bránu.
46:15 Kos chtěl napravit své zaváhání z minulé třetiny, Lukáč byl opět proti.
45:25 Ze třetí třetiny mají zatím více hosté, skóre ale beze změny.
43:23 Domácí opět uspávají soupeře svojí rozehrávkou, tentokrát neúspěšně.
42:35 Kuzma obešel domácí obranu, ale netrefil zařízení.
41:18 Pohotová dorážka Šauera, Lukáč byl na svém místě.
40:01 Úvodní buly třetiny pro hosty. Vzápětí však v šanci domácí Konrád
39:58 Závar před brankou hostů na konci třetiny, míček jezdil po brankové čáře, ale skóre se nemění
38:34 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #96 Ondřej Peterka, asistoval #72 Filip Bezpalec (2:2)
38:34 Pěkná kombinace hostů a opět začínáme od píky
36:47 Domácí teď rozehrávkou uspávali tak dlouho, až se Kos dostal před prázdnou bránu, kterou ale nepochopitelně netrefil.
33:28 Vyloučen hráč #14 David Kolář družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání
33:28 Opět neúspěšná přesilovka. Šance domácího Karpíška, který vyběhl z trestné lavice přímo do akce a po ní následuje přesilovka domácích, hosté hráli v šesti.
31:24 Vyloučen hráč #79 Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky
31:24 Hosté toho v přesilovce příliš nepředvedli, hned však mají druhou šanci napravit dojem.
29:03 Vyloučen hráč #98 Martin Kadlec družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
28:02 Oba brankáři zatím drží své týmy v zápase.
25:25 Hostující Kolář odmítl tutovou šanci a netrefil prázdnou bránu.. ani míček.
24:40 Synek obral nic netušícího obránce o míček, vyběhnuvší brankář mu ale překazil jeho akci
23:06 Pěkná akce hostů, ale proti byl Lysák, který se stihl rychle přemístit a zabránit jasné brance
22:12 Až na právě vstřelenou branku zatím třetina nemastná, neslanná. Nenadchne, ani neurazí
22:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Aleš Fanta, asistoval #11 Jakub Drga (2:1)
19:30 Hosté i na konci třetiny předvádí pěknou střelu, kterou ale Lysák ještě líp chytá.
16:32 Lysák dvakrát podržel akcie svého týmu nahoře.
14:17 Pěkný průnik Synka, svoji střelu se mu ale nepovedlo propašovat až do brány.
12:33 Hra teď nahoru, dolů. Ale nepříliš koukatelné
09:11 Pěkná kombinace domácích do které se zapojili všichni hráči, bohužel však na konci dobrý zákrok Lukáče.
06:09 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #50 Aleš Weigner, asistoval #16 Matěj Duda (1:1)
06:09 Jeden náhodný odraz a začínáme od začátku, 1:1
05:11 Trpělivá rozehrávka od domácích, ale i pečlivá obrana hostů, tak zatím vypadá hra.
03:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Ondřej Valeš, asistoval #98 Martin Kadlec (1:0)
03:30 Domácí úspěšně, i když trochu se štěstím, využili přesilovou hru. Hostující brankář si nešťastně střelu srazil za svoje záda
02:37 Vyloučen hráč #14 David Kolář družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra na zemi
00:01 Úvodní buly úspěšně pro domácí. Ihned se fotbalově zapojuje i domácí brankář Lysák