7:6
    Štěpán KOUŘIL
    (Konrád)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBS Olomouc 7:6p
branky: 2. Mathias Schwesig, 9. Mathias Schwesig, 24. Patrik Synek, 33. Josef Bílek, 48. Martin Kadlec, 54. Patrik Synek, 61. Štěpán Kouřil - 15. Martin Ambrož, 21. Matěj Pecha, 23. Petr Marghold, 27. Jakub Jurkulák, 28. Matyáš Josef Trpišovský, 46. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Daniel Hampl 12 - Jiří Kvapil 30; po třetinách: 2:1, 2:4, 2:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích, pana Adama Boušky: Celý zápas nám dělala problém pevná obrana soupeře a naše útočná fáze hry. Obrovské množství nevyužitých příležitostí a šest golů bouhužel nestačilo na množství vstřelených branek soupeře, ale sem rád že se zápas dotáhl do vítězného konce, byť v prodloužení. Děkuji soupeři za utkání.
65:00 Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Hrušky: Dneska jsme odehráli parádní utkání s jedním z favoritů soutěže. Trochu nás jen může mrzet, že jsme dostali 5 gólů z nedůrazu na brankovišti, ale aspoň víme, na čem teď máme zapracovat. Jinak se kluci nemají za co stydět. Předvedli skvělý výkon, za který si zaslouží pochvalu. Děkuji také soupeři za naprosto férové utkání.
65:00 Střely celkem: 37:18
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
60:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #97 Michal Konrád (7:6)
60:37 To co se Kouřilovi nepovedlo před koncem třetí třetině se mu povedlo nyní a Gulls berou po velkém trápení dva body.
60:00 Střely ve třetí třetině: 19:5
59:23 Kouřil z loženky nad.
59:02 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
59:02 Vyloučen hráč #16 Martin Ambrož družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra bez florbalky
59:02 Tlak vrcholí, uvidíme jestli vyvrcholí.
57:30 Timeout FBS Olomouc
56:41 Dokládal byl to jediné, co teď stálo mezi hosty z Olomouce a skórováním. Stav se nemění.
54:33 Novotný, břevno.
53:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #51 Patrik Synek, asistoval #3 Ondřej Valeš (6:6)
53:30 Aleluja!
51:36 Pod hosty se teď vaří voda, že byste v ní párky uvařili za půl minuty, ale gól se asi bojí do vody.
50:54 Kos vs. prázdná brána. 0:3. Tragédie.
50:06 Zákrok jak zásoby pitiva na hradě teď předvedl golman hostí, který opět kalí Synkovi naděje.
47:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec bez asistence (5:6)
47:14 Kadlec ani neví, jak tam ten míček dostal, ale je tam!
45:43 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #12 Jindřich Bernard (4:6)
45:43 Nejdřív Synek neuspěl v tutovce, následně na druhé straně Vachutka z voleje zvyšuje.
44:43 Kosova klička naivní jako zamilovaná patnáctka.
43:40 Anakin Fanta z mumraje před bránou pouze do břevna.
41:02 Hostující Trpišovský se chytá za hlavu. Úplně osamocen střílí nad.
40:00 Střely ve druhé třetině: 9:5
39:10 Šauer a jeho kouzla bohužel nevedou k ničemu většímu než konstatování "To je škoda."
38:07 Kadlecův průnik trochu probral spící obecenstvo. Ale nic z toho.
35:24 No teď je ze zápasu fakt šílená trma vrma.
32:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #64 Josef Bílek, asistoval #98 Martin Kadlec (4:5)
31:17 Toto Bílek nedat, může zlomit hokejku a hodit ji do škarpy.
29:30 Tohle už je komedie. Kos se napotřetí prázdné brány bál, tak posunul ještě na Kadlece, který ovšem taktéž nedává.
27:09 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #99 Matyáš Josef Trpišovský, asistoval #7 Petr Marghold (3:5)
27:09 I kdyby měl Hampl 398 kg a zabral 99% brány tak tohle nemá.
26:30 Kos vs. prázdná brána. 0:2.
26:13 GÓL FBS Olomouc! 3:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #17 Lukáš Vachutka (3:4)
26:13 Tohle už je na ručník. Chudák trenér Sekanina, který doma musí trpět.
23:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #51 Patrik Synek, asistoval #20 Marek Šauer (3:3)
23:06 Aspoň že dopředu to není totální impotence. Synek z prostoru před bránou. 3:3.
22:01 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Petr Marghold, asistoval #99 Matyáš Josef Trpišovský (2:3)
22:01 Další kolaps domácí defenzívy. Ještě, že to nevidí Mourinho.
21:30 Kos vs. prázdná brána. 0:1.
20:35 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha bez asistence (2:2)
20:35 Pecha našel skulinu v domácí zdi a ranou po zemi srovnává. Slušný chlapče, hodně slušný.
20:34 Vyloučen hráč #3 Ondřej Valeš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká florbalka
20:00 Střely v první třetině: 7:8
19:54 To bylo pěkný, praví halvní pořadatel. No tak mu budu věřit.
15:39 Domácího Bočka zkolil jeho vlastní pohyb natolik, že skončil za mantinemel.
14:51 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #12 Jindřich Bernard (2:1)
14:51 Ambrožova rána už je moc i na Hampla.
13:28 Druhý Hamlův výborný zákrok. Romísek by byl pyšnej.
11:31 Krásnou střelu hostujícího Kopeckého vyráží Hampl nad bránu.
08:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #96 Mathias Schwesig, asistoval #37 Aleš Fanta (2:0)
08:59 Kdo ví, kde měl Schwesig před zápasem namočenou hokejku.
06:58 Sice nevím, kdy má Kadlec narozeniny, ale právě k nim od hostů dostal dárek. Těsně vedle.
04:44 Kos situaci 3 na 1 řeší individuálně a nevyřešil to dobře.
04:14 Domácí Kadlec, to jsou ruce od pána boha!
02:25 Na gólovou bránu nyní zabušili i hosté. Nikdo nebyl doma.
01:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #96 Mathias Schwesig, asistoval #24 Lukáš Boček (1:0)
01:34 Situace z rohu, která by se snad i dala nazvat signálem, a Schwesig takovou lehce propagační střelou skóruje.
00:00 Přátelé, kamarádi, nepřátelé i lidé, které vůbec neznám. Krásný podvečer z VUT, na které jsou aktuálně zcela určutě upřeny celé republiky, protože se prostě nic jinýho nehraje. Junioři Gulls v tomto primetimu vyzvou Olomouc.