8:10
    Jakub WOLF
    (Strejcius)

FbC Hradec Králové - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:10
branky: 9. Michal Martinek, 23. Mikuláš Ryba, 28. Michal Martinek, 39. Michal Martinek, 50. Michal Martinek, 55. Mikuláš Ryba, 56. Martin Cupal, 57. Jakub Wolf - 2. Adam Drga, 4. Lukáš Zicha, 6. Josef Bílek, 10. Šimon Ruber, 29. Šimon Ruber, 29. Ondřej Soják, 30. Šimon Ruber, 41. Martin Kadlec, 42. Ondřej Valeš, 53. Ondřej Soják; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Filip Školník 16 - Daniel Hampl 12; po třetinách: 1:4, 3:3, 4:3
60:00 Komentář hostů Bouška Adam (Trenér): Jsem rád, že odvážíme 3 body i za situace, kdy máme velkou marodku a půlku týmu tvoří dorostenci, kteří dnes odvedli dobrou práci. Můžeme být spokojeni s předvedenou hrou dopředu, ale kaňkou na našem výkonu je obrovská spousta individuálních a hlavně zbytečných chyb směrem do obrany. Můžeme být rádi, že jsme výsledek udrželi a soupeř svým tlakem v závěru nevyrovnal. Tímto děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.připravujeme se na druhou část sezóny a zkoušíme nové věci. Chce to trpělivost.Děkuji hráčům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:48 Hradec začal hrát tento zápas velmi pozdě začátek první třetiny zaspal, ale teď hraje velmi výborný florbal
58:33 Hradec jde do šeseti
57:26 Hradec se dostává zpět do utkání a tento zápas začína být dramatický
56:51 GÓL FbC Hradec Králové ! 8:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 Jakub Wolf, asistoval #86 Patrik Strejcius (8:10)
56:51 Jakub Wolf vstřelil premieroví gol v juniorské kategorii gratulujeme
55:44 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #81 Michal Martinek (7:10)
55:00 Wolfova tvrdá střela láme soupeřovi hokejku
54:03 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #24 Michal Rolín (6:10)
52:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #30 Ondřej Soják, asistoval #3 Ondřej Valeš (5:10)
50:52 Gullivers dnes hraje velmi kvalitní utkání, přihrávky supr, střelba supr
49:23 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #71 David Štaier (5:9)
41:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Ondřej Valeš, asistoval #64 Josef Bílek (4:9)
40:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #97 Michal Konrád (4:8)
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
38:58 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #76 Mikuláš Ryba (4:7)
34:14 Vyloučen hráč #14 Adam Neuman družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
29:30 Timeout FbC Hradec Králové
29:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #52 Šimon Ruber, asistoval #11 Adam Drga (3:7)
29:30 Gullivers během pár minut odskakuje na rozdíl čtyř branek
28:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:6
28:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #52 Šimon Ruber, asistoval #74 Radek Novotný (3:5)
27:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #24 Michal Rolín (3:4)
22:27 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #81 Michal Martinek (2:4)
22:27 Ryba spřehledem lobnul brankaře Gullivers a snižuje na 2:4
20:01 Vyloučen hráč #89 Michal Doubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 7:10
14:59 Brno se snaží o kombinaci ale hradec výborně brání
09:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #52 Šimon Ruber, asistoval #57 Ondřej Kos (1:4)
09:03 Gullivers si berou zpět tří brankové vedení
08:11 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:3
08:11 Hradec snižuje na 1:3
05:07 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #64 Josef Bílek, asistoval #97 Michal Konrád (0:3)
04:25 Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
03:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #19 Lukáš Zicha, asistoval #11 Adam Drga (0:2)
03:42 Brno tlačí, a díky tomu se dostává do dvoubrankového vedení
02:55 Brno zatím více na balonku
01:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Drga, asistoval #52 Šimon Ruber (0:1)
01:26 Gullivers Brno se toho nebojí a hned otevírají skóre
00:01 Buly vyhrává hostující tým