• 63 62:41
    7:6
    (Šulc)

Torpedo Havířov - FBS Olomouc 7:6p
branky: 1. Martin Kutáček, 11. Samuel Řezáč, 13. Jan Warcholek, 19. Vojtěch Petřík, 30. Ondřej Urbančík, 47. Štěpán Graf, 63. Martin Kutáček - 21. Tomáš Jelínek, 46. Jakub Jurkulák, 48. Antonín Mikulík, 49. Jan Mádr, 56. Jakub Jurkulák, 60. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Radek Vybíhal - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Ondřej Kelnar 20 - Jiří Kvapil 18; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:5, 1:0
65:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): První třetinu jsme byli hlavami ještě někde na D1 a to nás stálo 3 body. Pozitivní je, že jsme se do zápasu dokázali vrátit. Prodloužení je už jen o štěstí. Děkuji soupeři za utkání a přeji krásné Vánoce.
65:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Vedoucí): Tímto prosím vedení klubu aby zainvestovalo do pana Jelínka protože to co se odehrává v našich hlavách je něco neskutečného. První třetina z naší strany super. V útočném pásmu se objevovalo spoustu dobrých návyků, které řešíme v tréninku. Byli jsme i poměrně produktivní. Pak jakobychom dostali strach z toho, že můžeme vyhrát za 3 body a 2 za mě sporné vyloučení dostaly soupeře do hry. Díky soupeři za fér utkání a dívákům za návštěvu.
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
62:41 GÓL Torpedo Havířov! 7:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Martin Kutáček, asistoval #6 Martin Šulc (7:6)
62:41 Kutáček si pohrál s obranou Olomouce a individuální akcí rozhoduje tento zápas.
62:00 Míček zatím drží jen Olomouc, ale žádná velká šance nebyla.
60:56 Kutáček trefuje břevno.
60:01 Prodloužení začíná volným úderem domácich.
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
59:59 Otřesná třetina v podání Torpeda, půjdeme do prodloužení.
59:18 GÓL FBS Olomouc! 6:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #33 Matěj Pecha (6:6)
59:18 Vachutka střelou z první vyrovnává. Torpedo v poslední třetině úplně zkolabovalo.
59:00 Olomouc to zkouší bez brankáře.
58:23 Všechny střely Torpeda v přesilovce byly zblokovány.
57:45 Domácí se nikam neženou, Olomouc v pohodě brání.
56:35 Vyloučen hráč #5 Jan Procházka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
56:35 Zbytečný faul Olomouce na útočné polovině, Torpedo bude moct konečně delší dobu podržet míček.
56:15 Třetí třetina se hraje opravdu ve velkém nasazení.
55:36 Torpedo mohl uklidnit Grycz, ale v dobré pozici minul.
55:05 GÓL FBS Olomouc! 6:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #87 Tomáš Jelínek (6:5)
55:05 Domácí obrana úplně zaspala, před Kelnarem zůstal osamocený Jurkulák, který bez problému zakončil.
54:11 Torpedo stále pod velkým tlakem.
53:16 Před prázdnou bránou promáchl útočník Olomouce.
52:20 Ojedinělá akce Torpeda ve třetí části skončila zblokovanou střelou.
52:00 Domácí neví kam dříve, vůbec se nemůžou dostat z obranné poloviny.
50:30 Na střely ve třetí třetině to je momentálně 3:10 z pohledu Torpeda.
50:00 Na hřišti je nyní jen jeden tým a tím je Olomouc, domácí si byli až moc jistí slibně vypadajícím náskokem a zybtečně si komplikují cestu za třemi body.
48:49 Timeout Torpedo Havířov
48:49 GÓL FBS Olomouc! 6:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Jan Mádr, asistoval #17 Lukáš Vachutka (6:4)
48:49 Olomouc rychle dává dva góly v řadě a pomalu snižuje náskok domácich z první třetiny.
47:00 GÓL FBS Olomouc! 6:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík, asistoval #17 Lukáš Vachutka (6:3)
47:00 Střela z volného úderu propadla Kelnarovi mezi rukou a tělem, míček poskakoval kolem brankové čáry, ale i přes protesty domácích je gól uznán.
46:58 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Petřík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
46:58 Na vyloučení máme vyrovnáno, Olomouc bude mít šanci snížit.
46:31 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf, asistoval #88 Vojtěch Petřík (6:2)
46:31 Přečíslení 2 na 1 končí šestým gólem domácich.
45:46 Grycz se ocitl úplně sám před Kvapilem, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo. Kvapil nemusel ani zasahovat.
45:00 GÓL FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #2 Petr Marghold (5:2)
45:00 Přesilovka využita, Jurkulák zavěsil nechytatelně pod víko.
44:11 Vyloučen hráč #4 Jan Warcholek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
44:11 První přesilovka pro Olomouc, opět za sekání.
41:58 Trojice Šulc - Graf - Urbančik teď točila obranu Olomouce, akce skončila zblokovanou střelou.
40:28 Poruba zblokoval střelu z první, kterou vyslal Jelínek.
40:01 Závěrečné zahajovací buly pro Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:59 Zbytek druhé třetiny už se odehrál v klidném režimu, nic zajímavého jsme neviděli.
35:59 Druhá přesilovka nevyužita.
34:50 Kvapil nohou vykopl střelu Šulce.
33:59 Vyloučen hráč #53 Dominik Papica družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
33:59 I druhou přesilovku zápasu si zahrají domácí.
31:33 Osamocený Vachutka přestřelil.
29:18 GÓL Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #6 Martin Šulc (5:1)
29:18 Urbančík dává do prázdné brány po další luxusní přihrávce Šulce.
28:40 Warcholek v zajímavé situaci promáchl, velká šance pro Torpedo.
27:02 Kelnar maskou vyrazil nebezpečnou střelu Jelínka.
26:00 Magera zablokoval střelu, která mířila do poloprázdné brány.
25:17 Kvapil vychytal unikajicího Škůrka.
24:32 Další zákrok Kelnara.
23:24 Kelnar koněčky prstů vyrazil nebezpečnou střelu Jurkuláka.
21:45 Kelnarovi pomohla tyčka, do druhé třetiny vstoupila Olomouc o poznání lépe.
20:42 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #82 Jakub Jurkulák (4:1)
20:42 Jurkulák odebral míček na polovině hřiště, nahrál Jelínkovi a ten od pravého mantinelu střelou nad ruku Kelnara dává první olomoucký gól.
20:01 Tentokrát úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
18:48 GÓL Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #6 Martin Šulc (4:0)
18:48 Šulc přihrávkou přes šířku hřiště našel volného Petříka a ten bez problému dává další domácí branku.
18:31 Urbančik minul prázndou bránu po přihrávce Warcholka.
17:12 Další zákrok Kvapila po rychlém protiútoku. V první třetině se golman Olomouce rozhodně nenudí.
15:55 Kvapil maskou vyrazil backhandovou střelu Grafa.
15:00 Na hřišti je stále jen jeden tým, Olomouc by se měla zvednout, jinak to pro ně neskončí dobře.
12:46 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #52 Tomasz Grycz (3:0)
12:46 Krásná akce domácích,Grycz odebral míček olomouckému hráči, nahrál uplně volnému Warcholkovi, který zavěsil do prázdné brány. Torpedo vede již o 3 branky.
11:42 První velká šance na straně Olomouce, Jurkulák minul poloodkrytou branku.
10:58 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:0)
10:58 Přesilovka bleskově využita, Řezáč z půlky prostřelil vše co mu stálo v cestě.
10:33 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
10:33 První přesilovku zápasu si zahrají domácí.
10:00 Olomouc se po deseti minutách zápasu stále k ničemu pořádnému nedostala.
09:42 Šulc hledal volného Grafa, který by zakončoval do prázdné brány, ale přihrávka přes obránce neprošla.
08:30 Útočníci Torpeda napadají hodně vysoko, Olomouc má problém se dostat na útočnou polovinu.
07:15 Škůrek na hraně pravidel odebral míček a vyzkoušel pozornost Kvapila, ten v pohodě zasahuje.
05:27 Řezáč za brankou čistě odebral míček a následně střílel od pravého mantinelu. Kvapil si připisuje první zákrok.
03:15 První střela Olomouce v zápasu byla zblokována domácím obráncem.
03:00 Míček zatím drží jen domácí, Olomouc se k ničemu nedostala.
00:54 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Martin Kutáček bez asistence (1:0)
00:54 Kutáček první střelou dnešního zápasu prostřelil Kvapila a Torpedo se rychle ujímá vedení.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrála Olomouc.