2:3
    Martin SVATOŇ
    ()

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Bulldogs Brno 2:3p
branky: 34. Michal Konrád, 39. Ondřej Valeš - 15. Petr Šubrt, 24. Adam Zukal, 62. Martin Svatoň; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Adam Lysák 25 - Matěj Faltus 32; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:0, 0:1
65:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Mockrát děkuji hráčům za dnešní výkon, díky kterýmu jsme urvali bod navíc do tabulky. Dnes jsme odehráli těžké utkání a Gulliveři prokázali svou kvalitu. My musíme zpátky do rozjetého vlaku a předvádět naši hru. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání! DERBY JE NAŠE - AVÉ BULLS :)
65:00 Komentář domácích Sekanina Petr (Vedoucí): Vyrovnané utkání nakonec došlo až do prodloužení, které bylo už trochu loterie. Kluci dnes podali bojovný výkon za který bych je chtěl pochválit. Doufám, že se nám podaří bojovnost z dnešního zápasu přenést i do dalších utkání. Těšíme se na další derby.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
61:31 Výborný únik Svatoně končí smolným vlastencem Kouřila. Skvělý a férový souboj si dnešní derby rozhodně zasloužilo
61:30 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň bez asistence (2:3)
60:40 Bulls drží míč jakoby chtěli nájezdy
60:00 Zápas dospěl až do prodloužení, kde si zahrají oba tými ve třech
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:20 Škvařil krom úžasné defenzivní činnosti prokazuje i své fyzickoútočné možnosti. Dvě krásné akce za seou zdobí jeho úžasné kličky
57:00 Projevit se ovšem můžou i Buldoci z protiútoků. Další skvělý zákrok Lysáka!
55:30 Gulls povětšinu třetí třetiny drží míček a připravuje si opravdu velmi dobré šance. Chybí tomu vždy jen špetka štěstíčka. Srdíčko tam rozhodně je...
52:20 Zpráva nejen pro pracovníky sdělovacích prostředků: Dnešnímu utkání přihlíží 75 fanoušků. Děkujeme za účast ač se zde po většinu času šíří jen pokřiky hostujících ultras
50:00 Oba tými si teď ozkoušeli kouzlo protiútoku. Už by to chtělo vážně gol
49:00 Valeš stále zkouší udeřit svojí pověstnou střelou
48:00 Fantič si tam teď dělá doslova co chce! Jeho kličky jsou fascinující!
45:20 Gullivers nyní velmi často na míčku. Vytvářeni mnoha šancí ovšem stále nevyústilo v branku
42:30 Stadion se otřásá v základech z velmi vyburcované atmosféry třetí třetiny
40:30 Lysák musí být již odzačátku třetiny ve střehu. Znovu likviduje skvělou kombinaci hostujících útočníků
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
39:50 Zápas je velmi vypjatý a emoce se dají krájet! Na obou stranách velké šance!
38:49 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #79 Martin Karpíšek (2:2)
38:49 Úžasná dalekonosná rána do levého rohu 20 nad led znamená vyrovnání skore zápasu
37:20 Brněnské tými si navzájem nenechávají ani metr a branky jsou na obou stranách na spadnutí!
35:00 Oko mé modravé naznačuje, že se na hřišti objevuje i dorostenecká young star Adam Drga. Jsme velmi zvědaví na jeho dnešní výkon!
33:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #1 Adam Lysák (1:2)
33:00 Úžasný výhoz Lysáka kompletuje nádhernou kličkou do forhendu Konrád! Nádherná akce a Gulls stahují!
32:00 Buldoci si sotva jednou vystřelili a již je zde znovu hra 5 na 5. Výtečná práce obrany
29:41 Vyloučen hráč #96 Mathias Schwesig družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:41 Gullivers si nyní komplikují situaci a vyzkouší si hru ve čtyřech
28:00 Ruber zachraňuje neposedný míček na brankové čáře!
26:00 Závary branky se nyní velmi často objevují před bránou hostí. Vše má ovšem stále pod kontrolou hostující brankář. Často pomáhají i dobře postavené tyčky
24:10 Kouřilovu dělovku s velkými problémy chytá Faltus. Gulls se snaží o návrat do zápasu
23:12 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal z trestného střílení (0:2)
23:12 Lišácké provedení nájezdu překvapilo jak brankáře tak celej staďák
22:40 V druhé třetině platí nastavená rovina velmi vyrovnané hry s mnoha šancemi
20:40 Zukal v obrovské šanci ke skorování! V cestě mu stál jen Lysák
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:00 Hra je plná osobních soubojů a hry 1 na 1
17:00 Ke slovu se dostávají hosté s velmi nebezpečnými útoky. Hra je velmi vyrovnaná
15:50 Domácí jakoby hnal hlad po brance. Nyní znovu kontrolují útočné pásmo
14:42 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #84 Adam Zukal (0:1)
14:42 Spolupráce Zukala a Šubrta měla opravdu superligové parametry
13:50 Hostí se začínají aklimatizovat a jsou nyní velmi nebezpeční.
12:20 Velké problémy před domácí bránou teď registruje Lysák. Znovu je ovšem stoprocentní!
11:20 Kadlec a jeho stínění před bránou je pro hostující brankáře velmi nepříjemné. I jeho ovšem za zákrok musíme pochválit
10:20 Valeš se Synkem baví celý stadion. Drama začíná již v první půlce třetiny
09:10 Dokládal si nejspíš oblíbil místní tyčku. Jeho střely jsou neuvěřitelné!
07:40 Nervozita na střídačce hostích by se dala krájet. Nyní pozorujeme hru nahoru-dolů!
06:00 Nyní ovšem námaz obránců domácích znamená další únik Bulls. Lysák je ovšem znovu na správném místě
05:10 Valeš ve vyložené do tyče! Hru zatím nepochybně kontrolují domácí
03:40 Synek sám před bránou. I tentokrát ovšem mířidla nefungují přesně
03:20 Doupovec se doslova řítil na osamoceného Lysáka. Adam ovšem ukazuje svojí genialitu hry hlavou
02:20 Dokládal svojí pověstnou zabijáckou ránou překvapuje brankáře. Velká šance je ovšem bravurně zneškodněna
00:40 První buly vyhrávají domácí a začínají své touhy po výhře na balonku
00:00 Zdravím všechny sledovatele našeho online přenosu. V dnešním šlágru 1. ligy juniorů se uskuteční brněnské derby alá Gulls x Bulls. Doufám, že jste si opatřili dobrou večeři a jdeme na to!