7:6
    Boleslav MOUDRÝ
    (Hronek)

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - FBS Olomouc 7:6p
branky: 8. Quang Minh Nguyen, 9. Jakub Onderka, 30. Quang Minh Nguyen, 39. Matěj Hecl, 46. Jakub Molin, 50. Pavel Lasota, 61. Boleslav Moudrý - 22. Jakub Jurkulák, 39. Dominik Papica, 44. Jakub Jurkulák, 45. Lukáš Vachutka, 46. Lukáš Vachutka, 51. Antonín Mikulík; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský 25 - Vojtěch Koutný 29; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:4, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích Erbse Matěje: První dvě třetiny slibné pro náš tým, každopádně dneska obranná fáze katastrofální, špatné vracení všech lajn. Jsme rádi, že ty branky nějaké dáme a i když jsme chtěli všechny 3 body, můžeme být za ten závěr rádi za dva. Děkuji jen soupeři za utkání.
65:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky: Dneska je to obrovská škoda. Vstup do utkání se nepovedl, ale postupně jsme se do zápasu vrátili a za výkon ve třetí třetině jsme si jednoznačně bodovat zasloužili. Bohužel v trojkovém prodloužení je jakákoli chyba fatální a to rozhodlo. Děkujeme soupeři za utkání.
60:51 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 7:6
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #59 Boleslav Moudrý, asistoval #10 Jakub Hronek (7:6)
60:01 Buly pro Slovan.
60:00 Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Olomouc. 9:12
59:11 Hra se schyluje do prodloužení.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
55:17 Tlak Olomouce se stupňuje.
52:30 Brija překazil Jurkulákovu střelu.
50:52 Několik promáchnutí před domácí brankou nakonec skončilo trefou Mikulíka za Vernarského záda.
50:51 GÓL FBS Olomouc! 6:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík, asistoval #53 Dominik Papica (6:6)
49:44 Lasota hned po střele spadnul na zem. Až se zvednul dozvěděl se, že vstřelil branku.
49:43 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 6:5
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #11 Pavel Lasota, asistoval #83 Matěj Rozehnal (6:5)
49:02 Oba týmy v plném počtu.
47:03 Potyčka před hostující brankou mezi Hronkem a Kotkem končí vyloučením pro oba týmy.
47:02 Vyloučen hráč #10 David Kotek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
47:02 Vyloučen hráč #10 Jakub Hronek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
45:25 Branková smršť na obou stranách. Máme zde vyrovnaný stav.
45:24 GÓL FBS Olomouc! 5:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #12 Jindřich Bernard (5:5)
45:08 Domácí se opět dostávají do vedení.
45:07 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 5:4
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #33 Radim Pecháček (5:4)
44:25 Chyba v domácí obraně. Vachutka do míčku jen plácnul a tímto překonal domácího brankáře.
44:24 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka bez asistence (4:4)
43:16 Jurkulák střelou překvapil Vernarského. Míček letěl přesně mezi helmu a ruku. Nechytatelné.
43:15 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #6 Jan Mádr (4:3)
41:50 Papica naprosto čistě obehrál Onderku.
40:40 Vernarský si poradil s výjezdem Olomouce.
40:01 Buly pro Slovan.
40:00 Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Olomouc. 15:12
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:37 Velice rychlá odpověď na inkasovanou branku.
38:36 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #53 Dominik Papica, asistoval #41 Antonín Mikulík (4:2)
38:19 Mink s Heclem jsou velice dobře sehraní.
38:18 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 4:1
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #22 Matěj Hecl, asistoval #23 Quang Minh Nguyen (4:1)
37:10 Kravčík vystavil své tělo proti nebezpečné střele.
35:42 Kopecký natlačen na mantinel.
35:17 Kravčík v nadějné pozici vybojoval rozehrávku.
32:17 Před Varnarkého brankou došlo ke kontaktu více hráčů. Skončilo to posunutím domácí branky.
29:53 Mírný zmatek při rozehrávce dokonale rozhodil soupeře. Mink přidává svůj 2. gól.
29:52 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 3:1
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Quang Minh Nguyen, asistoval #22 Matěj Hecl (3:1)
28:46 I domácí dostávají možnost přesilové hry.
28:45 Vyloučen hráč #11 Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
28:10 Ruka nahoře. Pokud domácí nevstřelí branku, bude se vylučovat.
27:18 Kotek to zkusil od mantinelu.
26:30 Hra se přesouvá ze strany na stranu bez zakončení.
23:15 Druhý neuznaný gól domácích.
22:04 Olomouc sportovně přiznal odražený míček.
21:24 Olomouc hned z úvodu druhé třetiny snižuje stav.
21:23 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #33 Matěj Pecha (2:1)
20:01 Buly pro Olomouc.
20:00 Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Olomouc. 10:7
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:35 Vachutka sám na Vernarského. Ten se nenechal ošálit a jeho pokus hatí.
17:04 Domácí v plném počtu.
16:54 Domácí zatím úspěšně blokují střely.
15:05 První přesilová hra tohoto utkání.
15:04 Vyloučen hráč #33 Radim Pecháček družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
14:13 Vachutka se Vernarskému moc tlačil do brakoviště.
13:01 Mink našel poskakující míček a pokusil se ho z voleje vypálit. Koutný se štěstím helmou vyráží.
11:27 Kočí našel volného Lasotu. Ten se pokusil vystřelit Koutnému do protipohybu. Míček končí za mantinelem.
10:35 Papica sám před Vernarským. Trefil pouze tyč.
09:50 Hecl při své střele trefil Mikulíka do intimních partií.
08:29 Mink našel volného Onderku, který zprvní trefuje prázdnou branku.
08:28 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 2:0
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Jakub Onderka, asistoval #23 Quang Minh Nguyen (2:0)
07:47 Již "druhý" vstřelený gól Minka. První šanci mu zhatili rozhodčí.
07:06 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Quang Minh Nguyen bez asistence (1:0)
06:30 Bernard poměrně hezky vypálil na Vernarského.
03:38 Hra se zatím vyvíjí ve stylu, výjezd týmu, ztráta. To na obou stranách.
00:47 Rozhodčí neponechal výhodu po seknutí Minka.
00:01 Úvodní buly pro Slovan