2

1

3.

Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice 8:7pn
branky: 2. Martin Kutáček, 13. Samuel Řezáč, 16. Štěpán Graf, 27. Tomáš Magera, 43. Jan Warcholek, 46. Martin Kutáček, 59. David Křižák, N Martin Kutáček - 8. Matyáš Kronovetr, 19. Kilián Hejtmánek, 33. Jakub Kýr, 37. Filip Kovářík, 53. Matyáš Kronovetr, 58. Matyáš Kronovetr, 60. David Kolář; rozhodčí: Adam Kiovský - Michal Sládek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Ondřej Kelnar 12 - Adam Stříteský 14; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:3, 0:0
Komentář hostů Matoulek Tomáš (Trenér): Nejhorší polovina zápasu, kterou jsem od svého týmu doposud viděl. Pokud jsem v minulých zápasech nebyl spokojen s mentálním nastavením do zápasu, tak dnes to bylo ještě horší. Po včerejším zápase, kde jsme hráli jenom třetí třetinu, jsme si mysleli, že se dnešní zápas s týmem, který pro mne překvapivě má jen 3 body, vyhraje sám. Soupeř nás prověřil a ztrestal z našich obrovských oken v defenzivě. S Takovýmto výkonem dostaneme i příští víkend šišku. Teď si dáme kondiční miniblok a věřím, že si tréninků na hokejce budeme více vážit. Díky soupeři za fair zápas.
Komentář domácích Mattivi David (Trenér): Dnes z naší strany povedený zápas, co se týče herního projevu. Škoda nevyužitých šancí za stavu 4:2, kdy jsme mohli soupeři odskočit. Zápas měl divoký závěr, což bylo atraktivní i pro diváky. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč #72 Filip Bezpalec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #16 Martin Kutáček a vstřelil rozhodující gól (8:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč #96 Ondřej Peterka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #62 Štěpán Graf a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč #44 Filip Kovářík a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
64:41 Čtvrtá konstrukce, na tyčky máme vyrovnáno.
64:21 Další tyč, opět ji trefují Kunratice. Hráči střílí až moc přesně.
63:41 Druhá tyč v prodloužení, tentokrát po střele Kronovetra.
62:40 Řezáč mohl rozhodnout, bohužel minul.
62:14 Stříteský zasahuje po střele Magery.
61:10 Poruba trefuje tyč.
60:10 Kelnar vychytal osamoceného Kronovetra.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:33 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 7:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #14 David Kolář, asistoval #13 Jakub Kýr (7:7)
59:33 Gólové hody v posledních minutách pokračují, Kunratice znovu vyrovnávají.
59:00 Start zkouší vyrovnat opět při hře bez brankáře.
58:20 GÓL Torpedo Havířov! 7:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #78 Petr Vojkůvka (7:6)
58:20 Neskutečný závěr třetí třetiny, Torpedo opět vede!
57:56 Timeout Torpedo Havířov
57:56 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr, asistoval #96 Ondřej Peterka (6:6)
57:56 Kronovetr vyrovnává.
57:52 Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
57:52 Kunratice to zkouší bez brankáře.
55:45 Kelnar fantasticky vychytal Šejnostu.
52:41 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:5
52:41 Kronovetr terfuje pod ruku Kelnara a dává Kunraticím naději do závěru třetiny.
51:11 Břevno po střele Weignera.
48:40 Velkou šanci Škůrka zneškodnil Stříteský.
47:22 Kelnar vychytal osamoceného Šejnostu.
45:50 GÓL Torpedo Havířov! 6:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Martin Kutáček, asistoval #62 Štěpán Graf (6:4)
45:50 Kutáček propálil vše co mu stálo v cestě, Torpedo znovu vede o dvě branky.
45:03 Vyloučen hráč #96 Ondřej Peterka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
45:03 První přesilovka pro Torpedo.
44:49 Řezáč těsně minul horní růžek.
42:49 GÓL Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek bez asistence (5:4)
42:49 Střítesky Warcholka napoprvé vychytal, ale proti následné dorážce již neměl šanci, Torpedo znovu vede.
42:30 Stříteský nadvakrát vychytal Kravčíka.
42:00 V prvních dvou minutách se nic zajímavého nestalo.
40:01 Tentokrát na buly uspěšnější Torpedo.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:59 V posledních dvou minutách se nic zajímavého nestalo, do třetí třetiny půjdeme za vyrovnaného stavu.
38:00 Dnešnímu utkání přihlíží 31 tichých diváků.
36:37 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #27 Matyáš Kronovetr (4:4)
36:37 Kovařík doráží střelu Kronovetra, Kelnar byl bez šance.
35:54 Kelnar helmou vyráží střelu Kronovetra.
35:10 Vyloučen hráč #65 Tomáš Magera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
35:10 Druhou přesilovka pro Kunratice, ta první se jim vůbec nepovedla.
34:05 Grycz podruhé trefuje pouze konstrukci branky.
32:43 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #13 Jakub Kýr, asistoval #14 David Kolář (4:3)
32:43 Osamocený Kýr zakončuje do prázdné brány po nahrávce Koláře. Obrana Torpeda teď hodně zaspala.
32:33 Vojkůvka prověřil pozornost Stříteského.
30:30 Břevno zacinkalo po střele Grycze.
30:15 Grycz krásnou přihrávkou našel Warcholka, ten před prázdnou bránou promáchl.
30:00 Tempo oproti začátku druhé třetiny opadlo a hra se nám zvolnila.
28:57 Další úspěšný blok dokmácích. Hráči Torpeda dnes brankáři hodně pomáhají.
28:04 Dlouhý výhoz Kelnara na Grafa, ten nezakončil přesně.
26:07 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Tomáš Magera bez asistence (4:2)
26:07 Magera střelou z první vrací Torpedu dvoubrankový náskok.
24:31 Tento gól platit nebude, Senko odebrál míček za pomocí faulu. Start98 si na vyrovnání bude muset počkat.
23:45 Hraje se nahoru dolů, ale zatím bez střelby a výraznějších šancí.
21:37 Porubovi při střele sjel míček z hokejky.
20:01 Druhé zahajovací buly vyhrál Start98.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
18:34 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #45 Kilián Hejtmánek, asistoval #14 David Kolář (3:2)
18:34 Hejtmánek střelou pod víko snížuje.
17:50 Porubovi v dobré pozici míček přeskočil čepel.
17:14 Další střela Řezáče, ten je dnes při chuti.
16:45 Kutáček prověřil Stříteského, ten bez problému zasahuje.
15:16 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf, asistoval #16 Martin Kutáček (3:1)
15:16 Graf se obtočil kolem branky a nekompromisně zasunul.
14:38 Levá tyč zachránila Kelnara po střele Hamerníka.
13:24 Vojkůvka hledal volného Škůrka, který by mohl zakončovat do poloodkyrté brány, ale ten míček minul.
12:11 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:1)
12:11 Grycz vybojoval míček u mantinelu, následně přihrál na střed volnému Řezáčovi, který neměl problém zakončit do prázdné branky.
11:45 Skvělý zákrok Kelnara po střele Kovaříka.
09:50 Střelu Grafa z poloviny hřiště vyráží Stříteský.
08:33 Torpedo místo zakončení do poloprázdné brány situaci zbytečne překombinovalo, míček skončil v rohu.
07:51 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr, asistoval #50 Aleš Weigner (1:1)
07:51 Kronovetr doráží střelu Weignera a máme vyrovnáno.
06:54 Domácí všechny hostující střely blokují.
05:33 Torpedo oslabení v pohodě zvládlo. Kunratice nevystřelili ani jednou.
04:30 Zatím si hráči Kunratic jen přihrávají a nevyslali žádnou střelu na Kelnara.
03:33 Vyloučen hráč #4 Jan Warcholek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
03:33 První přesilovku zápasu si zahrají Kunratice.
03:10 Warcholek mířil do pravého horního rohu, ale trefil pouze spoluhráče na brankovišti.
01:41 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Martin Kutáček bez asistence (1:0)
01:41 Torpedo do toho vlétlo od samého začátku a Kutáček posílá domácí do vedení.
00:30 První střelu na branku si připsal také Start98 Kunratice.
00:03 Hned po třech vteřinách prověřil hostujícího brankáře Řezáč.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrálo Torpedo.