• 58 57:20
    2
    Lukáš VYCHODIL

FBS Olomouc - Bulldogs Brno 3:10
branky: 22. Jakub Jurkulák, 23. Tomáš Jelínek, 58. Tomáš Jelínek - 2. Petr Zajíček, 10. Petr Šubrt, 12. Adam Zukal, 16. Jan Svoboda, 18. Radim Švábík, 28. Martin Svatoň, 30. Petr Šubrt, 36. Jan Svoboda, 51. Adam Doupovec, 57. Martin Svatoň; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jiří Kvapil 13 - Matěj Faltus 18; po třetinách: 0:5, 2:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): První třetina byla klasicky jako ze snů. Pak se to těžko stahuje. Na druhou stranu na tři góly se vyhrát nedá a naše umění nahrát si bylo bohužel také tristní. Děkuji soupeři za tvrdou lekci a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes jsme předvedli lepší výkon než včera a jen se potřebujeme zaměřit na detaily hry, a to nejen po florbalové stránce. Mockrát děkuji hráčům za celý víkend, protože v týdnu jsme se prali s démony, které jsme i víkendu přemohli. Děkuji soupeři za dnešní utkání a fanouškům za podporu! AVÉ BULLS :)
59:58 Poslední šance hostů v tomto zápase končí v rohu hřiště.
59:18 Olomouc na míčku v útočném pásmu.
58:52 Rychlý únik hostů končí zákrokem Kvapila.
57:37 GÓL FBS Olomouc! 3:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #7 Petr Marghold (3:10)
57:20 Vyloučen hráč #17 Lukáš Vychodil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
57:20 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vražení zády
57:05 Olomouc ve výhodě.
56:11 Timeout Bulldogs Brno
56:11 GÓL Bulldogs Brno! 2:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #84 Adam Zukal (2:10)
56:11 Svatoň dokázal využít zmatku před Olomouckou bránou a sklepl míček za záda Kvapila.
54:01 Veselovský byl sám před bránou, ale míček mu sjel z čepele.
52:46 Hosté si tvoří jednu šanci za druhou.
51:58 Hosté se dostali na útočnou polovinu a kombinují.
50:35 Hosté si drží míček na svojí polovině a snaží se uklidnit hru.
50:05 GÓL Bulldogs Brno! 2:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #29 Radim Švábík (2:9)
48:09 Olomouc kombinuje na útočné polovině.
46:29 Olomouc zatím s oslabením nemá žádný problém
45:17 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi
43:45 Olomoucká rychlá rozehrávka končí střelou do bloku.
42:40 Hosté si přihrávají na útočné polovině.
41:00 Rychlý únik hostů končí vysokou holí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:35 Hosté uklidňují hru na vlastní polovině.
38:29 Hosté si drží míček na útočné polovině.
35:38 GÓL Bulldogs Brno! 2:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #38 Jan Svoboda, asistoval #84 Adam Zukal (2:8)
35:38 Kvapil byl zcela rozhozený a Svobodovi stačilo pouze pořádně zamířit.
33:58 Hra je ve vysokém tempu.
32:22 Hosté jsou na míčku na útočné polovině.
29:32 GÓL Bulldogs Brno! 2:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #84 Adam Zukal (2:7)
29:32 Šubrt si výborně sběhl na střed hřiště a zakončil přesně do pravého horního rohu Olomoucké bránu.
28:10 Olomouc střílí jednu střelu za druhou, ale málo která doletí až na bránu.
27:37 GÓL Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #66 Petr Zajíček (2:6)
27:37 Svatoň střelou od mantinelu prostřelil gólmana domácích.
26:20 Míček poskakoval na čárě v Olomoucké bráně. Kvapil tento míček dokázal včas zastavit.
25:30 Vachutka střílí pouze do tyčky.
24:51 Hra je tuto třetinu mnohem vyrovnanější než minulá.
22:08 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #17 Lukáš Vachutka (2:5)
22:08 Jelínek sklepl do brány odražený míček od gólmana z Vachutkovi střely.
21:02 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák z trestného střílení (1:5)
20:00 Střely v 1. části: 9:14
19:32 Hosté si tvoří hodně šancí.
17:32 GÓL Bulldogs Brno! 0:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Radim Švábík, asistoval #47 Adam Doupovec (0:5)
17:32 Doupovec ze středu přihrál k mantinelu na Švábíka, který zakončil z první.
16:03 Hosté si přihrávají na vlastní polovině.
15:44 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #38 Jan Svoboda, asistoval #77 Michal Veselovský (0:4)
15:11 Hosté se drží v útočném pásmu.
14:11 Hosté jsou na míčku o hodně klidnější.
13:00 Mikulík výborně vystřelil nad nohu Faltuse. Střela však končí ještě lepším zákrokem.
12:22 Olomouc si rozdává přihrávky na svojí půlce.
11:17 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #38 Jan Svoboda (0:3)
11:17 Zukal se rychle obtočil kolem tyče.
10:54 Faltus v bráně dnes chytá opravdu výborně.
10:10 Hra se přelevá ze strany na stranu.
09:13 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
09:13 Zukal našel přihrávkou Šubrta, který zakončil střelou do branky domácích.
08:16 Olomouc je na míčku na útočné polovině.
06:55 Míček se nebezpečně pohyboval v Olomouckém malém brankovišti, ale Kvapil dokázal akci hostů zastavit.
05:38 Olomouc sice byla celou přesilovou hru na útočné polovině, ale hráči nedokázali vystřelit střelu, která by měla gólové parametry.
04:16 Olomouc se snaží hrát přesilovou hru klidně.
03:38 Vyloučen hráč #5 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
03:34 Vachutka jde do rychlého úniku.
02:08 Jelínek sklepl do brány odražený míček od gólmana z Vachutkovi střely.
02:06 Hosté hrají na míčku.
01:03 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (0:1)
01:03 Zajíček získal míček ve velkém brankovišti a míček skončil až za zády Kvapila.
00:01 Úvodní buly třetiny vyhráli hosté.