• 58 57:04
    2
    Daniel SENKO

FAT PIPE Start98 Kunratice - Bulldogs Brno 2:11
branky: 2. Vojtěch Procházka, 50. Matyáš Kronovetr - 7. Petr Šubrt, 14. Ondřej Fritz, 18. Adam Bureš, 20. Martin Svatoň, 39. Petr Šubrt, 43. Petr Zajíček, 45. Adam Zukal, 49. Adam Vágner, 52. Jan Svoboda, 54. Petr Zajíček, 55. Adam Bureš; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 6 + Filip Bezpalec 5:3; využití: 0:4; diváků: 31; zásahy brankářů: Adam Stříteský 11 - Martin Koudelka 17; po třetinách: 1:4, 0:1, 1:6
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): V současné chvíli bojujeme sami se sebou a doufám, že nám reprezentační pauza pomůže k nastartování. Soupeř 2 třetiny dobře bránil a v poslední části jsem opět začali hrát náš florbal. Děkuji hráčům za dnešní výkon! AVÉ BULLS :)
60:00 Komentář domácích Matoulek Tomáš (Trenér): Dvě třetiny dávaly smysl. Poté se hra zvrhla. Brna máme za sebou. Teď je potřeba získávat body s týmy, které jsou v našem bodovém pásmu. Budeme silnější! Díky za zápas všem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
57:04 Vyloučen hráč #18 Daniel Senko družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
54:34 GÓL Bulldogs Brno! 2:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Adam Bureš, asistoval #69 Jan Morávek (2:11)
53:09 GÓL Bulldogs Brno! 2:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček z trestného střílení (2:10)
53:09 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
52:09 Vyloučen hráč #45 Kilián Hejtmánek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
51:46 GÓL Bulldogs Brno! 2:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #38 Jan Svoboda, asistoval #84 Adam Zukal (2:9)
51:00 Kronovetr stále hodně aktivní.
49:32 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr, asistoval #71 Vojtěch Procházka (2:8)
49:32 Kronovetr vymetl pavučiny z pravého horního rohu.
48:44 GÓL Bulldogs Brno! 1:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #40 Petr Šubrt (1:8)
48:20 Brno obstřeluje branku domácích ale vše vedle.
45:49 Start obětavými zákroky drží svého golmana.
44:07 GÓL Bulldogs Brno! 1:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal bez asistence (1:7)
43:42 Timeout Bulldogs Brno
43:42 Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 5 minuty za hrubost
43:38 Start nejdříve hru 5 na 3 potom 5 na 4 nevyužívá.
42:41 Procházka z první trefuje nad brankovou konstrukci.
42:24 GÓL Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #84 Adam Zukal (1:6)
41:38 Vyloučen hráč #38 Jan Svoboda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
40:52 Vyloučen hráč #21 Ondřej Fritz družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:40 Skvělý náběh Peterky likviduje Koudelka.
38:04 GÓL Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt bez asistence (1:5)
37:14 Hosté při přesilové hře ohrožují branku domácích, zatím neúspěšně.
36:30 Kronovetr si vymíchal čtyři hráče Brna ale nezakončil.
35:37 Vyloučen hráč #73 David Weigner družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
35:09 Start ve více šancí neproměnují.
34:09 Jakub Kýr  ve velké šanci, na podruhé trefuje nad.
25:54 Rozhodčí má vášnivou debatu s trenérem domácích.
23:48 Hejtmánek zkouší ze standartní situace, brankář hostí vyráží.
21:23 Na začátku druhé části se hra přelévá ze strany na stranu.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:59 GÓL Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #84 Adam Zukal (1:4)
18:19 Vyloučen hráč #26 Matěj Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:58 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Adam Bureš, asistoval #66 Petr Zajíček (1:3)
15:17 Vyloučen hráč #96 Ondřej Peterka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
13:52 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Ondřej Fritz, asistoval #66 Petr Zajíček (1:2)
09:18 Peterka to zkouší z dálky.
08:03 Vyloučen hráč #38 Jan Svoboda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
06:49 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #77 Michal Veselovský (1:1)
04:45 Obětavý zákrok Peterky.
01:56 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #71 Vojtěch Procházka, asistoval #96 Ondřej Peterka (1:0)