• 52 51:53
    2
    Ondřej VALEŠ

Zlín Lions - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:1
branky: 24. Vojtěch Blažek, 34. Ondřej Balner, 44. David Vodica, 50. David Vodica - 33. Štěpán Kouřil; rozhodčí: Ondřej Hošek - Petr Galasovský; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 29 - Adam Lysák 21; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): I dnes jsme viděli velmi vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli produktivnější, dostali jsme se do vedení, které jsme potom pojištovali z brejků a ubránili jsme i šance soupeře, díky výbornému výkonu brankáře. Hráčům patří poděkovaný za celý víkend. Děkujeme i soupeři za kvalitní zápas a hlavně divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 4:12
51:53 Vyloučen hráč #37 Ondřej Valeš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká florbalka
49:13 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
49:13 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (4:1)
47:51 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
43:55 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #11 Jakub Holiš (3:1)
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
33:41 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #25 Jakub Vít (2:1)
32:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #75 Radek Novotný (1:1)
31:15 Vyloučen hráč #25 Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
23:06 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #37 Vojtěch Blažek, asistoval #13 David Vodica (1:0)
20:00 Střely v 1. části: 12:8
18:25 Vyloučen hráč #52 Matyáš Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení