• 16 15:47
    1:2
    (Maninová)

OLYMP FLORBAL Athéna - Wizards SO Praha 10 1:2
branky: 11. Barbora Janotová - 14. Adéla Kosařová, 16. Adéla Kosařová; rozhodčí: Ondřej Bouška - Štěpán Hrubý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lenka Holemá ? - Lenka Valentová ?; po třetinách: 1:0, 0:2
23:59 Sen se stává skutečností. Wizards vítězí proti Olympu Athéna, tribuny šílí a propukají bujaré oslavy. Děkuji vám za pozornost a přeji vám příjemný zbytek neděle. U příštího turnaje Wizards, nashledanou.
22:35 Nejdříve Janotová prověřila svou střelou pevnost rohového mantinelu. Následně Pokorná prověřila svou rozehrávkou reflexy pořadatelů u stolečku.
20:38 Machová je mistryně v přihrávkách po lajně. Jen za poslední minutu jich rozdala neuvěřitelné množství.
20:00 Culík vlaje, Pokorná hraje. Snad s balónkem něco vymyslí.
19:44 Bodlo Matoušové.
18:10 Faul Wizards. Sudího trumpeta se opět rozeznívá a výsledkem je standartní situace Olympu v nebezpečné pozici.
15:47 Timeout OLYMP FLORBAL Athéna
15:47 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #5 Adéla Kosařová, asistoval #27 Kristýna Maninová (1:2)
15:47 Naprostá senzace. Wizards poprvé na tomto turnaji ve vedení.
13:45 Diváci šílí. Nevím jestli vzteky, když Fořtová netrefila míček před prázdnou kasou, nebo protože Wizards působí unaveně, a tak se je snaží povzbudit.
13:11 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #5 Adéla Kosařová, asistoval #19 Zuzana Hájková (1:1)
13:11 Kosařová prostřelila gólmanku Olympu na přední, přesně jak se to učila na Sádlovi. 1:1.
10:45 GÓL OLYMP FLORBAL Athéna! 1:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL Athéna vstřelil #32 Barbora Janotová bez asistence (1:0)
10:45 Oymp gól. Určitě má radost i David Gaitzsch, kterého tímto zdravíme.
10:30 Sudí fouknul do klarinetu a vylučoval v době, kdy byla přerušená hra. Opravdu bizár.
10:01 Maninová dostala housky, Olymp ale nezakončil dobře.
07:08 Zatím je utkání taktická bitva bez výraznějších šancí. Občas někdo netrefí balónek nebo trefí nohu soupeřky, ale adrenalin zatím žádný....
04:25 Machová zapomněla míček za sebou, ale i tak se vydala na návštěvu poloviny Olympu.
02:55 Trenérka Sudíková už musela vytasit tabulku. Ještě, že to nevidí  Roman.
02:00 Tvrdý souboj tělo na tělo Vrbové se Suchou. Čistý hit jako v NHL.
00:00 Dámy a pánové toto je hlavní zápas dnešního dne. A proto všichni společně, jedemeee bombyyy!. https://dumum.iddm.cz/admin/pictures/users/1431434785.jpg