• 24 23:15
    4:9
    (Trupl)

Sokol Rudná - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:9
branky: 6. Jaroslav Paďouk, 14. Matěj Kůrka, 16. Jaroslav Paďouk, 18. Jaroslav Paďouk - 1. Marek Trupl, 3. Tomáš Černoch, 6. Martin Bohumský, 9. Martin Bohumský, 11. Martin Bohumský, 15. Marek Trupl, 16. Ignác Hejtmánek, 16. Václav Nevole, 24. Martin Bohumský; rozhodčí: Štěpán Weber - Michal Obertan; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jakub Hyhlík ? - Tomáš Rychtařík ?; po třetinách: 1:5, 3:4
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Konec utkání Vosy jednoznačně vítězí v poměru 9:4 a ovládají dnešní turnaj.
24:23 Paďouk byl po skvělé individuální akci zfaulován a vybojoval nájezd, kterého se sám ujmul. Bohužel po překonání brankáře trefil jen břevno.
23:16 Bohumský se dnes zdá být nezastavitelný. Na hřišti si dělá, co chce. Hráči Kutné Hory už nevědí, co s ním.
23:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #7 Martin Bohumský, asistoval #31 Marek Trupl (4:9)
21:40 Skvělý zákrok Ryhtaříka.
21:25 Dobrá střela Loraje míří vedle.
20:16 Opět máme na hrací ploše nechtěný míček. Poprosili bychom hráče, kteří se připravují na svůj zápas, aby byl více opatrní, aby se to už neopakovalo.
19:23 Trupl neproměňuje trestné střílení.
17:17 A další máme tu další gól, skóre nám mění Kutná Hora, konkretně Jaroslav Paďouk. Zkompletovává tak svůj hattrick.
17:16 GÓL Sokol Rudná! 4:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #33 Jaroslav Paďouk, asistoval #88 Marek Dobeš (4:8)
16:44 Během pár minut se nám hned třikrát změnilo skóre, dvakrát díky Vosám, jednou díky Kutné Hoře.
15:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Václav Nevole, asistoval #68 David Berka (3:8)
15:33 GÓL Sokol Rudná! 3:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #33 Jaroslav Paďouk bez asistence (3:7)
15:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #25 Ignác Hejtmánek, asistoval #31 Marek Trupl (2:7)
14:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #31 Marek Trupl, asistoval #7 Martin Bohumský (2:6)
13:42 Vypadá, že Kůrka není spokojen s vývojem utkání a snižuje na 5:2.
13:41 GÓL Sokol Rudná! 2:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Matěj Kůrka, asistoval #4 Štěpán Blahník (2:5)
13:01 Druhá půle začala, uvidíme zda dokáže ještě Kutná Hora zkomplikovat toto utkání.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Vosy zatím jednoznačně ovládají finále dnešního turnaje a po první půli vedou 5:1.
12:17 Bekhend Zralého míří těsně mimo bránu.
10:40 Bohumský zvyšuje na 5:1 pro Vosy a završuje svůj hattrick. Utočné trio Bohumský, Sládeček a Trupl nám dnes na tomto turnaji ukazuje, že by se jich měla bát každá obrana.
10:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #7 Martin Bohumský bez asistence (1:5)
08:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #7 Martin Bohumský, asistoval #64 Mikuláš Sládeček (1:4)
07:59 Sládeček ve velké šanci, ale stav se nemění.
07:28 Skvělý zákrok Hyhlíka.
06:45 Nebezpečná standartka Vos. Nekončí gólem.
05:50 Rychlá odpověď Kutné Hory. Stav je nyní 3:1.
05:49 GÓL Sokol Rudná! 1:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #33 Jaroslav Paďouk, asistoval #26 Filip Toman (1:3)
05:30 A je to 3:0.
05:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
04:46 Další velká šance Vos. Stav se beze změny.
02:05 Vosy již od začátku zápasu lepším týmem a vedou zaslouženě 2:0.
02:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Tomáš Černoch, asistoval #88 Václav Nevole (0:2)
00:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1