• 60 59:50
    2
    Jiří HOFMAN

Torpedo Havířov - TJ Sokol Jaroměř 3:8
branky: 25. Adam Feber, 33. Jakub Vilím, 45. Ondřej Kučera - 7. Daniel Kroupa, 23. Petr Hofman, 42. Tomáš Hejzlar, 48. Matyáš Velc, 49. Jiří Hofman, 52. Daniel Škeřík, 53. Michal Nožička, 60. Matyáš Velc; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 16 - Jiří Veinfurter 35; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:6
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
59:50 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
59:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #73 Milan Koubek (3:8)
59:13 Kosmetická úprava výsledku. Dnes je již rozhodnuto.
58:24 Šance Torpeda se každou vteřinou krátí.
57:39 Hra se odehrává především na polovině Jaroměře, která je v neustálém oslabení. Černožlutí toho však zatím moc nevymysleli.
57:05 Torpedo překombinovává většinu svých možností.
56:30 Vyloučen hráč #88 Adam Feber družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
56:30 Vyloučen hráč #21 Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
56:16 Kučera vyslal střelu příklepem na Veinfurtera, sražena.
55:47 Peřka dostal dobrou nabídku, kterou nedokázal proměnit v gól.
55:10 Torpedo je v šesti.
54:47 Zapletálek vyrazil pokus Škeříka.
53:45 Kučera nedokázal prostřelit Veinfurtera, který fantastickým zákrokem podržel svůj tým.
52:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #15 Matyáš Velc (3:7)
52:47 Jaroměř se snaží především držet míček na holích.
51:46 Timeout Torpedo Havířov
51:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #26 Daniel Škeřík, asistoval #77 Michal Nožička (3:6)
51:46 Torpedo již nemá co ztratit, očekávám, že domácí vyzkouší aktivně napadat.
51:31 Nožička se postará o rozehrávku Jaroměře.
51:14 Veinfurter si dnes opravdu není jistý.
50:44 Holeš trefil tyč!
50:11 Jaroměř je teď jediný aktivní tým na hřišti. Torpedo se vzpamatovává.
48:59 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #21 Petr Hofman (3:5)
48:59 I přes dominanci domácích jsou hráčí z Jaroměře již podruhé ve vedení, Torpedo pokaždé jen dotahovalo.
48:03 Ze střídačky Torpeda bylo patrně slyšet, že domácím jde nyní především o navýšení počtu střel.
47:34 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc z trestného střílení (3:4)
47:34 Díky hře na zemi bylo nařízeno trestné střílení, které Velc s přehledem proměnil.
47:13 Kučera dokázal vyváznout z obklopení dvou hráčů.
46:01 Šulc je ve sprinterských soubojích dnes stoprocentní.
45:10 Peřka přišel na polovině o míček a Jaroměř tak může zahrozit.
44:23 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #63 Martin Šulc (3:3)
44:23 Kučera zakončil z poloviny a Veinfurter neměl ani ponětí, že střela letí. O to krásnější gól.
44:15 Torpedo rozehraje z rohu na polovině Jaroměře.
43:31 Přesilové hře chyběl náboj, tak jako celému utkání, jde vidět, že série to je opravdu pro hráče náročná.
42:21 Téměř polovina přesilové hry za námi.
41:24 Vyloučen hráč #21 Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká florbalka
41:24 Hofman zasáhl Černého do tváře a Torpedo si díky této události vyzkouší další přesilovou hru.
41:12 Feber nezamířil dobře a minul bránu hostí.
41:11 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #69 Dominik Emlar (2:3)
40:24 Jaroměř nedokázala využít obrovskou příležitost.
40:02 Úvodní buly třetí třetiny v prospěch Jaroměře.
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
39:58 Veinfurter jako v závěru minulé třetiny, tak i nyní neustál tlak závěrečných vteřin.
38:52 Černý neuspěl v situaci 1v1.
37:55 Kučera přetlačil v rohu Kroupu a odvezl si míček.
36:57 Hofman byl seknutý do prstu a hra se přerušuje.
36:15 Torpedo zavařuje Jaroměři především díky volným úderům. Trápí je však finální fáze, která se dnes jeví jako katastrofální.
35:34 Šulc čeká s míček dokud jeho tým nevystřídá.
34:31 Holeš ukázal obrovský přehled o hře.
33:24 Kraus nerozehrál dobře, Jaroměři vytvořil velkou šanci, ze které nakonec nic nebylo.
33:09 Jaroměř drží míček na své polovině.
32:21 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (2:2)
32:21 Kučera připravil Vilímovi dárek v podobě gólu do prázdné brány.
31:49 Šulc je dnes jistý v kramflecích.
31:29 Zapletálek vyrazil helmou do zámezí.
30:46 Peřka ukradl Haškovi gól z lopaty!
29:55 I přesto, že si Šochman velice dobře naběhl, tak si Torpedo další gól nepřipíše.
29:27 Krigovský fauloval Holeše v rohu, Torpedo má opět dobrou možnost pro zakončení.
29:12 Zapletálek si po delší době sáhl na míček.
28:24 Peřka se velice trápil v obklopení dvou hráčů Jaroměře. vysvobodil ho Černý.
28:05 Kučera se pokusil zakončit, ale pouze do rohu.
27:32 Kubina odpálil míček na střídačku Torpeda.
27:14 Nožička prohrál běžečký souboj se Šulcem, který zařídil volný úder pro svůj tým.
26:48 Kučera pouze do zámezí.
26:06 Feber měl před sebou těžkou úlohu, kterou nedokázal vyřešit.
25:38 Šulc z poloviny pouze do bloku, Jaroměř v přečíslení neohrozila Zapletálka.
24:48 sehraje se buly v rohu na polovině Torpeda.
24:15 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #73 Kamil Peřka (1:2)
24:15 Torpedo dokázalo prolomit smůlu v této přesilové hře a gólově se zapsat.
23:36 Torpedo hraje velice staticky, hráči se téměř nepohybují.
23:09 Torpedo drží Jaroměř v zámku.
22:57 Černý se rozhodl zakončit, minul bránu.
22:35 Vyloučen hráč #10 Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za opakované přestupky
22:35 Torpedo si zahraje přesilovou hru.
22:17 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #10 Petr Hašek (0:2)
21:37 Torpedo zatím selhává ve finální přihrávce, díky které se připravili o spoustu šanci.
20:43 Hejzlarovi sjela střela a připravil tak svůj tým o míček.
20:38 Zapletálek si připisuje další zákrok.
20:01 Jaroměř vyhrála úvodní buly 2. třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:54 Veinfurter znejistil své spoluhráče po obrovské minele, kterou natropil.
19:00 Poslední minuta úvodní třetiny.
18:31 Šochman se pokusil zakončit zpoza brány. Brankář hostí připraven.
18:01 Hašek míjí bránu Zapletálka.
17:11 Šochman dokázal uklidnit tlak hostí.
16:17 Z možnosti Torpeda se okamžitě stala situace 1 na 0 pro Jaroměř, Zapletálek v krizovém momentu podržel svůj tým.
15:48 Jaroměř rozehraje z rohu na polovině soupeře.
15:20 Šulc uklidňuje situaci a stahuje se zpět na vlastní polovinu.
14:43 Matěj Černý trefil břevno!
14:27 Hráči Jaroměře nejsou příliš spokojení s výkony sudí.
13:23 Torpedo nestihlo rozehrát v rámci limitu, rozehrávat bude Jaroměř.
12:28 Černému sjela střela a Holeš neměl sebemenší šanci míček zkrotit. Jaroměř na míčku.
11:40 Sympatický pokus Vilíma, který kdyby trefil konstrukci, tak by nejspíš slavil, jelikož brankář hostí nic neviděl.
10:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
09:45 Torpedo bude mít možnost volného úderu na polovině soupeře.
08:49 Kroupa dohrál Vilíma a dostal upozornění od rozhodčích.
08:18 Jaroměř rozehrává z rohu domácích.
07:06 Matěj Černý to pravidelně zkouší ze zadních pozic, zatím hledá recept na Veinfurtera.
06:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #73 Milan Koubek (0:1)
06:20 I přes větší tlak domácích se první v utkání prosadili hosté. O branku se postaral Daniel Kroupa.
06:12 Výborný se postará o rozehrávku hostí.
05:55 Šochman teď šikovně našel volného Febera, kterému chybělo málo k úvodní brance.
04:42 Černý i na dvakrát nedokázal prostřelit Veinfurtera.
04:32 Vilímovi scházelo málo k tomu, aby rozvlnil síť Veinfurtera.
04:11 Šulc s Kučerou se pokouší rozehrát.
03:28 Jaroměř teď nedokázala zúžitkovat vytvořenou šanci.
02:25 Kloza z druhé vlny nedokázal ohrozit bránu Jaroměře.
01:52 Hašek se pokusil z poloviny zakončit, Zapletálek nemusel zakročit.
01:17 Veinfurter si připisuje svůj první zákrok v dnešním utkání.
00:36 Torpedo udrželo v úvodním střídání míček až do střídání následujícího.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrálo Torpedo.