• 59 58:48
    6:4
    (Stuchlík)

SOKOLI Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4
branky: 1. David Petržela, 4. Lukáš Kučera, 18. Lukáš Kučera, 23. Ivo Teichman, 26. Martin Zozuĺák, 55. David Žáček - 1. Viktor Kopecký, 2. Viktor Kopecký, 40. Ivan Pergler, 59. Viktor Kopecký; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 177; zásahy brankářů: Martin Haleš 11 - Petr Musil 8; po třetinách: 3:2, 2:1, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 4:8
59:34 SKV se ještě sympaticky snaží zápas zvrátit
58:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (6:4)
58:48 Hra v šesti hostí nese ovoce. Teď ale rozhodčí uznávají branku z dorážky
58:15 Rozhodčí neuznávají branku z dorážky SKV. Na obrazovce se ukazuje opakovaný záznam a střídačka hostí je slyšet
57:27 SKV v šesti
56:33 Atmosféra na Dašické se dá krájet. Z obou střídaček se ozývají vykřiky po jakémkoli písknutí rozhodčích
54:15 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #83 David Žáček, asistoval #18 Lukáš Kučera (6:3)
54:15 David Žáček si namazal na chleba celou obranu Vinohrad i s gólmanem
53:00 Královské Vinohrady buší vším co mají na domácí branku
52:08 Hráč Ivan Pergler se po tvrdém zákroku za potlesku diváku zvedá z palubovky. Standartní situace pro SKV
50:17 Královské Vinohrady napadají vysoko a získávají tak šance. Martin Haleš si připisuje ale skvělé zákroky a za svá záda nic nepustí
49:39 Hráč hostí Ivan Pergler neustál souboj a ztratil botu
46:41 Skvělým blokem teď zachraňuje branku domácích Patrik Petr
45:30 Sokoli z Vinohrad teď hodně tlačí na branku domácích
43:13 Marin Haleš má stejně jako včera skvělou formu a za svá záda si nic nenechá pustit zadarmo
40:00 Střely ve 2. části: 3:4
39:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #89 Vojtěch Klápa (5:3)
39:45 SKV na samém konci třetiny nalezají skulinu v pardubické obraně
36:53 Domácí nevyužívají přesilové hry
34:53 Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
34:53 A je to tu.. Po kose na domácího kapitána Přemka Pakostu si domácí zahrají přesilovku
33:37 Královské Vinohrady jsou velmi hladové na gól a je vidět, že nechtějí jít s tak velkým brankovím rozdílem do kabiny
32:01 Hra je velmi ostrá na obě strany, v následujících minutách bychom mohli vidět přesilovou hru
30:00 Královské Vinohrady nedokáží překonat Martina Haleše
25:14 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #82 Michael Smola (5:2)
25:14 Sokoli navyšují po střele z otočky od Martina Zozuláka
23:55 Martin Haleš teď výtečně vyrazil střelu do levého winglu
22:46 Vyloučen hráč #10 Patrik Petr družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #15 Martin Zozuĺák (4:2)
22:07 Po přihrávce z rohu využívá prostoru Ivo Teichman
20:01 Bully vyhrávají domácí
20:00 Střely v 1. části: 7:3
19:10 Slabému se povedla teč, Musila však nepřekonal
17:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #11 Přemek Pakosta (3:2)
17:22 Lukáš Kučera střílí přesně do odkryté branky
16:14 Pardubicím se i přes velké šance nepodařilo vstřelit gól v přesilové hře
14:13 Vyloučen hráč #3 David Ježek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:10 Ani jedna strana ve hře 4 na 4 nevyužila svých šancí
10:10 Střela Klapy těsně míjí levou tyčku domácích
09:10 Vyloučen hráč #83 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
09:10 Hráči si po ,,nejasnostech" jdou sednout
08:22 Smola mohl zvyšovat, bohužel míjí branku hostí
07:30 Hra se po zběsilém začátku uklidnila
05:15 Vinohrady jsou lepší na balónku, Pardubice si na druhou stranu pomáhají tvrdou hrou a rozdíl vyrovnávají
04:24 Hraje se nahoru a dolů
03:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
03:10 Teichman v úniku nepřekonal Musila
01:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
01:57 Po nevyužité standartní situaci využívají šanci po rychlém brejku Vinohrady
00:36 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #66 David Petržela bez asistence (1:1)
00:36 Vzápětí ale vyrovnává David Petržela
00:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
00:13 Střela od mantinelu od Viktora Kopeckého otevírá skóre
00:00 Uvodní bully vyhrávají domácí