• 58 57:20
    5:10
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - SOKOLI Pardubice 5:10
branky: 7. Ondřej Stuchlík, 11. Lukáš Gregor, 12. Ivan Pergler, 17. Ivan Pergler, 40. Lukáš Gregor - 13. Lukáš Kučera, 27. Vojtěch Kaluža, 30. Adam Šmíd, 31. Martin Zozuĺák, 33. Lukáš Prix, 34. Adam Šmíd, 34. Martin Zozuĺák, 35. Martin Zozuĺák, 58. Lukáš Kučera, 58. Martin Zozuĺák; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2 + Viktor Kopecký 5:3 + Lukáš Kučera OS; využití: 2:5; diváků: 123; zásahy brankářů: Petr Musil 16 - Martin Haleš 15; po třetinách: 4:1, 1:7, 0:2
60:00 Utkání tedy vyhrávají Pardubice a stav série je 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:59 A je dobojováno
58:33 Vinohrady již zůstávají v pěti a nemají žádný velký tlak
57:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák bez asistence (5:10)
57:20 Stuchlík na mantinelu ztrácí balón a Zozulák se z půlky nemýlí
57:11 Vinohrady opět v šesti
57:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:9
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (5:9)
56:08 Trojice Fiala, Procházka a Kopecký teď zvládla spálit 4 tutové šance ve dvou sekundách. Pardubice obětavě blokují
55:30 Stuchlík našel volného Kopeckého přes celé hřiště, ten netrefuje bránu
54:32 Po dvou zákrocích na oba bratry Stuchlíky mají SKV míček. Začínají rovnou v šesti.
54:31 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:00 Vinohradům se krátí čas. Zbývá posledních 6 minut a stále prohrávají o 3 góly
52:50 Pergler pro SKV vybojoval standartku na středu hřiště, Procházka ale trefuje jen zeď
52:34 Po dalším střetu zůstává ležet na zemi Čuda a hra se přerušuje
51:59 Akce krásná, ale Hartman střílí mimo
51:57 Tvrdý zákrok Kleina na Gregora, SKV bude mít standartní situaci
50:05 Gregor v osobním souboji s Halešem. Nevícá se přiliš často, aby se brankář zapojoval do osobních soubojů v brankovišti.
49:11 Pergler teď zůstal zapomenutý na středu hřiště, kam se k němu zatoulal míček. Trefuje však jen tyč
46:46 Hra je stále opatrná bez větších šancí na obou stranách. Oba týmy spíše jen drží balón a ztrácí ho ve středním pásmu
43:10 Klápa prověřil Haleše pod ruku, ten byl ale připravený
42:01 Úvodní dvě minuty této třetiny jsou z obou stran opatrné jako by skóre bylo vyrovnané
40:01 Do třetí třetiny vstoupí Pardubice ještě bez Kučery, který si odpykává osobní trest
40:00 Ve druhé třetině jsme viděli především nedisciplinovanost. Během trestu Kopeckého dali Pardubice 7 gólů a ujali se tak vedení.
40:00 Střely ve 2. části: 3:15
39:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (5:8)
39:59 Gregor na poslední chvíli proměňuje přesilovku Vinohrad
39:33 Vyloučen hráč #58 Jan Savický družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
39:00 Pardubice nespěchají s rozehrávkou
37:31 Procházka z dálky prověřuje Pardubickou obranu, střelu mu ale chytl spoluhráč.
36:20 Pro Vinohrady velmi nepodařené střídání přerušuje až hvizd rozhodčího. SKV bude rozehrávat od vlastní brány
36:00 Pakosta v samosttaném úniku na domácí bránu. Neproměnil
34:28 Domácí konečně v plném počtu. Uvidíme, jak se ze zbytkem třetiny poperou, Pardubice z početní převahy vytěžili, co se dalo.
34:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #47 Adam Šmíd (4:8)
33:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:7
33:28 Ještě minuta oslabení pro domácí
33:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #58 Jan Savický (4:6)
33:15 Toto bude dlouhé olsabení. Pardubice znovu proměňují
32:21 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #15 Martin Zozuĺák (4:5)
32:21 A hosté výhodu využívají.
31:46 Oslabení je tady. Vinohrady mají ještě necelé 3 minuty
30:40 Hra nahoru dolů a nedovolené zákroky přináší další gól pro Pardubice. Těžké chvilky pro zapisovatele a zřejmě ještě těžší pro domácí Vinohrady, které tím ztrácí vedení. Hra navíc pokračuje stále 4 na 4 a Vinohrady budou stále ještě hrát oslabení
30:35 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák z trestného střílení (4:4)
30:35 Nájezd Pardubice
29:40 Pardubice přesilovou hru hned proměňují, ale při oslavě gólu se Kučera provinil nesportovním chováním a hra tedy bude pokračovat 4 na 4.
29:37 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #48 Lukáš Prix (4:3)
29:37 Vyloučen hráč #18 Lukáš Kučera družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest
29:37 Vyloučen hráč #18 Lukáš Kučera družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
29:28 Vyloučen hráč #17 Viktor Kopecký družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minuty za hrubost
29:28 Kopecký v rohu dohrál obránce Pardubic a jde si odpočinout. Toto bude těžkých 5 minut pro domácí
28:26 Pardubická střídačka propuká v řev. Těžko říct, jestli slaví vyhraný souboj, nebo se zlobí na rozhodčí
26:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Vojtěch Kaluža, asistoval #22 Jan Nezval (4:2)
26:08 Pardubice střela z první od poloviny, Musil ve zmatku před bránou balónek neviděl
25:35 Domácí v pěti. Největší šance Pardubic byly hned na začátku přesilové hry od Šmída a Prixy.
24:32 Více jak polovinu oslabení mají domácí za sebou
23:21 Vyloučen hráč #11 Oliver Gold družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
22:58 Domácí kanonýr Kopecký v šanci na středu hřiště, ale střílí úplně mimo. To mohl dát.
22:10 Teď však chvíli tlak domácích. Pergler naše Klápu před brankou, ten ale netrefuje
21:20 Druhá třetina se zatím nese v podobném duchu jako ta první - Pardubice více na balónu, Vinohrady v blocích
20:00 V první třetině se na balónku projevili spíše hosté z Pardubic, ale většina jejich střeleckých pokusů šla spíše nad branku nebo do bloků domácích. Zatím jediný gól Pardubic padl po několikátém pokusu Kučery v jednom střídání, naopak Vinohrady zatím dobře proměňují breaky.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
18:40 Pakosta v neuvěřitelné šanci, ale domácí Musil se skvěle přesunul a nechal se trefit
17:20 Kopecký nádherně našel Fialu před bránou, ale Pardbický Haleš tam na poslední chvíli dal nohu
16:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #89 Vojtěch Klápa (4:1)
16:22 Pergler nejprve zkusil střelu naprosto mimo bránu, ale napodruhé už se trefil
15:27 Šmíd hledal dlouhou nahrávkou Kučeru na zadní tyči, ten však balón ze vzduchu netrefuje a Vinohrady si mohou oddychnout
14:24 Ze všech přítomných na hale gól Pardubic povzbudil zřejmě jen Vinohradskou mládež, která o to víc fandí
12:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #48 Lukáš Prix (3:1)
12:56 Tento break ale Kučerovi už vyšel
12:42 Kučera zkouší kolem tyčky, Musil připravený.
11:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
11:15 Takovou smršť gólů asi nikdo nečekal. Pergler v samostatném úniku navyšuje skóre.
10:18 Vinohrady odbránili oslabení a v pěti se ihned vrhli do protiútoku. Ten zastavil Pardubický obránce až nedovoleným zákrokem na hranici velkého brankoviště. Gregor pak zákrok v nájezdu potrestal.
10:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor z trestného střílení (2:0)
10:17 A domácí mají nájezd
09:50 Šmíd ze středu hriště velmi nebezpečnou střelou prověřil Musila
09:04 Pergler získává cenné vteřiny pro domácí
08:09 Vyloučen hráč #26 Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
07:35 Nebezpečná střela Prixe od půlky končí až v bloku domácí obrany na malém brankovišti.
06:49 Tato střela ale do bloku nešla. Kopecký našel krosem Stuchlíka a ten otvírá dnešní skóre.
06:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #17 Viktor Kopecký (1:0)
06:30 SKV střílí hodně, vše jde ale do bloků
05:41 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
05:39 První vyloučení, na trestnou půjde hráč hostí
04:44 Po Stuchlíkově chybě na středu v ohromné šanci Teichman, střela šla ale nad
03:22 Na obou stranách hřiště vidíme tvrdé souboje. Po jednom z nich zůstává na zemi ležet domácí Ježek. Naštěstí se po chvíli zvedá a hra může pokračovat bez zásahu zdravotníka.
01:40 Na míčku jsou zatím spíše hosté, domácí po krátkém výletu do útoku opět brání
00:02 Úvodní buly jde na stranu Pardubic, kteří tak začnou s rozehrávkou
00:01 Všichni účastníci jsou už na hrací ploše a utkání může začít
00:00 Krásné odpoledne, vítejte u čtvrtého zápasu play-down mezi Sokolem Vinohrady a Sokolem Pardubice. Po víkendu se série za stavu 1:1 přesunula do Rieger areny na Vinohradech, kde včera o jednu branku domácí Vinohrady vyhráli a do dnešního utkání tak vstupují s vedením v sérii 2:1.