2

1

5.

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:4pn
branky: 8. Marek Matejčík, 25. Marek Matejčík, 32. Jakub Hubálek, 49. Marek Matejčík, N Jiří Besta - 31. Marek Vávra, 34. Ondřej Vošta, 35. Marek Vávra, 37. Daniel Eremiáš; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 221; zásahy brankářů: Lukáš Souček 14 - Karel Hodík 22; po třetinách: 1:0, 2:4, 1:0, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #77 Daniel Eremiáš , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #88 Jiří Besta a vstřelil rozhodující gól (5:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #84 Petr Majer , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #17 Jan Šebesta , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #53 Marek Bräuer a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #95 Michal Podhráský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #55 Jakub Hubálek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #14 Ondřej Vošta , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Komentáře nejlepších hráčů a trenérů: VIDEO | AUDIO
70:00 Střely v prodloužení: 3:3
70:00 Ukončení prodloužení
69:11 Souček vyrazil střelu Komárka.
67:47 Bräuer do masky Hodíka.
64:03 Na tvrdosti, ale rozhodně neubývá.
62:36 Vidíme opatrnost na obou stranách.
60:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
60:00 Střely ve 3. části: 7:2
59:00 Poslendí minuta třetí třetiny.
58:26 Golmani úspěšní na obou stranách.
57:08 Matejčík v úniku, Hodík úspěšný.
56:49 Vítkovice odolávají nátlaku Chodova.
55:58 Atmosféra je dnes opravdu divoká, děkujeme Jirko že jsi došel!!!
53:26 Utkání je hodně tvrdé. Je cítit že se hraje play-off.
52:21 Oba týmy si nic nedarují.
48:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #55 Jakub Hubálek (4:4)
48:41 Brejkovou situaci 2 na 1 dokázal po Hubálkově přihravce zužitkovat Matejčík.
46:14 Besta faulovaný za brankou hostů. Rozehrávka pro domácí.
44:12 Souček si teď připisuje důležitý zákrok, když vychytal výběh Ondruška.
43:01 Zatím se hraje nahoru a dolů.
40:01 Úvodní buly pro Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:55 Konec třetiny se dohráva v poklidu.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #65 Jiří Bauer (3:4)
36:35 Eremiáš natáhl od mantinelu a propálil Součkovu svatyni.
34:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #84 Petr Majer (3:3)
34:15 Vávra vyrovnáva.
33:40 Nehera do boční sítě branky.
33:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta bez asistence (3:2)
33:30 Vošta skoruje po chybě domácích.
33:08 Vyloučen hráč #25 Matyáš Šindler družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
32:58 Odložené vyloučení.
31:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #17 Jan Šebesta (3:1)
31:02 Důraz Šebesty a Hubálka na brankovišti se vyplací a druhý jmenovaný skoruje.
30:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
30:28 2 na 1 a Vávra trefuje.
30:08 Hubálek našel Šebestu před bránou, ten netrefil míček.
29:12 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
28:12 Bauer stříli, Souček vyráží maskou.
25:19 Samostatný únik Šindlera končí mimo bránu.
24:39 Bräuer a tyč!
24:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:0)
24:06 Matejčík z právého mantinelu nekompromisně do levého růžku branky.
24:00 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
23:38 Kafka prověřuje Součka.
22:35 Hubálek na útočné polovině pouze do připraveného Hodíka.
20:01 Úvodní buly pro Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:55 Vítkovice kombinovali na půlce Chodova, avšak Gattnarovi M. se ani na dvakrát nepodařilo skorovat.
19:18 Komárek vysoko nad bránu Součka.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:30 Zubek zpoza brány na Gattnara M. a ten minul.
16:33 Gattnar R. se dostal k odražené střele, která končí na masce Hodíka.
13:46 Nejprve Majer z výjedzu, poté se snažil dorážet Vávra, ale Souček chytá a dlouhým výhozem na Kaletu, který nedokázal zakončit.
11:10 Vyloučen hráč #93 David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
11:10 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
11:10 Dnes už podruhé 4 na 4.
11:08 Velká šance Kalety na malém brankovišti.
09:50 V zápětí velká rána Maxe.
09:40 Z poloviny pálí Vítovec.
07:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #17 Jan Šebesta (1:0)
07:27 Matejčík otevíra dnešní skore zápasu a to přízemní střelou na vzdálenější tyč.
06:41 Velká šance Gattnara M. na velkém brankovišti.
05:30 Nejprve šance Vítkovic, poté dlouhý výhoz na Plíhala, Souček ale úspěšný.
04:16 Gattnar M. zachytil nahrávku Chodova, poslal na Zubka ten na Šindeláře a ten do golmana.
01:59 Vyloučen hráč #25 Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
01:59 Vyloučen hráč #17 Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
01:48 Chodov kombinuje na půlce Vítkovic.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.