7

6

9.

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3pn
branky: 18. Ondřej Vítovec, 28. Jakub Hubálek, 53. Marek Matejčík, N Adam Delong - 24. Jiří Bauer, 29. Michal Podhráský, 31. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 301; zásahy brankářů: Lukáš Souček 20 - Karel Hodík 19; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:0, 0:0
9 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #9 Mikuláš Komárek , ale gól nevstřelil.
9 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #72 Adam Delong a vstřelil rozhodující gól (4:3).
8 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #95 Michal Podhráský , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #86 Marek Matejčík , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek a vstřelil gól.
7 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #55 Jakub Hubálek a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #21 Marek Vávra a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #95 Michal Podhráský a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #53 Marek Bräuer a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #19 Radim Slunečko , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #72 Adam Delong , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #88 Jiří Besta a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #86 Marek Matejčík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #9 Mikuláš Komárek a vstřelil gól.
70:19 Vyjádření nejlepších hráčů a trenérů:VIDEO
70:18 Nejlepší hráči: Vítkovice - 77 Ondřej Vítovec, Chodov - 95 Michal Podhráský
63:54 Šindyho minilobík si pohlídal Hodík
62:00 První dvě minuty prodloužení jsou klasicky ve stylu "nechci to podělat, tak radši nic nebudu zkoušet"
60:01 Prodloužení je tentokrát naštěstí 5 na 5 a ne ten nesmysl ve třech
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:59 Ještě jedna neproměněná šance na každé straně a je tu konec základní hrací doby
57:06 Další z řady nekonečných duelů Delong-Hodík a chodovský gólman znovu zasahuje
54:22 Zase dva celkem důležité sejvy v podání Hodíka
52:59 Gattnarova florbalka šla střídat, tak šel Martin taky
52:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #72 Adam Delong (3:3)
52:15 Naopak Mára v podobné situaci jo a máme srovnáno
50:44 Kde se vzal, tu se vzal, před Součkem sám Plíhal stál. Ale nedal
49:56 Kotel domácích je dnes ve formě. Díky Jirko!!
48:08 Bauer střílí z vlastní poloviny na způsob Štěpána Slaného, ale vedle
47:25 Chodov se teď snaží uklidnit hru
45:11 Střely Máry Matejčíka se přes chodovský blok nedostaly
44:01 Huby střílí jen do boční sítě. Zatím
43:26 Vyloučen hráč #77 Daniel Eremiáš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
30:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #95 Michal Podhráský (2:3)
30:43 Komárek natáhl ke střele ze středu a míček míří od tyčky do kasy
29:35 Eremiáš z křídla znovu prověřil pozornost vítkovického gólmana
28:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Michal Podhráský, asistoval #21 Marek Vávra (2:2)
28:11 A hosté přesilovku..
27:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek bez asistence (2:1)
27:48 Domácí využívají oslabení
27:32 Mladý Gatty teď zahrozil po Součově výhozu
27:12 Ondrušek střílí z vrchu ale Souča chytá
26:45 Vyloučen hráč #13 Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
26:45 Přeska pro Šodov
25:28 Deli teď ze středu přestřeluje
24:52 Souča řeší brejk hostí
23:55 Nicméně Vítky i nadále pokračují v tlaku
23:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #21 Marek Vávra (1:1)
23:17 Vávra v brejku našel Bauera a ten srovnává
20:00 Střely v 1. části: 6:7
18:21 Bestič vyprášil Hodíkův kožich
17:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Ondřej Vítovec, asistoval #86 Marek Matejčík (1:0)
17:22 Vítovec atypicky z brankoviště otevírá skóre
15:40 Šeba našel Broju ale toho vyčapal Hodík
14:25 Si|ďák fotbalově řeší situaci před Součou
13:59 Matejčík po rozehrávce míchal s míčkem celkem dlouho ale nakonec nic efektivního nevymyslel
13:52 Luxusní standardka pro domácí
12:38 Domácí jsou v neustálém tlaku
11:06 Švajňoch to zkusil indivindy a bekhendem po lajně a bylo z toho jisté oživení zápasu, nicméně taky bez gólového efektu
09:37 Souča řeší hlavičkou nebezpečnou situaci před vítkovickou brankou
08:11 Deli pálí doprostřed ale Hodík situaci v klidu řeší
04:53 Hrubého lob nad Součkovu bránu.
02:53 V prvních třech minutách měli míček na hokejkách domácí, ale Haty ani Gaty se golově neprosadili.