60
  • 60 59:13
    Paulína HUDÁKOVÁ

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians 5:1
branky: 18. Michaela Mlejnková, 44. Pavlína Bačová, 45. Michaela Mlejnková, 48. Michaela Mlejnková, 55. Linda Pudišová - 53. Anna-Marie Divišová; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 20 - Martina Franková 24; po třetinách: 1:0, 0:0, 4:1
60:00 Kometáře nejlepších hráček a trenérů obou družstvev naleznete zde
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
59:13 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #99 Paulína Hudáková.
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:13 Vyloučen hráč #9 Karolína Mezerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
57:01 Holky z Bohemky se nevzdávají a bojují o míček na polovině domácích.
56:10 Timeout FbŠ Bohemians
55:24 Franková se nyní zdržuje v bráně a je obstřelována ze všech stran.
54:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová bez asistence (5:1)
54:33 Pudišová prázdnou bránu nemíjí!
52:32 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna-Marie Divišová bez asistence (4:1)
52:32 Bohužel někdy i to málo stačí. Divišová snižuje na 1:4
52:03 Domácí holky oslabení 5na6 skvělě brání a nedávají Bohemians moc prostoru pro střelu.
50:58 Hudáková K. už dvakrát poslala míček na prázdnou bránu hostí, ani jednou se však netrefila.
49:46 Bohemians to už nyní zkouší v šesti.
48:55 Hráčky obou týmů se bijí o míček na polovině hřiště..
47:31 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Malwina Zagórska (4:0)
47:31 Nyní ukázková situace "nedáš, dostaneš", Tomšová míček po střele chytá, parádní výhoz a gól na druhé straně.
46:03 Hudáková K. v nádherné šanci, zkusila si udělat kličku na bekhend, bohužel ji to tam nakonec nepadlo.
44:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
44:36 Mlejnková přesně zakončuje nad nohu Frankové a zvyšuje skóre.
43:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #14 Karolína Sigmundová (2:0)
43:22 Rozepře Štajnerové a Bačové u mantinelu končí lépe pro druhou jmenovanou, která vybojovala faul.
42:18 Hosté hrají v plném počtu.
41:55 Domácí ztratily cenné vteřiny přesilovky, když přišly o míček. Nyní už opět kombinují na útočné polovině.
40:59 Pudišová tahem poslala míček přímo na ruce Frankové, která vyráží.
40:18 Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
40:01 Buly pro Bohemians.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:12 Bohemians drží míček ve svém obranném pásmu.
36:52 Strnadová vyslala míček úplně mimo bránu Tomšové.
34:57 Nához Mlejnkové na Zagórskou před bránu ji nevyšel podle představ a míčku se zmocňuje Praha.
33:47 Domácí hrají v plném počtu.
32:30 Zagórska opět vybojovala míček pro svůj tým a získává cenné vteřiny.
32:15 FBC na míčku.
31:47 Vyloučen hráč #12 Natalie Hurníková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:57 Chyba Pudišové dovoluje Bohemians jít do protiútoku, ze kterého nakonec vzešla střela. Tomšová připravená.
29:11 Dnešní utkání play-off sleduje v hale 95 diváků, děkujeme.
28:05 Bohemians uklidňuje hru na vlastní polovině.
26:58 Teď jsme byli svědky několika pokusů domácích, ani jeden však Frankovou neprolomil.
25:39 Ostrava se nyní nějaký čas zdržuje na útočné polovině, zatím bez větší šance na gól.
23:36 Hra se doslova přelévá ze strany na stranu.
22:10 Hudáková P. od pravého mantinelu nastřelila míček přímo do rukou Frankové.
21:57 Bačová to zkusila tahem, pokus byl nakonec zblokován.
20:52 Zagórska se dostala ke střele, nakonec se však střetly s Frankovou a pokus přišel vniveč.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:02 Zápas je vyhrocený už od začátku, holky si nedávají nic zadarmo.
17:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #9 Veronika Rybičková (1:0)
17:06 Nebezpečnou střelu vytasila Mezerová, Tomšová vyráží.
15:43 Velký nátlak domácích stále nevede k vytouženému gólu.
14:08 Chalupová sice šikovně míček vybojovala, ale když běžela sama na Frankovou, tak ji to střelila přímo do hrudi.
13:25 Po chybě Gálové se Bohemka dostala ke střele, ta končí v bloku.
12:02 Báčová se ocitla v nádherné pozici na střelu přímo na středu před Frankovou, bohužel pro ni míček, který na ní letěl, promáchla.
10:59 Hosté hrají v plném počtu.
10:44 Pudišová zkusila lehký nához na bránu, také bez úspěchu.
10:01 Hudáková hezky shodila míček na Mlejnkovou, ta bohužel nestihla vystřelit, a nakonec z této akce nic nebylo.
08:59 Vyloučen hráč #48 Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
07:58 Ostrava se sice dostane do útoku, ale střely jim na bránu moc neletí.
06:01 Hra je opravdu ve velkém tempu a hraje se nahoru dolů.
04:40 Chalupová šikovně získala míček, vystřelila, ale ani ta střela ani dorážka Bačové nedokázaly změnit skóre.
03:30 Pálková se dokázala uvolnit a řítila se na Tomšovou, míček však za její záda nedostala.
03:04 Franková vychytala další povedený pokus Ostravy.
02:01 Třetí ostravská lajna sama sebe dostala pod tlak zvytečnými chybami.
00:54 Hurníková vyslala dělovku od mantinelu, Franková vyráží rukou.
00:20 Dvořáková nahodila na Bočanovou, ta bekhendem skákavý míček netrefuje a končí v rohu.
00:01 Úvodní buly pro Bohemians.