• 56 55:06
    4:10
    (Macháčková)

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - PSN Tatran Střešovice 4:10
branky: 7. Kristina Zlatníková, 11. Kateřina Kovaříková, 50. Veronika Balejová, 56. Veronika Balejová - 6. Katka Nádeníková, 13. Karolína Stůjová, 13. Barbora Břešťálová, 16. Veronika Kopecká, 17. Simona Korbelářová, 20. Michaela Mechlová, 34. Veronika Kopecká, 38. Simona Korbelářová, 39. Lucie Želízková, 53. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 28 - Markéta Antalová 16; po třetinách: 2:6, 0:3, 2:1
60:01 Ohlasy trenérů a nejlepších hráček
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:00 Holky z Tigers předvedly poslední třetinu velice krásnou!
57:00 Právě probíhájí poslední tři minuty třetí třetiny!
55:10 Balejová opět vymetla pravý roh branky, asi nejkrásnější branka tohoto utkání!
55:06 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:10
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #89 Anna Macháčková (4:10)
52:58 Tatran po nádherné kombinaci Želízkové a Seemannové střílejí další branku!
52:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (3:10)
52:15 Krásnej save od brankářky Tigers!
51:20 Tigers začal hrát více aktivněji v útoku!
50:00 Balejová vymetla všechny pavučiny z horního rohu branky a ještě v oslabení!
49:25 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:9
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová bez asistence (3:9)
49:08 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
49:08 Tatran si zahraje přesilovou hru ve třetí třetině!
48:54 Tatran má volný úder z rohu hřiště.
47:26 Tatran momentálně ostřeluje branku Tigers ale brankářka Tigers vše chytá!
46:00 Rozhočí pískají sekáni ze strany Tigers.
44:20 Tatrtan kombinuje už přes 2 minuty v útočném pásmu.
41:32 Tatran za minutu a půl vystřelil na branku Tigers minimálně 4x. holky dnes mají fakt střelecký den!
40:02 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Tatran!
40:00 Třetí třetina právě začala!
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
39:00 Právě probíhá polsední minuta druhé třetiny.
38:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (2:9)
37:50 Tatran střílí gól na 8:2
37:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová bez asistence (2:8)
37:30 A i Tigers si po dlouhé době vystřelil na bránu!
35:30 Tatran trefuje tyč.
33:39 Tatran opět navyšuje svoje vedení.
33:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #10 Kateřina Seemannová (2:7)
32:57 Tatran vystřelil krásnou ránu bez přípravy ale brankářka to dokázala chytit helmou!
31:00 Tatran předvedl krásnou akci ale gólmanka Tigers ještě lepší zákrok!
29:32 Holky Tigers se snaží dostat přes útočné pásmo ale nedaří se.
26:38 A také Tatran si zahraje přesilovou hru !
26:35 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
25:30 Tatran do druhé třetiny vstoupil výrazně lépe než Tigers!
23:20 Tatran se úspěšně ubránil!
22:51 Tigers spíše zatím brání v přesilové hře než útočí.
21:18 Tigers si zahraje první přesilovou hru v utkaní!
21:17 Vyloučen hráč #24 Mariana Býčková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
20:02 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Tatran!
20:00 Druhá třetina právě začala!
20:00 Střely v 1. části: 8:15
19:40 Mechlová vymetla všechny pavouky z levého rohu branky!
19:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #29 Lucie Želízková (2:6)
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny!
16:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #17 Bára Matějková (2:5)
16:55 Tatran střílí jeden gól za druhým.
15:50 Tatran zvyšuje skóre utkání! holky z Tigers jsou po těch dvou rychlých gólech dost zmatený doufejme že ve druhé třetine to bude lepší!
15:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
13:42 Brankářka Tigers předvedla neskutečný zákrok!
12:39 Tatran střílí po 18 sekundách 2 rychlé góly.
12:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #7 Simona Korbelářová (2:3)
12:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová bez asistence (2:2)
11:38 Holky Tigers rozehrávají standartku z rohu a vytěžily střelu!
10:35 A Tigers se dostává do vedení v této třetině zatím velice zaslouženě! Tatran se vůbec nemůže dostat přes obranu Tigers!
10:30 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (2:1)
08:27 Tatran vykombinoval krásnou akci ale gólmanka Tigers předvedla krásný zákrok!
06:59 A holky dávají rychlou odpověd je vidět že dnes do toho dají všechno!
06:57 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (1:1)
05:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Katka Nádeníková, asistoval #51 Radka Korbelářová (0:1)
05:53 Tatran se dostává do vedení po necelích 6 minutách hry.
04:45 Oba týmy hrají zatím velice vyrovnané utkání .
03:10 První střela holek Tigers ale gólmanka chytá tuto šanci!
01:50 Tatran se do záapsu vložil velmi ofenzivně ale zatím jejich střeli litají mimo branku Tigers.
00:45 Tatran si hned po 30 vteřinách hry vystřelil na domácí brankářku Tigers!
00:02 Úvodní buly zápasu vyhrál Tigers!
00:00 Utkání právě začalo!