• 55 54:53
    1:6
    (Bačová)

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:6
branky: 26. Karolína Mezerová - 15. Veronika Rybičková, 18. Michaela Mlejnková, 28. Kristina Hudáková, 40. Natalie Hurníková, 45. Veronika Rybičková, 55. Kristina Hudáková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 143; zásahy brankářů: Martina Franková 19 - Veronika Tomšová 21; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:51 Poslední minuta zápasu a střela domácí Fousové.
58:35 Ostrava má nyní postavenou obranu a domácí to už budou mít těžké.
57:07 Bohemka to stále zkouší v šesti hráčkách.
54:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #78 Pavlína Bačová (1:6)
54:44 Mlejnková teď odmítla rozhodnutí, když její střelu dokázala po své chybě ještě zablokovat Veselá.
53:01 Dobrá šance pro domácí snížit. Hudáková si jde odpočinout za sekání. Bohemka opět v šesti.
52:44 Vyloučen hráč #88 Kristina Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
52:38 Bohemka dobře kombinuje a Divišová si připisuje další střelu.
50:14 Hezká šance Mezerové, ale fantastická Tomšová.
49:11 Bohemka poprvé v šesti.
48:04 Veselá se drala do výběhu, ale obrana Ostravy tento pokus blokuje.
46:18 Hudáková K. v šanci, ale Franková drží naděje Bohemky.
44:18 Další branka z dálky a Rybičková svým druhým gólem zvyšuje náskok Ostravy.
44:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:5)
42:27 Ostrava nyní drží míček na svých hokejkách.
41:01 Mezerové sjel míček při střele a oba týmy střídají.
40:01 Začíná třetí třetina a na buly úspěšnější Zagórská.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:51 Smolná branka pro domácí, Hurníková od mantinelu po teči domácích zvyšuje.
39:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (1:4)
38:13 Velká šance Mezerové, ale tentokrát si Tomšová na střelu počkala.
37:11 Bačová přestřeluje a Bohemka opět na míčku. Havlová dobrou střelou prověřuje Tomšovou.
36:21 Hudáková P. se skvěle uvolnila, ale následně jí fauluje Dvořáková.
34:03 Závar před brankou Ostravy, ale Vaníčková nedokázala usměrnit míček do branky.
30:51 Dobrá příležitost domácí Mezerové, ale Tomšová na místě. Následně po dotyku rozhodčího následuje buly.
28:57 Hurníková přestřeluje a Bohemka konkrétně Havlová rozehrává z rohu hřiště.
27:44 Bohužel pro domácí se další brejk Ostravě povedl a Hudáková K. dává na 1:3.
27:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
26:23 Chalupová teď selhala ve velké příležitosti po ztrátě Bohemky na středu hřiště.
25:21 Chyba v rozehrávce Ostravy a Mezerová skóruje a snižuje tak na rozdíl jedné branky.
25:18 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová bez asistence (1:2)
24:52 Bohemka nyní na míčku a Fvořáková hledá Faltovou, která rozjíždí útočnou akci domácích.
22:34 Přesilová hra zatím bez větších šancí.
21:22 První přesilovka zápasu, Bartošová přerušila akci a jde si po zásluze odpočinout.
21:02 Vyloučen hráč #23 Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
20:18 Bočanová tentokrát na buly úspěšnější a v první šanci druhé třetiny domácí Mezerová.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:11 Několik ztrát obou týmů na středu hřiště, ale bez význámného efektu.
18:03 Pressing Ostravy a Mlejnková navyšuje vedení hostí.
17:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Malwina Zagórska (0:2)
17:49 Další skvělý zákrok Frankové.
17:11 Hezká střela Rybičkové pouze do tyčky.
16:21 Bohemka nyní drží míček a může v klidu vystřídat.
14:28 Rybičková z dálky otevírá skóre utkání po přihrávce Mlejnkové.
14:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (0:1)
12:34 Mlejnková po přihrávce Káčové v pěkné šanci na středu, ale branku přestřeluje.
11:06 Strnadová teď dobře napadala, ale na míčku stále Ostrava.
09:14 Zagórská teď několikrát ohrozila Frankovou, ale ta zatím v zápase bezchybná.
08:14 Káčová z výběhu nepřesně.
06:27 Strnadová v brejku zablokována, ale domácí mají míček v rohu.
04:43 Slibná šance Mezerové, které ale bohužel pro domácí sjel míček.
02:01 První dobrá šance Ostravy, Bačovou ale skvěle vychytala Franková.
01:51 V hale v Břežanech panuje velmi dobrá atmosféra, především díky oběma táborům fanoušků.
00:01 Utkání zahájeno - první buly pro hosty.