4:3
    Marcela URBANOVÁ
    (Jirková)

MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice 4:3p
branky: 39. Marie Jirková, 47. Barbora Pelcová, 60. Barbora Doležálková, 64. Marcela Urbanová - 5. Natálie Janečková, 19. Jitka Drápalová, 60. Natálie Janečková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Eva Klementová 25 - Alena Večeřová 12; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:1, 1:0
70:00 Střely v prodloužení: 2:1
70:00 Ukončení prodloužení
63:28 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #76 Marcela Urbanová, asistoval #6 Marie Jirková (4:3)
63:18 Kvapilová ze středu trefuje jen blok.
62:49 Dernerová ze strany přestřeluje branku.
61:51 Jirková nesmyslně dělá kličku před brankou a mohlo se ji to vymstít.
60:32 Máme tu desetiminutové prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 4:6
59:59 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #88 Andrea Dernerová (3:3)
59:47 Timeout K1 Florbal Židenice
59:39 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #33 Petra Beránková (3:2)
59:25 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
58:20 Kvapilová nádherně se vrátila a vybojovala míček.
57:01 Hraje se v obrovském tempu na obou polovinách hřiště.
54:17 Domácí rozvážně kombinují na své polovině.
53:08 Sledujeme krásné přenesení hry hráček Židenic.
52:27 Valehrachová ze strany míjí branku.
51:49 Jirková sama na středu přestřeluje branku.
51:08 Domácí ubránili oslabení a nadále bojují.
50:44 Vranová odvrací šajtlí míček do autu.
49:40 Je tu přesilovka hostí.
49:02 Vyloučen hráč #6 Marie Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
48:22 Vacardová při pokusu o kličku ztratila míček.
47:27 Jirková nedokázala ani nadvakrát zpracovat dlouhý pas, takže se k míčku dostaly hráčky Židenic.
46:49 Pelcová nádherně uklidila do prázdné přihrávku Kateřiny Kvapilové.
46:08 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #77 Barbora Pelcová, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (2:2)
44:46 Klmentová naščla dlouhým výhozem Kvapilovou, ta přiťukla Urbanové, která přestřeluje branku.
44:04 Jirková na Pelcovou, ta míjí branku.
42:51 Kapitánka hostí utíká domácí obraně po pravé straně a rozvíjí útočnou akci.
42:10 Pivoňková rozehrává na Vacardovou a začíná útok domácích.
40:41 Klementová zase zachytala raketu Drápalové.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:14 Klementová se po boku sklouzla a zabraňuje brance. Eva celkově chytá skvěle. Zatímco píšu, vyšvihla neskutečný zákrok hodný Kafky.
38:23 Je poznat, že jsme doma. Boleslavský kotel rozezněl halu po brance Jirkové.
38:00 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #44 Viktorie Vacardová (1:2)
36:56 Machačová si pomohla k zisku balonku bráněním ve hře a rozhodčí to viděl.
35:46 Vacardová sbírá balón a snaží se vyhodit. Výhoz se nepovedl a Jahodová K. sbírá vysoký balón.
34:18 Akademie chce dát góla. Je to patrné z nasazení holek, které za střídání nechávají na hřišti vše. To samé ale platí o holkách z Židenic.
33:54 MAchačová opět svou nohou zabraňuje střele.
32:50 Pelcová sbírá míček, ze zátahu střílí, ale Večeřová je připravená všude a vždy.
32:14 Nechtěný loket do obličeje židenické hráčky zastavuje hru.
31:25 Machačová zachraňuje osu hřiště a Beránková vyhazuje po ose.
30:45 Pelcová nám ukázala, že i vysoké míčky se dají trefit a vyslala se do útoku, Míček se ovšem dostal do brankoviště a Večeřová si pro něj došla.
29:42 Židenice útočí přes osu. A velice razantně.
28:49 Opět Vranová. Za jedno střídání zachránila čtyři možné brankové situace.
27:18 Vranová rozehrála a vyslala Jirkovou do akce. Ta bohužel ztrácí míček a situaci v obranném pásmu opět zachraňuje Vranová.
27:03 Skvělý blok Machačové. Rozehra Židenic.
26:10 Doležálková na Kvapilovou, ta vrací a míček se dostal na čepel Pivoňkové a ta vysílá střelu, která trefuje obranu.
23:34 Urbanová ve snaze dostat míček do brány, nechtěně sáhla čepelí po ruce Večeřové. Hned přestala hrát a omluvila se a rozhodčí nechal Židenice rozehrát od vlastní brány.
22:21 Beránková na ose nestihla míček od Kvapilové a Židenice zakládají protiútok.
21:39 Výskok není v tomto sportu povolen a bolka má standartku.
20:21 Dernerová ulicí na Nečasovou a ta trefuje holuby nad halou.
20:01 Druhá třetina nám začíná oslabením domácího týmu. Copak nám následující dvě minuty přinesou? Pojďme se na to společně podívat.
20:00 Střely v 1. části: 4:14
19:59 Vyloučen hráč #6 Marie Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
19:20 Holky z Bolky neskutečným presem teď vytvořily dvě šance. Jednu pálí Večeřová a druhá končí mimo plochu.
18:52 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #46 Monika Jahodová (0:2)
17:44 Žapková hraje osobní obranu, Urbanová měla výhodu.
16:59 M. Jirková vyslala raketu, ale Večeřová byla připravena ji zneškodnit.
16:23 Židenice přiznávají dotek a akademie rozehrává z půlky.
15:31 Rozehrávka po výhodě od Akademie neměla oči, které by Žapková potřebovala, aby k ní míček došel.
15:00 Urbanová neskutečným sprintem utekla i míčku před sebou.
14:31 Položená hůl na zemi je problém překonat.
13:43 Doležáílková střílí po krásném obhození dvou hráček. Trefuje však jen obranu před sebou.
12:06 Při boleslavské rozehrávce se Urbanová schovává až u brány Večeřové, ale dlouhý pass nenachází nic jiného než prázdné místo na ploše, kde jako první je obrana židenic.
12:03 Vokálová skvělým backhandem nachází jen sít za mantinelem.
11:30 Rozhodčí díky své výšce a zkušenostem skvěle korigují hru.
10:30 Kiki Vranová sbírá narážečku , ale netrefuje nic než mantilen a míček je opět na traně útoku soupeře.
09:11 Klementová si našla skvělou pozici, chytila balónek do ruky a vyhazuje přes všechny pásma a ukliďnuje hru a Bolka hraje zase v pěti.
08:43 M. Jirková tlačí na soupeřku, ale ta se vysmýkla.
08:11 Žapková se vsunula do střely a získává míček na svou čepel.
07:26 Holky z Bolky i přes oslabení presují obranu Židenic.
07:10 Vyloučen hráč #97 Anežka Hradcová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:22 Kvapilová zkouší střílet, ale její raketa letí moc vysoko.
05:49 Machačová se postavila k mantinelu a přibíhající Vendule Kasal moc tvrdě a rozhodčí vrací hru.
05:09 Boleslav hraje s obránkyněmi. Hra se točí na všechny možné směry.
04:10 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
04:02 Klementová skáče po balónku a bere s sebou i dvě florbalky.
03:42 Bule po skvělém souboji u střídačky domácích.
03:00 Žapková na ose u brány Večeřové. Skákající míček netrefila.
02:26 Vacardová zdvojena na horním rohu a Židenci zakládají protiútok.
01:13 Vokálová dostává nahrávku na osu od Indrové, ale nezpracovala.
00:01 Zápas nám začal bravurně. Obě družstva dychtí po prvním gólu.