4:2
    Kateřina KVAPILOVÁ
    (Klementová)

MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice 4:2
branky: 18. Marcela Urbanová, 25. Anežka Hradcová, 49. Barbora Doležálková, 60. Kateřina Kvapilová - 30. Monika Jahodová, 51. Kateřina Vokálová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Eva Klementová 21 - Alena Večeřová 17; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:37 Hosté to nadále zkouší v šesti hráčkách v poli.
59:01 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová, asistoval #74 Eva Klementová (4:2)
58:57 Hosté to zkouší v šesti hráčkách v poli.
58:29 Timeout K1 Florbal Židenice
58:12 Beránková drží míček za brankou hostí.
57:19 Klementová nyní podržela svůj tým skvělým zákrokem.
56:37 Beránková posílá dlouhou přihrávku na Kvapilovou.
56:01 Pelcová se protáhla po pravém křídle do šance.
55:18 Máme tu závar před brankou hostí, který ke gólu ovšem nevede.
54:22 Domácí nyní mají k dispozici přesilovou hru.
53:35 Vyloučen hráč #88 Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
52:43 Urbanová napadá a spokojena se svou odvedenou prací odchází střídat.
52:10 Barboře Doležálkové sjel míček při snaze o kličku při trestném střílení.
52:05 Trestné střílení družstva MITEL Florbalová akademie MB neproměnil #63 Barbora Doležálková.
51:36 Židenice se postupným útokem dostávají dopředu.
50:37 Židenice využívají přesilovku a je zaděláno na drama až do konce zápasu.
50:07 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Kateřina Vokálová, asistoval #88 Andrea Dernerová (3:2)
49:29 Klementová ramenem vyráží střelu do rohu hřiště.
49:15 Domácí se nyní brání oslabení.
48:23 Vyloučen hráč #76 Marcela Urbanová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
48:02 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #33 Petra Beránková (3:1)
47:35 Klementová lvím skokem vyráží míček.
46:37 Židenice kombinují za brankou domácích.
46:01 Gesto fair-play na straně domácího týmu a Židenice mohou rozehrávat.
45:51 Kvapilová vybojovala faul na svou osobu.
45:10 Urbanová střílí pouze do brankářky Večeřové.
42:09 Pivoňková z výběhu netrefuje klec hostí.
41:13 Kvapilová ze samostatného úniku míjí branku.
40:34 Jirková se prokličkovala až ke střele, ale její střela neohrozila Večeřovou.
40:05 Čeká nás minimálně ještě jedna nervydrásající třetina.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:23 Třetina plná zvratů, nadšení a podpory od diváků, neskutečného výkonu všech holek a žen na hřišti.
37:44 Tlak na děvčata je nepopsatelný. Obě družstva jspou si vědoma, že jde o vše.
36:11 Pivoňková zbavuje Židenice kulatého problému.
35:00 Urbanová opět blokuje nohou střelu.
34:00 Zdravotník, hlavní pořadatel i zapisovatel tají dech s každým útokem na bránu.
33:11 Nadzvednutí florbalky posouvá hru před naši bránu, ale bloky našich holek jsou skvěle nacvičené.
32:21 JIrková M. napadá točící se obranu, ale Židenice vědí, co dělají.
31:00 Klementová neskutečným zákrokem vychytala raketu, která mířila na vzdálenou šibenici.
30:37 Žapková netrefila mantinel a míček vyskočil ven.
30:00 Divácí se bouří, ale rozhodčí viděl jasně a branka platí.
29:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (2:1)
28:23 Boleslav využívá získání míčku v čase, kdy Židenic střídají.
26:34 Na dnešním zápase vidíme na tribuně 61 diváků a u onlajnu minimálně celý tým Akademie Mladá Boleslav-Juniorky.
25:34 Nádherný nához k bráně Večeřové končí u ní v rukách.
24:56 Klementová rybičkou skáče po míčku a vysílá Kvapilovou.
24:02 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #97 Anežka Hradcová, asistoval #6 Marie Jirková (2:0)
22:42 Pelcová vstřelila ve včerejším utkání svůj debutový gól v A týmu žena nyní ovládá horní mantinel a je ochotna nepustit Židenice ke střele i za cenu bolesti.
21:33 Sedláčková kontra Vacardová. Nejlépe z tohoto souboje vyšla Večeřová, protože má míček v ruce.
20:42 Kvapilová vyhání Židenice z útočného pásma.
20:03 Druhá třetina začala tlakem Židenic.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:49 Tato třetina, díky bohu, končí. Je velice vyhrocená, ale rozhodčí kontrolují situaci s přehledem.
18:51 Vranová zastavuje nahrávku a vzápětí i střelu.
17:05 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #76 Marcela Urbanová bez asistence (1:0)
17:05 Máca otevírá utkání krásným gólem po sebrání nahrávky Židenic.
16:30 Urbanová tahá situaci před Večeřovou, ta nohou vyráží a Máca je tam zase první.
15:44 Žapková zkouší z vrchu kruhu, ale bez úspěchu.
14:45 Boleslav má opět standartku a Machačová vysílá Kvapilovou.
13:44 Hlušičková se dostala do samostatné šance, ale byla doběhnuta obránkyní Židenic. Míček končí v rukách Večeřové.
12:44 NA hřišti je poznat, že rozhodčí jsou k nerozeznání. Vypadají opravdu stejně a pískají jako jeden muž.
12:00 Obě družstva hrají velice vyrovnaně. Jen budu doufat, že všem vydrží síly.
11:40 Kalousková byla schozena a opět rozehrává Bolka.
10:42 Za Klementovou zvoní tyč.
10:25 Večeřová vyslala Fuchsovou, ale ta držela hokejku Machačové a rozhodčí vrací hru pod kontrolu Bolky.
09:33 Včerejší zápas byl v napjatější atmosféře. Nyní Kvapilová utíka na střed, ale svou šanci pálí.
08:23 Dnešní zápas sleduje hodně diváků s hlubokým hlasem a řinčivými předměty. Kotel domácích podporuje svůj tým za všech okolností.
06:55 Denisa Kalousková je jasným příkladem toho, že ženy dokáží dělat více věcí najednou. Odpovídá svému trenérovi a zárověn sahá po balónu na čepeli Indrové.
05:39 Síť za Evou Klementovou se hýbe jen když se jí zmíněná dotkne nohama. Eva brání svou kasu velice efektně.
04:47 Brejk křídel druhé lajny Židenic zastavuje Vacrdová ve vyložené šanci metr a půl před malým vápnem.
03:46 Beránková Kvapilové na osu, zastaveno dívkou v růžovém dresu. Okamžitý protiútok hasí opět Klementová.
03:10 Magačová za bránou má menší problémy, nic co by nevyřešila Vranová, s jejíž pomocí se přesouváme do útoku.
02:26 Standartka ŽIdenic se obrací v náš protiútok. Večeřová si připisuje první zásah.
02:00 Kvapilová se tlačí dopředu, ale její postup zastavuje obrana Židenic.
01:00 Pop porvní minutě stav nerozhodný, na střely vedou Židenice.
00:01 Opět Vás všechny rád vidím zde, na druhém zápase tohoto kola. Pojďme se podívat, co nám utkání přinese.