59
  • 59 58:34
    Bulldogs

K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno 3:2
branky: 8. Monika Jahodová, 13. Martina Valehrachová, 34. Klára Jahodová - 43. Michaela Žáková, 46. Ema Brucháčková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 208; zásahy brankářů: Alena Večeřová 12 - Jana Prátová 19; po třetinách: 2:0, 1:0, 0:2
60:01 Pozápasové rozhovory hosté Pozápasové rozhovory domácí
60:00 Střely ve 3. části: 4:5
59:59 Poslední šance pro Bulldogs
59:10 V bráně Bulldoků je prázdno, hraje se 6na5
58:34 Timeout Bulldogs Brno
58:13 Brněnské El-clasico předvádí fanouškům výborný florbal.
55:08 Posledních 5 minut třetí třetiny, zápas je napínavý.
54:10 Valehrachová předvedla výborný obranný zákrok
53:28 Ostrý souboj u mantinelu neustála Brucháčková.
53:00 Pešková sama před bránou nepřekonala Večeřovou.
52:13 Žampachová má dnes už po večeři. U mantinelu si namazala hned dvě Bulldočky na chleba
50:14 Pěkná souhra Spoustové a Peškové, vytoužené ovoce to Bulldokum však nepřineslo
48:20 Bulldoci se snaží něco vymyslet ale obrana Židenic má výborné stavařské schopnosti. Přes tuto zed´se jen tak nedostanou
46:10 Vyloučeními si hráčky Židenic ztěžují utkání.
45:45 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #8 Michaela Žáková (3:2)
45:00 Bulldočky předvádí v přesilovce katalánské Tiki-Taka
44:46 Vyloučen hráč #73 Eva Filipová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
44:35 Šance jsou na obou stranách.
44:17 Večeřová nebo Hašková? Zákroky Večeřová připomíná Dominika Haška.
42:47 Bulldoci snižují, tohle bude ještě zajímavé
42:40 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #20 Ema Brucháčková (3:1)
42:30 Vyloučen hráč #79 Martina Valehrachová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za vysoká florbalka
40:34 Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
40:01 Ve třetí části musí Bulldogs dotahovat třígolové manko, uvidíme jestli se im to podaří
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:59 Šance dva na jednoho pro Židenice nekončí golem. Výborný obranný zákrok od Spoustové.
37:35 Faonušci Bulldoků se také probudili,
35:08 Ostrý souboj u mantinelu, vyloučení ale žádné.
34:33 Vyloučen hráč #34 Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky
34:10 Pokud jste nad tímto týmem po prohře s Boleslaví zlomili hůl, tak si skočte pro vteřinové lepidlo. Židenice předvádí famózní flórbal.
33:13 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #46 Monika Jahodová (3:0)
30:15 Demerová získala míček na vlastní půlce a málem vstřelila i gol.
29:48 Pešková ztrácí míček v souboji s Žampachovou
27:50 Bulldogs se usazují v pásmu Židenic.
27:23 Výborný obranný zákrok od Sedláčkové.
26:50 Na zemi zůstala po souboji ležet Vokálová, po krátké pauze se začíná opět hrát.
26:15 Fanoušci Židenic vytváří skvělou atmosféru
24:35 Brucháčková padá v brankovišti soupeře.
23:19 Vystřelit zkusila Spoustová, je z toho však jen další blok od hráček Židenic.
22:21 Židenice v jasné převaze
20:25 Výborný výhoz Večeřové.
20:01 Buly pro Bulldogs
20:00 Střely v 1. části: 7:3
19:59 Ke konci třetiny ještě šance pro Bulldogs z rohu.
19:30 Výborný obranný zákrok od Pravcové ukončil akci Bulldogs.
18:13 Na hale je výborná atmosféra, fanoušci fandí na obou stranách.
17:24 Židenický, mladý talent Žampachová krásně nahrála před bránu Prátová ale chytá.
15:16 Krásná nahrávka od Fuchsové na odkrytou bránu, gol z teto akce ale není.
14:15 Židenice všechny střely soupeřek blokují, Večeřová nemusí zasahovat.
12:38 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #79 Martina Valehrachová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (2:0)
12:13 Dvě šance i na straně hostujícího celku
11:30 Domácí v naprosté převaze, Bulldoci jen se štestím ještě neobdrželi další gol.
09:50 Židenice tlačí na soupeře ale zatím to gol nepřineslo.
08:27 Vyloučen hráč #26 Adéla Spoustová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
08:20 Krásná akce domácích a Židenice jdou do vedení.
07:55 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #64 Klára Jahodová (1:0)
07:00 Velká šance na straně Bulldogs, Večeřová ale zatím stoprocentní.
05:20 Hra se přesouvá ze strany na stranu, žádnou větší šanci jsme ale zatím neviděli.
03:50 První šance Židenic neskončila golem
01:30 Bulldogs měli rozehrávku v útočném pásmu, míček ale hned získali Židenice
00:46 Na míčku zatím hosté
00:01 Úvodní buly pro Bulldogs.
00:00 Dobrý večer všem divákům. Vítám vás u dnešního prvního zápasu série, mezi brněnskými celky K1 Florbal Židenice a Bulldogs Brno.